Ete na, si eu pot sa fac rost de bilete de la prieteni. Ca nu e greu sa le cer sa le scaneze. De ce nu ai zis asta atunci, dupa meci?
Acum, eu sunt curios cum ai fost tu la meciul cu rapid cand nici un stelist nu a mers la meciul ala. Da' probabil ca am avut dreptate cand te-am facut rapidist si am zis ca nu degeaba ai la avatar o poza cu un fan al rapidului.
Ai fost la meci intre fanii cioroi desi tu esti stelist? Rusine!
p.s. Aoleu, vorbesc singur, ![]()
Acum am vazut ca banelinho a primit ban permanent ![]()
