FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rapid - Steaua 0-1 (0-0)

«123457»
Adrian11.11.2010 15:10

Ete na, si eu pot sa fac rost de bilete de la prieteni. Ca nu e greu sa le cer sa le scaneze. De ce nu ai zis asta atunci, dupa meci?

 

Acum, eu sunt curios cum ai fost tu la meciul cu rapid cand nici un stelist nu a mers la meciul ala. Da' probabil ca am avut dreptate cand te-am facut rapidist si am zis ca nu degeaba ai la avatar o poza cu un fan al rapidului.

Ai fost la meci intre fanii cioroi desi tu esti stelist? Rusine!

 

p.s. Aoleu, vorbesc singur, :))

Acum am vazut ca banelinho a primit ban permanent :D

mountytoma11.11.2010 15:42
Comparativ si cu "vedeta" Tanase,cred ca Matei nu s-a miscat asa rau,cat a jucat...

 

matei s-a miscat excelent comparativ cu tanase. incep sa cred ca nu doar maimuta il impune pe Banel in echipa, ci si tanase. ca sa nu zica lumea ca tanase e cel mai prost de la Steaua, e nevoie de Banel in echipa...

 

@Adrian

cum sa nu mearga banelihno la meci in giulesti? sunt sigur ca se potrivea la culoare cu specimenii de acolo

 

am fost si eu la un meci acolo acum zeci de ani. cand a dat Steaua gol si am sarit in sus voiau sa ma omoare ciorile din jur... da m-am c...t pe ei de ras cand auzeam comentariile in timpul meciului. ce posteaza banelihno aici sunt sofisme!

Fan FC Steaua11.11.2010 15:50
Pt Adrian:

 

Am la mine biletele de la ultimele meciuri ale Stelei cu Utrecht si cele doua cu rapid,pe care o sa le scanez ca sa vezi ca am fost..Ce alte dovezi mai vrei ca am fost la meciuri?

 

 

ps: apropo,mai verifica ip-ul sa vezi prin ce tara mai sunt acum:)

 

 

Cam nasol sa pui o poza cu o cioara la avatar. Tiganu' tot tigan. Eu cred ca esti rapidist la fel ca idolul tau tiganel Nicolita. Sunteti doua ciori. Si tu si Banel. Visiniilor!

 

Prima iubire a lui Banel: FC CRAPID Bucuresti .. chiar el a zis asta. Deci, cioara, marș la rapid cu cealalta cioara de la avatar!

Judy11.11.2010 18:10

Steaua: Tatarusanu - Martinovici, Galamaz, Gardos, Brandan - Bicfalvi, Anghelov - Nicolita, Surdu, Tanase - Bilasco

 

OMG!!!OMG!!!OMG!!!OMG!!!OMG!!!OMG!!!

pytycrys11.11.2010 18:33

Noi jucam cu rezervele cu crapidu.

Suntem forta. Stancu nu e nici rezerva.

Andrei^11.11.2010 18:59

Frumoasa atmosfera au creat. S-au pyshat pe ei!!

Judy11.11.2010 19:05

le-am pus-o pe bot!

respect!

pda11.11.2010 19:24

Bozovic, rupe-i piciorul lui Banel! Nu mai scapam dracului de asta. Banel e adevarata petarda, nu alea aruncate din tribuna.

Angelov joaca bine, Gardos cam nesigur.

Andrei^11.11.2010 19:25
unul singur si-a luat un picior in dos, iar cativa au primit o palma usoara dupa ceafa, ca sa se miste mai repede pe culoar. Trebuie sa recunosc ca evacuarea a fost eficienta (poate si pt ca stelistii nu au opus rezistenta si bine au facut)

 

Si-au mai luat si (multi) altii niste pulane d-alea pe spate, si chiar unele zdravene.

pytycrys11.11.2010 19:31

Pe cine a luat Ambulanta?

Repede, telefoane..

red&blue_boy11.11.2010 19:31
incep sa cred ca nu doar maimuta il impune pe Banel in echipa, ci si tanase. ca sa nu zica lumea ca tanase e cel mai prost de la Steaua, e nevoie de Banel in echipa...

:)) Tot ce-i posibil!

Oricum,cand il vad pe Banel in teren,e,cum sa zic,"music to my heart"! :D

 

Pai ducetiva ma si bagati numai petarde. O sa ma rog sa fiti interzisi cam 1-2 ani de pe staadion.

Pacat ca te crezi stelist...

Fan FC Steaua11.11.2010 19:31
Mai baieti... io nam nimic cu nimeni.. vreau doar ca echipa sa joace bine si sa castige etc. Pentru ce sau aruncat cu petarde ? Dai bani pe bilet pentru numai 10 minute de fotbal ?

 

Si ce ma? Sunt banii ma-tii ? Fiecare face ce vrea cu banul lui. Ei eu preferat sa se pise pe rapidisti .. ai ceva impotriva? Cred ca ai gresit sportul, basinosule, mergi la tenis ca acolo au nevoie de popcornisti muti.

KidBoy Fan Steaua11.11.2010 19:32

Astia de la Jandarmi sunt batuti in cap? Frate dadeau mai ceva ca in animale X( . Eh , traim in Romania si tot cei care au luat-o pe coaja vor fi scosi vinovati.

MoWeed11.11.2010 19:32
Pe cine a luat Ambulanta?

Repede, telefoane..

ce?

 

 

 

@ALL

Va rog, nu mai incercati sa-i raspundeti individului de mai inainte. A luat o pauza permanenta, nu va mai bateti capul cu tampeniile pe care le-a debitat!

pytycrys11.11.2010 19:35

A aratat un cadru cu o ambulanta in afara stadionului.

Presupun ca nu a venit dupa un jandarm.

CNCT11.11.2010 19:38

Trebuie facut ceva cu comentatorii astia.E incredibil asa ceva....

Elvis11.11.2010 19:38
A aratat un cadru cu o ambulanta in afara stadionului.

Presupun ca nu a venit dupa un jandarm.

Dar cu totii speram ca da, mortii lor de rahati !

dee11.11.2010 19:40

am vazut evacuari mult mai urate. I-au bruscat cand au intrat in masa in ei, ca sa-i forteze sa iasa pe culoarul acela, unde unii si-au mai luat niste imbranceli (palme dupa ceafa) ca sa se miste mai repede. Poate mi-au scapat alte lucruri, oricum, n-a fost o imagine tocmai placuta. Banuiesc ca Dinu Gheorghe a cerut evacuarea, a mai facut-o tot la meciul din Cupa cu Petrolul.

Astia de la Jandarmi sunt batuti in cap? Frate dadeau mai ceva ca in animale X( . Eh , traim in Romania si tot cei care au luat-o pe coaja vor fi scosi vinovati.
BAF-kimi11.11.2010 19:42

Ce nenorociti jandarmii, la fel si cretinul ala de mironica. Are cineva idee unde sta?

MoWeed11.11.2010 19:44

@dee

 

Intr-adevar n-a fost cea mai urata evacuare pe care am vazut-o, dar tot exces de forta a fost. Am vazut clar ca unii si-au luat si picioare si bastoane. Nu trebuie sa judecam actiunea comparativ cu alte abuzuri, ci cu litera legii.

Ti se pare normal ca angajatii statului sa faca uz de forta impotriva cetatenilor care le platesc salariile?

 

dee11.11.2010 19:47

@mo

nu le iau apararea jandarmilor, insa nu vad cum poti sa faci o evacuare fara un minim "abuz de forta". Nu cred ca un "va rog frumos, poftiti afara"functiona. Imi pare rau pentru stelistii prezenti si umilinta prin care au trecut.

pytycrys11.11.2010 19:48

http://www.sport.ro/cupa-Romaniei/noua-bri...ucatorilor.html

 

Cine se uita la filmulet si zice ca nu s-au facut abuzuri e idiot.

 

MoWeed11.11.2010 19:51

De acord cu tine dar, odata ce a inceput evacuarea si spectatorii se deplasau spre iesire intr-o oarecare liniste, fara sa faca gesturi amenintatoare la adresa jandarmilor, uzul fortei nu-si mai are rostul.

Odata ce au iesit din tarc, ce sens mai avea sa-i bata cu bastoanele si picioarele.

 

 

Oricum, mult mai civilizat ar fi fost ca la finalul meciului sa fie ridicati cei care au incalcat legea. Nu sa se incerce evacuarea in timpul meciului, evacuare care putea degenra mult mai urat(in eventualitatea in care suporterii ripostau).

Liviu94sud11.11.2010 19:53

Lectie pe negativul lor!! DND

AG11.11.2010 19:53

nu s-a intamplat nimic grav in afara stadionului. d'astea casual .

«123457»