Pe ce te bazezi cand spui ca Zapata e peste Tatarusanu?E adevarat.a fost foarte bun in primul an,dar intre timp s-a stins si acum e mult sub Tatarusanu.Avem cel mai bun portar din liga1 dar acela nu e Zapata.
Mananci rahat, bai. Tataruseanu e un portar mediocru. Chiar varza. Dar tu esti unul din becaliotii manipulati de presa care crede orice rahat scos de presa sau televiziune la comanda ciobanului. Presa si televiziunile fac schimb cu Oierul ... Oierul le face audienta si popularitate, iar ei in schimb lauda orice jucator de la Steaua ca sa le creasca pretul si baga stiri cu Ciobanul ca sa aiba si el mai multi fani, asa ca tine.
Daca la TV spune mironica si alt prost ca surdu e cel mai bun atacant din Romania dupa ce da 3 goluri in 2 meciuri, tu gata ai inghitit gogoasa si crezi cacatul ala. Ia spune, crezi si ca Banel e cel mai bun sa fie capitan? Sau, ia zi, Radoi e cel mai bun jucator de la Steaua din ultimii 10 ani? Sau ai crezut ca onicas e urmatorul Radoi? (mare branza, Radoi poate fi orice jucator din B care joaca 6 ani la Steaua). Ia zi, iti pare rau ca a plecat toja? (declarat de presa si de Ciobanul cel mai talentat si tehnic jucator, haha). Daca da, se parte ca ai mancat atat de mult rahat din presa incat nu mai poti judeca singur si preferi sa fii manipulat de prosti pe interes.
