Daca e sa fiu naspa, as putea sa iti spun cativa pasi gresiti facut de preferatul tau. Imi vine acum in cam meciul cu Utrecht, gol luat de la Mertens, din lovitura libera. A fost spectator desi are 2 metri si putea ajunge la minge. Bineinteles, acest gol nu a contat, pentru ca am castigat cu 3-1 si Tatarusanu a avut alte interventii bune.
Doamne
))) , ma tu ai jucat vreodata fotbal ? Cum poti sa spui ca putea sa scoata mingea aia ?
))
Maertens a executat perfect , niciun portar din lume nu ar fi scos mingea aia , era ceva imposibil...ai gasit tu repede buba ?
))))))
Continua sa te faci de ras
! Nu ma deranjeaza deloc sa iti dovedesc ca aberezi...

