FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rapid - Steaua 0-1 (0-0)

«1237»
Daniel-Ionut08.11.2010 20:48

crapid.jpgVS steauafc_mic.gif

 

Cupa Romaniei Timisoreana

Joi, 11 noiembrie 2010, ora 20:45

 

Joi, in trecut zi UEFAntastica pentru cele 2 echipe, zi in care se stabilea semifinalista Cupei UEFA, acum se va stabili semifinalista Cupei Romaniei. De la ora 20:45, in direct pe Pro TV, Steaua si Rapid vor disputa sfertul de finala al acestei competitii.

Din pacate meciul se va disputa sub podul Grant din nou... o mare vina o are si federatia pentru infectul sistem dar na...

Meciul se va disputa la doar 2 zile (LIBERE) distanta dupa meciul de campionat, terminat 0-0.

 

Brigada de arbitri:

-

 

Echipe probabile:

Rapid: Coman - Rui Duarte, M.Antonio, M.Constantin, Ezequias - Frunza, Lazar, Spadacio, Cesinha - Cassio, Herea

Steaua: Tatarusanu - Martinovic, Geraldo, Galamaz, Brandan - Nicolita, Ricardo, Bicfalvi, Tanase - Stancu, Bilasco

 

Ultimul rezultat:

Rapid - Steaua 0-0

 

Cote:

1(1.95) X(3.20) 2(3.50)

 

Ramane cum am stabilit, da? JOI!

FORZA Steaua! :oleole:

Alex88pl08.11.2010 20:53

ne calificam in 90 de minute

si daniele..sistemu asta al dracu. meciul se disputa la 3 zile distanta.sunt doua zile de pauza. dar deh..pe aici prin rahova avem alta notiune a timpului

Daniel-Ionut08.11.2010 20:55

:blink: 2 zile libere ba, marti si miercuri.

Si taci, ca stai in ferentari.

dayra08.11.2010 21:25
si daniele..sistemu asta al dracu. meciul se disputa la 3 zile distanta.sunt doua zile de pauza. dar deh..pe aici prin rahova avem alta notiune a timpului

 

Si a numelor...podul se numeste "grant", giulesti e doar tigania unde se afla, se gaseste. :D

blindica08.11.2010 21:33

Nu ti-au placut stemele puse de mine :( . Presimt ca nu joaca Geraldo si Bicfalvi . Gardos-Galamaz,sper sa nu joace nici Tanase.Nicolita,inevitabil,va juca :| Orice rezultat e posibil.

Ne vedeeem joi,ne vedeeeem joi ! * ca la Vama Veche.

red&blue_boy08.11.2010 21:39
Presimt ca nu joaca Geraldo si Bicfalvi . Gardos-Galamaz,sper sa nu joace nici Tanase.Nicolita,inevitabil,va juca

Nu conteaza cine joaca,doar avem trei echipe,cum spunea cu ceva timp in urma ne-a Jiji! :)

dayra08.11.2010 21:46
. Presimt ca nu joaca Geraldo si Bicfalvi . Gardos-Galamaz,sper sa nu joace nici Tanase.Nicolita,inevitabil,va juca :|

 

Tanase e setat pe pasa in spate.

wpt08.11.2010 21:56

Eu zic ca o sa ne calificam. :oleole:

Alex88pl08.11.2010 22:01

tot e gresit ce ai scris:))

rezistenta_ultras08.11.2010 22:54

Ii batem in tiganie!

Astristul09.11.2010 08:22

Dupa meciul infect de aseara, sper sa ne calificam joi. MACAR ATAT, daca mai mult nu se poate!

 

FORZA Steaua !!!

butcher_6909.11.2010 09:12

Daca va schimba tactica,fata de meciul de aseara,invingem in 90 min.,daca nu macar in prelungiri,11m.Victorie la doua goluri...Forta Steaua!

Judy09.11.2010 10:06

sper sa joace Stancu alaturi de kapetanos in atac... atat vreau..

SuperstaR1809.11.2010 10:08

  .

rp2i4967_resize.jpg

cristian01409.11.2010 10:26

Ma tind sa cred ca tiganii nu-l suporta pe cioban din cu totul alte motive, nu ca vezi domne si-au dat ei seama ca ne ingroapa pe noi si isi pierd ei o rivala. Ar fi idolul lor in cazul in care Steaua ar disparea din peisaj din cauza lui. Dar nu, ei sunt suparati ca sunt jigniti, facuti tigani si asa mai departe de catre un cioban din Pipera.

La capitolul asta impartim ura cu spurcatii doar.

SuperstaR1809.11.2010 10:30

..

red&blue_boy09.11.2010 10:34
Dar nu, ei sunt suparati ca sunt jigniti, facuti tigani si asa mai departe de catre un cioban din Pipera.

La capitolul asta impartim ura cu spurcatii doar.

Asa e,nu mai pot rapidistii de noi,de problema noastra referitor la Jiji...Asta i-a jignit si de aceea ei i-au raspuns cu aceeasi moneda...

CiprianPH09.11.2010 10:39

Eu zic ca sunteti optimisti cei care credeti ca ne calificam in 90 de minute...

Dupa meciul de aseara la care mai aveam un pic si adormeam...cred ca meciul se termina la penalty-uri vineri pe la 5 dimineata. :wall:

MoWeed09.11.2010 10:44

Hai sa fim seriosi. Ciorile l-au injurat pe Jiji din cu totul alte motive:

1.I-a facut tigani de atatea ori, i-a atacat in repetate randuri

2.Hai sa n-o mai dam la intors. Pentru majoritatea opiniei publice din Romania, la momentul actual, Oierul = Steaua

Bob Acri09.11.2010 11:14

Salut, Stelisti !

 

Postez pentru prima data pe acest site, desi sunt un vechi cititor si merg pe Ghencea de cativa ani buni, in primii ani chiar cu sacrificii enorme.

 

Marturisesc ca ma framanta profund un mister. Tinand cont ca nu sunt membru al vreunei brigazi, ce trebuie sa fac sa prind si eu macar o data un bilet pe giulesti? Ce incantatii trebuie sa fac?! Caror zei trebuie sa ma rog?! 

 

Nu m-a preocupat latura asta ezoterica pana acum, dar tinand cont ca am incercat in zadar de cateva ori, am zis ca trebuie sa iau in calcul orice...

 

Nu vreau mocangeala, platesc cinstit valoarea biletului ba chiar ceva in plus si rasplatesc cu cateva beri bunavointa celui/celor care ma ajuta.

 

Va multumesc!

 

 

luck8709.11.2010 13:05

Salut, Stelisti !

 

Postez pentru prima data pe acest site, desi sunt un vechi cititor si merg pe Ghencea de cativa ani buni, in primii ani chiar cu sacrificii enorme.

 

Marturisesc ca ma framanta profund un mister. Tinand cont ca nu sunt membru al vreunei brigazi, ce trebuie sa fac sa prind si eu macar o data un bilet pe giulesti? Ce incantatii trebuie sa fac?! Caror zei trebuie sa ma rog?!

 

Nu m-a preocupat latura asta ezoterica pana acum, dar tinand cont ca am incercat in zadar de cateva ori, am zis ca trebuie sa iau in calcul orice...

 

Nu vreau mocangeala, platesc cinstit valoarea biletului ba chiar ceva in plus si rasplatesc cu cateva beri bunavointa celui/celor care ma ajuta.

 

 

Incearca sa te rogi zeului mustata,si sa-i faci o ofranda de 50-60 de lei......oricum are nevoie de oameni!

PiraniaN09.11.2010 13:38

Daca ii da doua ciocane Surdu la piciorul ala poate nimereste poarta aia data viitoare... :bananadance:

Bob Acri09.11.2010 15:37

Daca are cineva un pont, astept un pm.

Multumesc

andrey2709.11.2010 16:05
Tanase e setat pe pasa in spate.

 

haha :))) buna asta :))

 

cat despre joc..poate de data asta nu o mai dam in BARA

ultras_laziale09.11.2010 20:14
Incearca sa te rogi zeului mustata,si sa-i faci o ofranda de 50-60 de lei......oricum are nevoie de oameni!

 

Are nevoie de BANI ,nu de oameni ! ;) ce sa faca cu oamenii ? se sterge la fund asa cum face "zeul " lui : Gunoiul !! :cursing:

«1237»