FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

DIVIZIA A - Discutii generale

«1345678»
R2512.02.2006 11:20

pai si ce vrei sa fac...l-am asteptat pana acum...plek si eu in seara asta si nu pot juca diseara...acu pot...pt sly_steaua si admin:D

SteauaToronto13.02.2006 03:16

Din cauza ca nu s-au jucat multe meciuri voi prelungi aceasta etapa pana pe 13 Februarie ora 24:00 INSA o sa postez la program etapa a 4 a si cei care au terminat etapa a 3 a pot sa inceapa!

 

Pentru etapa a 3 a astept rezultatele:

 

Viper22 (Real Madrid) - criminalu2005 (Barcelona) (meci amanat pentru saptamana viitoarea)

R25 (INTER) - sly_steaua (Manchester UNITED)

escape (AC Milan) - iepure (ARSENAL)

 

Utilizatori ce risca elimarea din competitie daca nu vor juca meciul din etapa a 3 a:

 

---sly_steaua

 

Etapa a 4 a:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2471

 

Cei care au terminat etapa a 3 a pot sa inceapa!

Viper2213.02.2006 22:25

Am revenit acasa.De maine (14.02.2006)pot juca meciul din etapa a 3-a.

escape13.02.2006 23:23

nu am ce sa fac...am incercat de mai multe ori sa joc cu iepure si nu merge :( nu avem cum sa facem...ce se intampla in acest caz?

dani@steaua4ever13.02.2006 23:26

am jcuat cu viper22 ..am batut eu cu 4 3 dar conexiunea a fost sub orice critica.am avut mult noroc k am castigat la cum sa miscat:)

SteauaToronto13.02.2006 23:44
nu am ce sa fac...am incercat de mai multe ori sa joc cu iepure si nu merge :( nu avem cum sa facem...ce se intampla in acest caz?

 

escape la voi meciul va fi suspendat si va voi pune ca rezultat 0-0 :)! Sper ca e bine pentru amandoi :)!

SteauaToronto14.02.2006 00:13

Rezultate Etapa a 3 a Divizia A meciuri ramase:

 

Viper22 (Real Madrid) - criminalu2005 (Barcelona) (meci amanat pentru saptamana asta)

R25 (INTER) 3-0 sly_steaua (Manchester UNITED) (masa verde)

escape (AC Milan) 0-0 iepure (ARSENAL)

 

Sly Steaua este eliminat din competitie...

 

Acesta va fi inlocuit de:

 

Username: ADelPiero

Yahoo ID: adelp1er0

Echipa: Chelsea Londra

ADelPiero14.02.2006 00:36

bine v-am gasit ! ;)

 

p.s. i-am adaugat pe toti colegii de serie in mess... astept confirmarea... :roll:

SteauaToronto14.02.2006 00:55

Nu cred ca iti trebuie toti colegii ca joci direct din etapa a 4 a :)! Ce vrei sa faci? sa faci blaturi :)))?

SteauaToronto14.02.2006 01:01

Clasament actualizat Divizia A dupa etapa a 3 a:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...p?p=36009#36009

 

Mai am nevoie insa de meciul din etapa a 3 a:

 

Viper22 (Real Madrid) - criminalu2005 (Barcelona)

 

(care a fost reprogramat)

 

 

Etapa a 4 a:

 

Viper22 (Real Madrid) 3-4 Dani@steaua4ever (JUVENTUS)

aditza_stelistu (BAYERN MUNICH) 0-0 iepure (ARSENAL) (meci suspendat)

R25 (INTER) 0-0 escape (AC Milan) (meci suspendat)

criminalu2005 (Barcelona) 0-3 ADelPiero (Chelsea)

 

Aveti pana pe 16 Februarie ora 24:00!!!!

ADelPiero14.02.2006 01:15

e vreo Liga ... vreo comisie pe aici :D ?

ADelPiero16.02.2006 01:09

criminale vere.... hai frate ca ma racesc :D sa adun si eu niste puncte... ca tot omu` necajit... :twisted:

Viper2216.02.2006 15:26

Am jucat restanta din etapa a treia cu criminalu 2005.Rezultatul final a fost Real Madrid(viper22) - Barcelona(criminalu 2005) 2-1.

criminalu200516.02.2006 15:27

comunicat de presa " Doresc sa va anunt ca eu criminalu2005,Barcelona, nu ma implic in jocuri strategice si ca imi voi apara sansele pana la sfarsitul campionatului.In speranta ca voi evita retrogradarea vreau sa le multumesc fanilor care sunt inca langa echipa.Dumnezeu sa fie blau grana."

Antrenorul echipei Barcelona nu a dorit sa vorbeasca cu presa si nici antrenorul secund.

Acestia vor fi penalizati cu 1000 $ si o etapa suspendare in tribuna.

criminalu200516.02.2006 15:30

este adevarat real m - Barcelona 2-1.

trist.... :?

ADelPiero16.02.2006 19:53

Chelsea Londra - Barcelona 3-0 :D

 

am jucat meciul ;)

Darius_Stelistul16.02.2006 20:01

Eu tineam cu Real Madrid.Ma inerveaza Barcelona

Viper2217.02.2006 00:01

[/img]

criminalu200517.02.2006 00:58

da am pierdut si cu Chelsea!!!

Umilinta!!!

3-0??? iar???

Oare voi evita retrogradarea sunt prea suparat sa mai fac declaratie de presa poate altadata...

escape17.02.2006 16:44

mda...ma rog no comment dar e aiurea pt ca am incercat sa jucam odata si mergea infect si ramasese ca incercam a 2-a zi si de atunci nu l-am mai vazut deloc pe mess dar avand in vedere ca nu am zis nici eu nimik asta e...am crezut ca se mai poate juca si azi.

Viper2217.02.2006 18:00

In etapa asta am de jucat cu iepure(arsenal).Vad ca are ultimele trei meciuri suspendate.Astept sa-mi zica daca poate sa joace cu mine sau nu.

aditza_stelistu17.02.2006 21:48

dap...nu am zis nimic...cand am intrat pe mess iepure nu era si am zis ca o sa-l gasesc o data si au trecut zilele...asta e .pacat

criminalu200517.02.2006 22:24

parerea mea ca la meci suspendat echipele trebuiesc penalizate cu 3-0 nu cu 0-0 sa ia puncte

ambele trebuie sa piarda cu 3-0 la masa verde .

e doar parerea mea dar astept un raspuns....

escape17.02.2006 23:34
parerea mea ca la meci suspendat echipele trebuiesc penalizate cu 3-0 nu cu 0-0 sa ia puncte

ambele trebuie sa piarda cu 3-0 la masa verde .

e doar parerea mea dar astept un raspuns....

 

problema este ca eu de exemplu am pana acuma 2 meciuri suspendate si nu din cauza ci din cauza ca nu pot juca cu cei cu care am avut etape. si nu este din vina mea pt ca eu mai joc intr-un campionat si nu am avut probleme cu nimeni acolo de conexiune. de ce ar trebui sa fiu eu penalizat ca nu merge sa joc cu cineva...parerea mea ca cel mai bine s-ar face in felul urmator: daca nu se pot conecta 2 jucatori...cel care are meci acasa sa fie obligat sa mearga in alta parte "sala de net" ca sa joace meciul...daca nu pierde meciul cu 3-0. si sincer acuma sper sa nu se supere nimeni pe mine dar nu cred ca exista campionat de fifa pe net in care sa fie primiti jucatori care nu au ip real...

Viper2218.02.2006 21:06

I-am lasat mesaj lui iepure pe messenger de 2 zile si vad ca nu raspunde.daca intri pe forum raspunde macar aici cand vrei sa jucam meciul din etapa.

«1345678»