FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

DIVIZIA A - Discutii generale

«1678»
dani@steaua4ever02.03.2006 10:30

teai descurcat f bine steauatoronto stai linistit..probleme au aparut din cauza unora care nu aveau ce cauta in divizia asta..sunt sigur k campionatul viitor va fi unul mult mai puternic si mai bine organzat.

Azi voi incerca iar sa dau de R25 poate reusesk sa dau de el si sa castig meciul corect..nu prea ma incanta k am castigat campionatu cu multe meciuri la masa verde dar nu a fost vina mea.

aditza_stelistu02.03.2006 13:55

ce scuze frate te-ai descurcat aproape perfect...totusi meciul ala la care ai zis ca o sa schimbi in 3-0 pt mine ,probabil ai uitat...ehh asta e ,ma multumesc si cu locul 2 ,poate la anul se joaca mai multe meciuri pe "teren" si am si io sanse la cel dintai loc

 

ne auzim in sezonul viitor .BAFTA !!

criminalu200502.03.2006 16:36

iepureee? mai joci sau castig la masa verde?

hai sa jucam sa vedem cine retrogradeaza direct si cine nu...

dani@steaua4ever02.03.2006 20:52

steauatoronto tot nu am reusit sa dau de R25..

SteauaToronto03.03.2006 02:36

Clasament final:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...p?p=36009#36009

 

Castigatorii DVD-urile:

 

Dani@steaua4ever (JUVENTUS)

aditza_stelistu (BAYERN MUNICH)

 

Cei 2 sunt rugati sa ma contacteze sa decida cum vor DVD-urile (posta, ftp, torrents)

 

Retrogradare directa in Divizia B:

iepure (ARSENAL)

«1678»