teai descurcat f bine steauatoronto stai linistit..probleme au aparut din cauza unora care nu aveau ce cauta in divizia asta..sunt sigur k campionatul viitor va fi unul mult mai puternic si mai bine organzat.
Azi voi incerca iar sa dau de R25 poate reusesk sa dau de el si sa castig meciul corect..nu prea ma incanta k am castigat campionatu cu multe meciuri la masa verde dar nu a fost vina mea.
