aditza_stelistu (BAYERN MUNICH) 0-3 ADelPiero (Chelsea) (masa verde)
SteauaToronto sa imi explici si mie rezultatul asta .pai eu stau sa ma rog de del piero sa joace si el cica nu joaca pana nu vorbeste cu tine...eram amandoi pe mess si trebuia sa jucam nu sa stau dupa el sa vorbeasca cu tine ca nush ce probleme are el ,jucam meciu si avea timp sa isi rezolve si problemele .da vad ca si le-a rezolvat are si 3-0 e boier omu
cer sa joc acest meci ,daca nu eu ma retrag
aditza_stelistu: jucam
adelpiero Chelsea: stai vere
aditza_stelistu: pai zi cat ca sa stiu
aditza_stelistu: bai mai joci ?
adelpiero Chelsea: da ma
adelpiero Chelsea: stai sa raspunde
adelpiero Chelsea: toronto
adelpiero Chelsea: sa vad
adelpiero Chelsea: ce fac
aditza_stelistu: bai io am iesit
aditza_stelistu: frate azi e ultima zi ai de gand sa joci ??
adelpiero Chelsea: sa imi raspunda
adelpiero Chelsea: toronto
adelpiero Chelsea: daca lasa scoru ala
adelpiero Chelsea: la meciu din 6
adelpiero Chelsea: 6
adelpiero Chelsea: 5
adelpiero Chelsea: 5
aditza_stelistu: lasa-l pe toronto ma
adelpiero Chelsea: nu mai joc
aditza_stelistu: si io crezi k stau dupa tine pana iti raspunde toronto...