FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

DIVIZIA A - Discutii generale

«145678»
dani@steaua4ever18.02.2006 23:21

eu nu mai dau de alexdelpiero sa joc cu el...am jucat un meci amical acum 2 zile si sa micat super infect iar de atunci nu mai raspunde nici la PM aici si nici pe mess!

ADelPiero19.02.2006 03:50

rabdare vere.... ca`s pe fir .... incerc sa ma duc sa joc de la altcineva... poate merge mai bine ;) 8)

 

daca pe Ghencea nu se poate... incercam pe Lia Manoliu :D

dani@steaua4ever19.02.2006 12:54

bine k ai aparut..pai man vb pe mess...tiam dat o groaza de mes si nimik..lasami un mesaj ceva..dak nu ai de unde sa joci jucam asa cum e infect pm...tot castig eu cumva:)

ADelPiero19.02.2006 22:44

acum nu raspunzi tu vere? 8O

escape20.02.2006 01:18

criminalu2005 pls da si u un buzz pe mess ceva ca nu te gasesc niciodata pe mess

SteauaToronto20.02.2006 03:49

:!: Aceasta etapa se va prelungi cu o zi deci aveti pana pe 21 Februarie ora 0:00!

dani@steaua4ever20.02.2006 07:49

am fost plecat delpiero..dar am vzt mesajele pe messenger.Jucam azi ..dami mesaj ..ati dau si io tie:)aa poate poti pana la urma sa joci din alta parte..cine stie poate merge mai bine:)

Viper2221.02.2006 00:12

De 4 zile incerc sa dau e iepure dar nu reusesc.Nici pe messenger nu intra si vad ca nici pe forum nu da nici un semn.

dani@steaua4ever21.02.2006 11:26

nici io nu mai dau de alexdelpiero..de 2 zile ai tot las mesaje pe messenger.

aditza_stelistu21.02.2006 17:11

duminica la ora 22 trebuia sa joc cu R25 (Inter)...am intrat pe mess exact atunci si nu era .a doua zi i-am lasat si un msg offline si nu a mai zis nimic ,nici un offline nimic .R25 daca vezi acest mesaj spune cand poti sa joci

escape21.02.2006 22:09

nu dau de cand am aflat cu cine trebuie sa joc nu dau de criminalu2005...azi e ultima zi...ce fac?

SteauaToronto21.02.2006 22:45

:!: Nu s-a jucat aproape deloc va mai dau o sansa! Aveti pana pe 22 Februarie ora 24:00!

criminalu200522.02.2006 14:54

ac Milan fricos...?eu am mai intrat dar nu ne-am intersectat.poate asta seara de la 22:00 sau dupa meciu Chelsea - barca.....

dani@steaua4ever22.02.2006 16:23

steauatoronto nu stiu ce sa mai fak cu alexdelpiero..de 4 zile incontinui ai dau mesaje.a fost si online dar ma ingnorat complet.

escape22.02.2006 22:44
ac Milan fricos...?eu am mai intrat dar nu ne-am intersectat.poate asta seara de la 22:00 sau dupa meciu Chelsea - barca.....

bai baiatule...termina cu aberatiile! am intrat in absolut fiecare seara de la 22:00 pana noaptea tarziu si pe la pranz mai in fiecare zi si nu am fost niciodata invisible! si ti-am lasat offline-uri buzz-uri etc. asa ca termina cu prostiile si intra odata sa jucam ca nu-mi place sa alerg dupa oameni sa joc etapele. ar fi si culmea sa-mi fie frica din moment ce nici macar nu am jucat vreodata impreuna! sorry ca am scris mult pt ceilalti da chiar ma scot din sarite comentarii d`astea facute aiurea de toti...

SteauaToronto22.02.2006 22:47

Gata ajunge, voi vedea, vor fi meciuri suspendate, meciuri pierdute la masa verde si voi afisa etapa urmatoare...

SteauaToronto22.02.2006 22:52

Rezultate Etapa a 5 a:

 

Viper22 (Real Madrid) 3-0 iepure (ARSENAL) (masa verde)

aditza_stelistu (BAYERN MUNICH) 3-0 R25 (INTER) (masa verde)

Dani@steaua4ever (JUVENTUS) 3-0 ADelPiero (Chelsea) (masa verde)

escape (AC Milan) 3-0 criminalu2005 (Barcelona) (masa verde)

 

O etapa dezamagitoare avand in vedere ca nu s-a jucat nici un meci!

 

Etapa 6 : 23 Februarie - 26 Februarie

 

Viper22 (Real Madrid) 2-2 escape (AC Milan)

aditza_stelistu (BAYERN MUNICH) 0-3 ADelPiero (Chelsea) (masa verde)

R25 (INTER) 0-0 iepure (ARSENAL) (meci suspendat)

criminalu2005 (Barcelona) 0-3 Dani@steaua4ever (JUVENTUS) (masa verde)

 

Clasament actualizat inaintea etapei a 6 a:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2471

escape22.02.2006 23:49

ai zis ca se joaca pana la ora 00:00!!!!!!!!!! ce dracu e asta iar am meciul suspendat din cauza celuilalt!!! este 23:46 si tot nu a intrat dupa regulament trebuie sa castig emciul nu inteleg de ce l-ai trecut 0-0?!?!? ce vina am eu ca nu intra sa jucam???? mai ales avand in vedere ca sunt online

SteauaToronto22.02.2006 23:57
ai zis ca se joaca pana la ora 00:00!!!!!!!!!! ce dracu e asta iar am meciul suspendat din cauza celuilalt!!! este 23:46 si tot nu a intrat dupa regulament trebuie sa castig emciul nu inteleg de ce l-ai trecut 0-0?!?!? ce vina am eu ca nu intra sa jucam???? mai ales avand in vedere ca sunt online

 

Am pus 0-0 din cauza ca va certati aiurea aici! Da-mi un print screen te rog ca esti tu online si celalt e offline si voi modifica rezulatul la 0-3 pentru tine :)!

criminalu200523.02.2006 10:54

cred ca esti nebun nu am primit decat un offline si de ce ai trecut 3-0 pt el?0-0 la toti ca asa ai facut pana acuma de ce nu esti corect daca nu vei modifica rezultatul te anunt ca voi iesi din competitie.aseara a fost meciu(Chelsea - barca)cine crezi ca se juca fifa?adica altii pleaca saptamani si eu daca nu ma intersectez cu escape pierd meciu?

Sper ca intelegi greseala facuta si ti-o revizuiesti... daca nu eu o sa renunt si sa va jucati voi 1000 de ani cu reguli diferite de la etapa la alta....

aditza_stelistu23.02.2006 15:34

o etapa de rahat....bai spuneti o zi ,o ora pe forum cand puteti(vad ca unii nici pe aici nu mai dau)daca nu poate adversaru trebuie sa se ajunga la un acord ,alta zi,alta ora...e penibil ce se intampla .eu cel putin nu am mai putut sa vb cu R25 de atunci cand am programat meciul si nu l-am mai vazut dar nici pe forum sa nu intrii...eu zic ca trebuie curatat foarte bine acest campionat sa nu ne prinda sezonul urmator(daca o sa mai fie) in aceeasi situatie

Viper2226.02.2006 02:11

Am jucat meciul cu escape si am terminat la egalitate 2-2.Viper22(Real Madrid) - Escape(AC Milan) 2-2

escape26.02.2006 02:12
Am jucat meciul cu escape si am terminat la egalitate 2-2.Viper22(Real Madrid) - Escape(AC Milan) 2-2

dap asa este 2-2. a si era sa uit...criminalu2005 mi-ai zis atunci ca jucam dupa meciul Chelsea - barca si eu am stat sa te astept pana dupa 00:00 si in regulament scrie ca daca nu te prezinti pana la 00:00 si eu sunt online castig...tu de ce nu te-ai supune regulamentului? trebuia sa intri si gata...stai linistit ca nu mor dupa un meci castigat asa ca nu era problema sa joc

SteauaToronto26.02.2006 04:55
dani@steaua4ever26.02.2006 12:11

criminal2005 tiam lasat mesaje pe mess da vad k nu raspunzi..poate esti paci..contacteazama sa jucam meciu...id meu e d***@***

«145678»