da si eu sper sa se miste mai bine .sa vedem in ce etapa jucam ,ce mai derbyul campionatului ![]()
da si eu sper sa se miste mai bine .sa vedem in ce etapa jucam ,ce mai derbyul campionatului ![]()
S-a rezolvat cu masa verde (aditza)!
Mai e un meci in Divizia A etapa a 2 a:
iepure (ARSENAL) - sly_steaua (Manchester UNITED)
Domnule Steaua toronto as dori sa va informez cu neplacere ca ati gresit golaverajul meu!!
Desi acest lucru nu ma avantajeaza vreau sa fiu totusi un jucator fair play.
Ce-mi place poza aia in care arata scoru si fazele primului derby.ce bine ma simt:(((
Abia astept sa vad care imi este urmatorul adversar
pe 9 februarie va fi afisat etapele 3 si 4!
Tin sa va anunt ca dupa etapa a 2 a se vor face modificari si restructurari in fiecare Divizie....
In seara asta la 0:00 se vor anunta toate noutatile!
si in ce ar consta restructurarile astea?cei dp priul lok in diviziile b si c lear lua locul celor dp ultimele pozitii din divizia A ?teoretik divia A ar trebui sa fie cea mai puternica divizie...nu stiu dak a fost kiar asa de inspirata faza cu tragerea la sorti..dar ce puteai sa faci...
Am afisat etapa a 3 a!
Viper22 (Real Madrid) - criminalu2005 (Barcelona)
aditza_stelistu (BAYERN MUNICH) - Dani@steaua4ever (JUVENTUS)
R25 (INTER) - sly_steaua (Manchester UNITED)
escape (AC Milan) - iepure (ARSENAL)
Clasament inaintea etapei:
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2471
Rezultatele la s***@***!
aditza_stelistu (BAYERN MUNICH) - Dani@steaua4ever (JUVENTUS)
eu zic ca vine cam devreme acest derby dar echipa trebuie sa se mobilizeze la maxim si cu putina sansa putem scoate un rezultat bun .eu zic ca cine castiga in meciul asta are mari sanse sa iasa campion dar mai sunt meciuri si se pot intampla si multe surprize .multa bafta Dani sa ai dupa meciul asta
mersi la fel Adi...asa este si io vad derbyul asta decisiv..sa speram k conditiile de desfasurarea a meciului(conexiunea) vor fi prielnice:)
sa jcuat si derbyul...am fost intr-o zi neagra azi si am pierdut cu 6 2..dar astept greseala lu aditza:D
sa jcuat si derbyul...am fost intr-o zi neagra azi si am pierdut cu 6 2..dar astept greseala lu aditza:D
6-2??????
aditza e sefu
cand voi ajunge acasa voi face clasamentul
!
da asa e am batut cu 6-2 dar cred ca e un rezultat mincinos si nu sunt deloc mandru de el .Dani joaca cu viteza numai la normal io joc la fast .in amicale am jucat pe normal mi-am luat-o ,oficialul am cerut sa jucam pe fast asa cum scrie si in regulament si a iesit scorul asta ,un scor care nu reflecta realitatea
da steauatoronto kiar vroiam sa-ti zik de faza cu fast..in PGL si in toate competitiile oficiale de fifa se joaca la viteza normal..mi se pare super aiurea la fast...
da steauatoronto kiar vroiam sa-ti zik de faza cu fast..in PGL si in toate competitiile oficiale de fifa se joaca la viteza normal..mi se pare super aiurea la fast...
Vom lua in calcul aceasta sugestie la urmatorul campionat!
Va prezint screenshotul derbyului:
Clasament actualizat Divizia A:
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...p?p=36009#36009
Steaua toronto nu vezi ca ai calculat golaveraju?
mai calculeaza o data te rog nu am golaveraj 3-3 am 3-5.si pentru contracandidatul meu sper sa-mi spuna si mie cand vrea sa joace ca nu a incercat pana azi nici o contactare.....
Steaua toronto nu vezi ca ai calculat golaveraju?mai calculeaza o data te rog nu am golaveraj 3-3 am 3-5.si pentru contracandidatul meu sper sa-mi spuna si mie cand vrea sa joace ca nu a incercat pana azi nici o contactare.....
Omule am facut anunt ca meciul tau cu viper va fi amanat pana pe saptamana viitoare...ca el e plecat din oras!
ce fac si eu cu sly_steaua...i-am lasat mesaj si nimik...in caz ca citeste il astept in seara asta la ora 22 pe G.Meazza sa jucam
acelasi lucru si eu cu viper22 sau real a lu madrid vreau sa joace dar nu vorbeste nimik....
acelasi lucru si eu cu viper22 sau real a lu madrid vreau sa joace dar nu vorbeste nimik....
Criminale ti-am zis mai sus ca meciul tau s-a reprogramat pe saptamana viitoarea:
sly_steaua - R25 -astept sa imi spuna dc e deacord sa jucam sambata de la ora 22....ca deja am asteptat pana acum si nimik...
chiar acu am reusit sa il prind pe sly_steaua online, dar nu mi-a raspuns cand jucam meciul.astept sa zica dc mai vrea sa joace si stabilim amandoi, nu sa se trezeasca ca azi(sambata) e ultima zi si sa stabileasca singur ora,cel mai bine sa posteze pe forum cand vrea sa joace.Eu propun ora 22...mai devreme nici nu cred ca pot juca,mai am si eu treburi asa cum vad ca a avut si el.
iata si discutia mea cu sly_steaua: :lol:
Cristian: sal
Cristian: ia
Cristian: zi
Cristian: jucam in seara asta de la ora 22?[/img]
chiar si adminul doarme????nimeni nu ia atitudine de ce se intampla in camp?
Omule la mine e clar daca pana maine la ora 12 noaptea nu imi vine rezultatele voi lua masuri!