ai pus prima etapa intre 1-4 februarie:cine putea juca pe 1?este absurd....ai zis 3 zile...ai zis ca o sa inceapa peste mai mult timp si a inceput acum.Dc ma inteleg cu criminalu2005 de ce nu as juca?sau vrei sa ai cat mai multe ff?
Ah asta e alta treaba daca va intelegeti amandoi nici o problema, din partea mea puteti sa jucatati si pe 24 februarie (e ca si acum ar fi un meci anulat)
....Asa ca zii lui criminalu sa-mi trimia un privat
Mersi!
