FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

DIVIZIA A - Discutii generale

«12348»
SteauaToronto03.02.2006 17:16
ai pus prima etapa intre 1-4 februarie:cine putea juca pe 1?este absurd....ai zis 3 zile...ai zis ca o sa inceapa peste mai mult timp si a inceput acum.Dc ma inteleg cu criminalu2005 de ce nu as juca?sau vrei sa ai cat mai multe ff?

 

Ah asta e alta treaba daca va intelegeti amandoi nici o problema, din partea mea puteti sa jucatati si pe 24 februarie (e ca si acum ar fi un meci anulat) :)....Asa ca zii lui criminalu sa-mi trimia un privat :) Mersi!

criminalu200503.02.2006 20:21

R25 de ce denaturezi adevarul?

nu ai zis ca jucam azi la 22?sau ai uitat ca ieri aveai musafiri?

am mai intrat pe mess si nu erai

criminalu200503.02.2006 20:28

daca vrei saa jucam azi sau maine cum ziceai ieri seara bine daca nu eu vreau victorie prin neprezentare!

de ce sa risc sa pierd puncte cand pot sa le castig!!

alta treaba putem face alfel pornim meciu de la 3-0 pentru mine si jucam duminica cand vreau eu nu cand vrei tu!!!

SteauaToronto03.02.2006 21:50

Aveti un nou participant la aceasta divizie deoarece septi_eu a trebuit sa paraseasca din motive technice.

 

aditza_stelistu (BAYERN MUNICH)

 

ID: aditza_stelistu

 

 

Va rog luati legatura cu el!

SteauaToronto04.02.2006 02:19

Ok mai aveti la dispozitie inca 1 zi daca pana maine la ora 0:00 nu se vor juca meciurile voi lua masuri incepand cu victoria lui criminalu2005 la masa verde :)!

Sky_Leader04.02.2006 04:47

Cam de ce resurse am nevoie pt a participa??am net prin dial-up..am vreo sansa???

P.S.:daca se instaleaa kitul RLSP_2006 se poate juca chiar si cu Steaua....

R2504.02.2006 09:04

Pot juca maine dupa ora 12 cu criminalu2005 si meciul din etapa a 2-a.Eu tre sa merg la net sa joc.am netul f slab acasa si nu imi merge.imi cer scuze dc am suparat pe cineva.

escape04.02.2006 17:02

am si eu o intrebare...ce trebuie sa fac daca adversarul nu se prezinta pana diseara la ora 00:00? ca de 2 zile tot trag de el...asta e...nu am nevoie sa castig asa dar nici nu vreau sa fiu penalizat aiurea

SteauaToronto04.02.2006 17:10
am si eu o intrebare...ce trebuie sa fac daca adversarul nu se prezinta pana diseara la ora 00:00? ca de 2 zile tot trag de el...asta e...nu am nevoie sa castig asa dar nici nu vreau sa fiu penalizat aiurea

 

Daca adversarul tau nu se va prezenta ve castiga meciul la masa verde!

 

R25 asta-i viata tata puteti sa jucati maine insa veti pierde amandoi un punct indiferent de rezultat.

 

EX: Daca tu ai castigat in loc de 3 puncte vei avea 2 puncte si celalalt in loc de 0 va avea -1!

escape04.02.2006 17:24

deci nu trebuie sa fac vreun print screen sau ceva...el tocmai mi-a confirmat ca nu are unde sa se duca sa joace azi asa ca poti trece rezultatul. sly_steaua

SteauaToronto04.02.2006 18:19

Deci gata de la Divizia asta astept 2 meciuri! Jucatorii va rog sa-mi confirmati ce se intampla!

 

Repet daca intarziati 1 zi aveti un punct pierdut!

aditza_stelistu04.02.2006 20:54

am incercat sa joc cu viper22 dar nu am reusit decat cate 15 min..conection lost(si am 1-0) :( mai incercam la 11 .sper sa mearga macar cate o repriza

R2504.02.2006 21:45

parca maine era ultima zi...din cate stiu eu 2+3 fac 5 nu 4,dar dc asa vrei tu sa piarda lumea puncte e treaba ta....mai avem si noi servicii,probleme...nu toti suntem fara griji.

criminalu200504.02.2006 21:59

nu mai ne incurca treburile!!! eu criminalu2005,Barcelona, si cum vrei sa-mi mai zici am hotarat ca joc cu r25,inter maine la 12:30 ai spus pana pe 5 pana pe 5 sa fie!!!in cazuri de forta majora cand unul dintre noi cere ceva adminului atunci sa intervii nu face chestii dupa care risti sa scazi in ochii nostri.multumim petru intelegere si pentru gazduirea rezultatelor , a turneului si pentu tot ce faci la acest site dar nu te strica aiurea...

deci repet etapa I inter - Barcelona se joaca maine la ora 12:30 speram !daca nu se joaca maine meciul vei luam masuri si nu cu mine cu oponentul meu!!!

daca faci penalizari nu esti corect este primul campionat ,prima etapa FII MAI INTELEGATOR

aditza_stelistu04.02.2006 23:40

am jucat meciu cu viper22 dar pe bucati..prima rep 2-0..si rep a 2-a 1-0 .deci am castigat cu 3-0 prin sceen nu am mai avut cum sa dau .pacat ca a mers prost ca era frumos meciu .deci Bayern-Real Madrid 3-0

Viper2204.02.2006 23:44

Intr-adevar meciu nu l-am putut juca cum trebuie.Dar adevarul crud este ca Bayern-Real Madrid s-a terminat 3-0.(aditza_stelistu - viper22 3-0)

SteauaToronto05.02.2006 03:59

Meciul

 

R25 (INTER) - criminalu2005 (Barcelona)

 

care este in rosu trebuie neaparat sa se joace pana pe 5 Februarie ora 0:00...

 

Daca nu se va realiza acest lucru criminalu2005 va castiga meciul la masa verde....

 

:!: ATENTIE!!!! ETAPA A 2 A o voi posta maine (duminica) la ora 0:00 si de luni dimineata puteti incepe a juca!

aditza_stelistu05.02.2006 12:12

sly_steaua si iepure inca nu m-au adaugat pe mess .sper macar cand avem meci sa o faca :lol:

dani@steaua4ever05.02.2006 13:13

escape care e id tau de mess?k io am bagat escape dar nu miai dat alow cred.Bagami id meu: d***@***

Avem meci acum in etapa a 2:D

Viper2205.02.2006 13:19

In meciul dintre Inter si Real Madrid din cadrul celei de a doua etape scorul a fost 2-0 pentru Inter.(R25 - Viper22 2-0)

criminalu200505.02.2006 14:15

in cadrul etapei I echipa nostra campioana a reusit o victorie mare in deplasarea de la inter milano.Golurile noastre au fost inscrise de catre eto'o 3 bucati...

declaratie de presa:

vreau sa le multumesc suporterilor care au venit la milano pentru acest derby si sa-i asigur ca vom continua seria rezultatelor bune.

pt Steaua totonto iti trimit ala acum sa-mi spui daca l-ai primit

Sesshoumaru05.02.2006 14:19

Frumos criminalule!! nota 10 pentru conferinta de presa :P

SteauaToronto05.02.2006 14:39

Clasament actualizat dupa etapa 1 si dupa meciul:

 

Viper22 (Real Madrid) 0-2 R25 (INTER)

 

 

Aici:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2471

aditza_stelistu05.02.2006 14:46

etpa 2 Bayern-Barcelona (ma da tu joci tot in deplasare 8O ) meci greu, :D criminalu se pare ca e in forma dar si Bayern vine dupa un sec 3-0 (nu la masa verde)se anunta un meci ce trebuie urmarit...tineti aproape

Sesshoumaru05.02.2006 14:57

itaaaa aditzu ....norocosu...de pe lista de asteptare a ajuns in divizia A :D , mane ma bazez pe tine sa castigi dvd-ul ala ca yo sunt tocmai in C si vad ca nu prea am sanse sa promovez nici in B :twisted:

«12348»