FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«167891077»
punkboy04.09.2008 17:46
Meciurile cad in weekend Vineri si Duminica beton poate vin si eu la patinoar .
Raduccio23.09.2008 19:42

Steaua București - SCM Fenestela 68 Brașov 7 - 3 (4-2,1-0,2-1)

 

Goluri date de (cine oare?!) geru, pisarenko, timaru(cate 2) si Halavinov.

 

E bine ca am inceput cu o victorie in Liga Nationala.

 

Am si eu o intrebare... pe 26 jucam cu Sport Club in Liga Nationala sau in MOL Liga. Sau e un singur meci si daca castigam se pune victorie in ambele competitii? Pe hochei.net suntem programati in ambele competitii in aceeasi zi.

Stryker23.09.2008 20:03
Am si eu o intrebare... pe 26 jucam cu Sport Club in Liga Nationala sau in MOL Liga. Sau e un singur meci si daca castigam se pune victorie in ambele competitii? Pe hochei.net suntem programati in ambele competitii in aceeasi zi.

 

 

rezultatul se pune in ambele competitii

 

1on23.09.2008 20:05

Rezultatele înregistrate în MOL Liga conteazã și pentru campionatele naționale ale României, respectiv Ungariei.

1on25.09.2008 12:40

Am gãsit niște articole în douã reviste Prosport Magazin din februarie 1999 despre confruntãrile Steaua - SC Miercurea Ciuc care mi s-au pãrut interesante. În presa actualã n-am mai citit așa ceva de foarte mult timp.

scan0001.jpg

scan0002.jpg

scan0003.jpg

scan0004.jpg

scan0005.jpg

11225.09.2008 13:04

Mai e ceva de comentat dupa aceste 2 articole ? Un ziarist adevarat ! Nu mai zic nimic , nu mai am cuvinte . LA aceste 2 articole mai concureaza unul aparut in Libertatea acu 3 sau 4 ani , tot despre hocheiul harghitean si un interviu cu dl Kurko Janos , pe atunci presedinte al SC

ultra_ss09.10.2008 17:54

echipa de hochei mai joaca ceva ca vad ca la handbal am cazut in jos si la fotbal nici numai sti ce sa crezi

Lari11.10.2008 14:41

Echipa de hochei pe gheațã HC Csikszereda își menține invincibilitatea în Liga Mol, dupã ce a învins vineri seara la București, pe Steaua, cu scorul de 6-3 (2-1, 1-1, 3-1), într-un meci care a contat și pentru Liga Naționalã.

 

Oaspeții au fost mereu la cârma jocului, Steaua reușind sã egaleze la unu și la doi. Pentru gazde au marcat Evgheni Pisarenko (5:23), Viorel Nicolescu (34, 56), în timp ce pentru harghiteni au înscris Zsolt Molnár (5:14), Martin Saluga (20), Ede Mihály (39, 60), Zsombor Antal (42), Árpád Mihály (49).

 

Agerpres

ultra_ss13.10.2008 13:07

din cate stiu echipa de hochei a castigat ieri cu 3-1

Marius13.10.2008 14:08

De fapt, i-am spulberat cu 5-1.

 

Postul lui Lari era despre meciul de vineri, cand am pierdut.

ultra_ss13.10.2008 18:33

e bine ca avem si noi la hochei echipa dar din cate stiu si nu sunt prea documentat la hochei in ultimii ani nu am mai luat campionatu l-au castigat ungurii

11213.10.2008 18:57

Deocamdata nicio echipa maghiara nu s-a inscris in campionatul romanesc , astfel nici nu l-au castigat . In ultimii 2 ani l-au castigat cei de la SC M.Ciuc , iar acum 3 ani a fost castigat de Steaua .

ultra_ss14.10.2008 11:28
Deocamdata nicio echipa maghiara nu s-a inscris in campionatul romanesc , astfel nici nu l-au castigat . In ultimii 2 ani l-au castigat cei de la SC M.Ciuc , iar acum 3 ani a fost castigat de Steaua .

pentru mine SC M. Ciuc si Csiksereda sau cum se scrie sunt echipe maghiare

CoRsSo14.10.2008 21:04
Deocamdata nicio echipa maghiara nu s-a inscris in campionatul romanesc , astfel nici nu l-au castigat . In ultimii 2 ani l-au castigat cei de la SC M.Ciuc , iar acum 3 ani a fost castigat de Steaua .

pentru mine SC M. Ciuc si Csiksereda sau cum se scrie sunt echipe maghiare

 

corect

Cracker12.11.2008 21:27

Sambata in aceeasi zi cand jucam cu Timisoara la fotbal,avem meci si de hochei dar la ce ora sa ne facem incalzirea la patinoar desi nu am fost niciodata la un meci,dar urmaresc ori de cate ori pot la TV

SRamos13.11.2008 12:24
Deocamdata nicio echipa maghiara nu s-a inscris in campionatul romanesc , astfel nici nu l-au castigat . In ultimii 2 ani l-au castigat cei de la SC M.Ciuc , iar acum 3 ani a fost castigat de Steaua .

Ar cam fi timpul sa mai castige si Steaua campionatul National...

Forza Steaua & Anaheim Ducks :thumbsup::proud:

11213.11.2008 17:22

Duminica jucati cu Ferencvaros la ora 15 la Bucuresti .

Va fi primul meci de foc pentru capitala Romaniei . Desi nu este una dintre echipele de top din Interliga , cu siguranta acest meci e mai mult decat un simplu meci . O confruntare cu Steaua nu se compara cu nicio alta confruntare pentru cei din Ferencvaros ...si asta e prima ocazie in care "ultrasii" lor organizeaza deplsarea spre Bucuresti .

Sa speram ca totusi nu vor exista incidente majore...

1on14.11.2008 10:56

Cum e corect: "Ferencvaros" sau "Ferencvarosi"?

Cracker14.11.2008 12:58

cred ca fara <I>,meciul se disputa Duminica 16-11-2008 intrarea fiind libera,dar s-a anuntat ca vor venii suporterii din ungaria,ar trebuie sa ne mobilizam si sa dam desteptarea sa umplem macar pe jumatate patinoarul

keluboss14.11.2008 15:08

eu voi fi acolo, cred ca va veni si Jean nu rateaza el asa ceva...

 

Padrese14.11.2008 19:01

Azi : CSA Steaua - ALBA VOLAN 9-4 (3-0, 3-1, 3-3)

RaMs3s14.11.2008 19:40

facem furori :naughty:

Ferencvaros14.11.2008 20:40

Noi o sa fim la meci vom vedea daca si voi...

 

[.....]

tipbv14.11.2008 20:43

bravo baietii sintem mandrii de voi..respect pt seniorii Stelei dar ii iubim pe toti..chiar vin aia din ungaria?sa nu uitam ca avem o datorie fata de dab si ujpest astia trebuie distrusi..

cu Steaua mereu!

steaua.JPG

11214.11.2008 21:05

@Ferencvaros

 

 

deci se anunta un spectacol interesant pe patinoar duminica :D

«167891077»