FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1789101177»
MoWeed14.11.2008 21:25

De acum inainte scrieti in limba romana sau engleza sau posturile vor fi sterse!

koperecki14.11.2008 21:55
De acum inainte scrieti in limba romana sau engleza sau posturile vor fi sterse!

Adica sa se scrie Ferencváros in romana sau engleza?:)

 

 

 

Ferencvaros14.11.2008 22:01
De acum inainte scrieti in limba romana sau engleza sau posturile vor fi sterse!

 

De scris am scris in limba romana ce e scris in limba maghiara este incurajarea echhhipei ce ce nu pot sa scriu in limba romani cum nici numele echipei Ferencváros

Stanici14.11.2008 22:06

Labelor triste, am inteles ca vreti sa sfidati si sa va dati rotunzi, ultrasilor care sunteti. Dar daca tristul de Ferencvaros, care sta in Cluj, mai face vreun dezacord, zboara pe geam!

koperecki14.11.2008 22:20

Labelor triste, am inteles ca vreti sa sfidati si sa va dati rotunzi, ultrasilor care sunteti. Dar daca tristul de Ferencvaros, care sta in Cluj, mai face vreun dezacord, zboara pe geam!

[/quote

 

e din Cluj?Asta e grav!

 

 

 

 

Stanici15.11.2008 09:06

Nu stiu daca ai facut misto sau nu dar DA, e grav! Sa fii cetatean roman si sa te exprimi in halul ala.

11215.11.2008 20:36

Parca ar fi facut cine stie ce ...nu a injurat , nu a vb urat , nu a jignit pe nimeni ...asta e urat , adica ceea ce fac multi dintre voi din pacate . Omul si-a spus o parere despre meci ,si dupa a adresat un indem asupra echipei asa cum oricine poate sa zica "forza Steaua " sau "hai Dinamo" sau " forza CFR" , asa a zis si el un simplu indemn asupra echipei lui .

 

Voi nu ati zis cumva " i love you middlesbrough" ...aia cum e ? nu e si mai grav cumva ?? o partida de o importanta chiar mare internationala , nu doar un meci dintr-un campionat .

tipbv16.11.2008 08:08

Lupta Steaua!

avem de lucru azi,avem cateva datorii de platit la hockey..

daca avem noroc trecem pe locul3 in locul celor de la sc poate reusim sa trecem si de ujpest..uitandu-ma pe clasament

cu Steaua mereu!

clasament.JPG

MoWeed16.11.2008 08:26
Voi nu ati zis cumva " i love you middlesbrough" ...aia cum e ? nu e si mai grav cumva ?? o partida de o importanta chiar mare internationala , nu doar un meci dintr-un campionat .

Cred ca ai gresit site-ul; ma indoiesc ca pe aici a zis cineva "i love you boro" atunci dupa meci si nu a fost banat.

Eu nu pot sa inteleg ce a vrut el sa zica, putea la fel de bine sa fie o injuratura adresata stelistilor. Pentru ca acesta este un site romanesc limba folosita trebuie sa fie romana sau o limba de circulatie internationala.

koperecki16.11.2008 17:32

Ati fost la meci?A fost extaz?

koperecki16.11.2008 17:41
Nu stiu daca ai facut misto sau nu dar DA, e grav! Sa fii cetatean roman si sa te exprimi in halul ala.

 

stai linistit,nu suntem la olimpiada gramaticii limbii romane.

 

 

Si pina la urma nici Forza Steaua nu e in romana.Mai grav e sa-i faci"labe triste "pe unii care-si scriu aici o parere.

 

 

11216.11.2008 18:07

extaz :)) saracii astia 40 de oameni veniti din ungaria si vreo 30-40 de stelisti dar care n-au apucat sa se auda decat cateva secunde prin repr a 2-a . daca asta e atmosfera de pe un patinoar ...dar decat sa fie ce e la fotbal mai bine jucam doar cu 50 de spectatori ( prietenii jucatorilor si jucatorii ce au antrenament dupa meci ) ...

sabin130716.11.2008 18:10

@112

De hockey ne mai spui cate ceva sau ai de gand sa continui in nota asta?

koperecki16.11.2008 19:23
extaz :)) saracii astia 40 de oameni veniti din ungaria si vreo 30-40 de stelisti dar care n-au apucat sa se auda decat cateva secunde prin repr a 2-a . daca asta e atmosfera de pe un patinoar ...dar decat sa fie ce e la fotbal mai bine jucam doar cu 50 de spectatori ( prietenii jucatorilor si jucatorii ce au antrenament dupa meci ) ...

 

Deci cei 40 suporteri au facut atmosfera.

 

 

De retinut ca si ei erau convinsi ca echipa lor nu are nici o sansa in meciu asta.

 

 

tipbv16.11.2008 19:29

s-a jucat frumos..Steaua sa gasit greu in prima repriza dar si-au revenit..de nota 10 severson..ne facem de rusine daca nu ne mobilizam macar la meciurile de acasa..

f234567k16.11.2008 19:44

@112

 

Poate nu ai vazut ce s-a intamplat aseara;). In conditiile astea, cam greu sa fie multa lume la meci.

 

 

saptemai16.11.2008 21:19

nu au fost 40 de unguri ci 25, hai 30 cand veneau toti de la buda. 2 cefosi, 5-6 baieti, vreo 10-15 cetateni si doo pizde parca.

 

noi, prima repriza "baietii" stateau sus si nu cantau nimic. la pauza jumatate au plecat, ne-am mobilizat in a doua repriza si am dat o replica taioasa (ok, exagerez, dar n-au mai fost de capul lor pe fondul sonor), iar la pauza doi au mai plecat inca jumate din cati eram. finalul meciului ne-a gasit in numar de maxim 10 oameni scandand cand nu vorbea tipa aia la megafon si cand nu bateau ungurii cu toba.

 

pana la urma la handbal nu a ajuns nimeni din ce s-a vazut la TV deci nu-mi ramane sa cred decat ca "trairile" de seara trecuta i-au facut pe multi sa ramana acasa. not cool!

 

macar cu victoria ne-am ales.

andyro16.11.2008 22:27

A plecat destul de multa lume la handbal, atat dintre cei care au fost la hochei, cat si din altii. Din pacate, au fost unele probleme cu biletele si nu s-a putut intra.

Padrese18.11.2008 21:10

Azi in Liga Nationala la patinoarul din Miercurea Ciuc, mare surpriza: SCM Fenestela 68 Brasov - Steaua 5-4

11219.11.2008 19:37

Deja nu mai e surpriza ...Brasov a eliminat SportClub din Cupa Romaniei dupa ce le-a dat un 3-0 sec saptamana trecuta ...

tipbv29.11.2008 14:10

Steaua a luat-o cu 9-5 de la ujpest..dar era la un moment dat 6-o pt aia..maine poate ii batem pe ferencvaros si cine stie poate pe dab marti..cu Steaua mereu

untitled.JPG

Padrese30.11.2008 20:39

Iar am pierdut, din pacate, in seara asta in Ungaria - 3-4 impotriva lui Ferencvaros dupa ce am condus cu 3-0 si am luat gol cu 5 secunde inainte de expirarea timpului regulamentar.

Trebuie neaparat ca saptamana viitoare sa invingem pe Dab ca sa ramanem in cursa pt locul 4 de play-off.

 

Pentru noi a inscris Cam. Severson si Catalin Geru de 2 ori.

Adrian30.11.2008 20:47

Meciul cu Ferencvaros.

 

steaua_hockey_1.JPG

 

 

steaua_hockey_2.JPG

 

 

Pacat ca am pierdut.Si mai dureros e ca am facut-o in ultimele secunde.

Totusi, e primul an.Sper ca in sezonul urmator sa progresam.

 

Forza Steaua!

f234567k30.11.2008 21:17

Avem sanse sa prindem play-off-ul ? Daca da, cat de mari? (Romania respectiv Liga mol)

11230.11.2008 21:24

in Romania e imposibil sa nu-l prindeti ... ba chiar de pe locu 3

in Liga mol ... va fi greu sa luati locul 4 ...va bateti cu stars si cu dab . vedeti pe icehockey.hu clasamentul si meciurile ramase pt fiecare echipa

«1789101177»