Peluza Nord cheama toti suporterii Stelei, vineri la ora 16:00 si sambata, la patinoarul Flamaropol din incinta complexului Lia Manoliu, pentru a ne sustine echipa in incercarea de a terminat pe primul loc sezonul regulat in cadrul campionatului national de hochei. Trebuie sa castigam ambele meciuri cu Miercurea Ciuc, pentru a termina pe primul loc, astfel incat la finala campionatului Steaua sa beneficieze de avantajul unui meci in plus pe propriul teren. Haideti sa venim in numar cat mai mare pentru a ajuta echipa !!!
