FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«12377»
SteauaToronto31.01.2006 18:05

Peluza Nord cheama toti suporterii Stelei, vineri la ora 16:00 si sambata, la patinoarul Flamaropol din incinta complexului Lia Manoliu, pentru a ne sustine echipa in incercarea de a terminat pe primul loc sezonul regulat in cadrul campionatului national de hochei. Trebuie sa castigam ambele meciuri cu Miercurea Ciuc, pentru a termina pe primul loc, astfel incat la finala campionatului Steaua sa beneficieze de avantajul unui meci in plus pe propriul teren. Haideti sa venim in numar cat mai mare pentru a ajuta echipa !!!

nitnerolf01.02.2006 12:02

Se pun bilete in vanzare sau intrarea este gratis?

Anonymous01.02.2006 19:12

venim! pentru multi dintre noi nu era nevoie de un anunt pe site ca sa venim! forza Steaua!

noname_fu02.02.2006 18:18

intrarea este libera din cate stiu. E bine, incepem sa ne obisnuim cu imprejururile stadionului Lia Manoliu... sa nu ne surprinda cateii :))

makaveli02.02.2006 20:19
cateii mor ca noi ne descurcam mai bine FORZA Steaua SI Peluza Sud FOREVER
gabrielo04.02.2006 10:40

Hai salut la ce ora incepe azi, 04.02.2006, meciul de hochei cu m. ciuc ??? Merci.

VICTORAS IACOB04.02.2006 11:22

Meciul incepe la ora 16:00. Sa veniti in nr cat mai mare. FORZA Steaua.

Ultras_Fever_Forever04.02.2006 12:00

cat e biletul?

nitnerolf04.02.2006 13:56

astazi din cate stiu eu incepe la ora 17:00

intrarea gratis.

SSK04.02.2006 19:51

Din pacate, Steaua a pierdut (si) astazi, cu scorul de 1-5 :?

radoi8604.02.2006 23:38
Din pacate, Steaua a pierdut (si) astazi, cu scorul de 1-5  :?

 

Ce s-o fi intamplat? Sper din suflet sa fi fost un simplu accident si sa ne revenim in finala unde e clar ca tre sa castigam cel putin un meci si la ei!

Hai Steaua!!!

M1rceaSUD05.02.2006 09:58

Stie cineva cand e primul meci din Bucuresti ??? pt ca am auzit ca marti incepe finala la ciuc

nitnerolf06.02.2006 23:39

M-am uitat pe site tvsport si scrie ca duminica de la ora 11 transmit in direct Steaua-ciuc la hochei meciul 2 al finalei.

Macar daca il puneau si ei la o ora mai tarzie.

ultras200608.02.2006 16:06

aaaa

ultras200609.02.2006 17:20

aaaa

Alex1411.02.2006 22:10

Stiti cumva cat e biletul? Sau e intrare libera?

ADRIAN PACURAR11.02.2006 22:14

Intrare libera (as prefera sa fie peste tot cu intrare)

radoi8611.02.2006 22:33
Veniti la meciuri sa umplem patinuarul cum era acum 6-7 ani plin!!

 

Adevarul e ca acum vreo 6-7 ani nu transmitea nici o televiziune toate meciurile de hochei ale finalei in direct si lumea se ducea sa vada ce se intampla la fata locului. Acum...altele sunt conditiile! In orice caz ar fi pacat ca maine dimineata sa nu fie plin patinoarul!

ultras200612.02.2006 09:52

aaaa

Ultras_Fever12.02.2006 13:49

Steaua-ciuc 4-0 Geru, Sadiy (3)

 

frumos meciul de azi, puteau sa inscrie de multe. frumoase si golurile lui Sadiy. tineti-o tot asa baieti!!

anonimnoname12.02.2006 14:42

frumos meci, **** garda....

respect pentru cei care au sarit la bataie....bla bla bla

VICTORAS IACOB12.02.2006 16:41

bravo baietzi. i-am omorat pe gabori. grazie celor care au sarit la bataie. Forza Steaua. ciuc-Steaua=0-3.

danciu1912.02.2006 17:04

Peluza Sud la inaltime ,Peluza Nord aproape inexistenta!oricum bine ca au batut baietii.

forza Steaua!

radoi8612.02.2006 17:25

Oricum a fost o atmosfera placuta creata de suporterii Stelei, nu conteaza la ce peluza stateau pana in prezenta pentru ca se pare ca pe Lia Manoliu vor sta in acelasi loc. RESPECT SUPORTERILOR Stelei. Sper ca la urmatoarele meciuri din Bucuresti sa fie insa mai multi specatori. Oricum important e ca Steaua sa fie iarasi campioana...

Ana-Maria12.02.2006 17:50

Am inghetat din cap pana-n picioare,dar s-a meritat.Atmosfera frumoasa si destul de multa lume,pacat de incidentul de la sfarsit.

«12377»