aaaa
Peluza Sud la inaltime ,Peluza Nord aproape inexistenta!oricum bine ca au batut baietii.forza Steaua!
cum poti sa zici bai frate Peluza Nord aproape inexistenta? ai fost acolo macar?
aaaa
hai ma nene, si ce vrei sa zici cu asta, am fost si eu in trenul ala si am fost dati jos pt ca a fost batut un jandarm
Parerea mea e ca tot felul de nume vehiculate in acest topic si descrierea scenelor vazute,nu sunt decat servicii aduse Jandarmeriei.
Asemenea lucruri nu cred ca ar trebui discutate pe forum.
Jandarmii ar putea fi infierati pentru interventiile brutale si pentru felul in care sunt indoctrinati impotriva suporterilor : orice suporter un posibil turbulent si o posibilitate de a fi bagat in duba,maltratat si amendat.
anonimnoname ai cantat si tu macar 2 min pt echipa ta favorita duminica?simpla prezenta pe un stadion(duminica-patinuar)nu inseamna ca incurajezi echipa,sau dk sari la bataie cu jandarmii dai dovada ca esti fan Steaua.
FORZA Steaua!
:evil: >>>Daca sarii sa bati niste oameni asta este o dovada ca esti FAN Steaua?TU de ce esti fan Steaua?>>> :twisted:
aaaa
Super goluri date de de Sadyi!!!
Sper sa-i batem in urmatorul meci de la ei!
Zone are reptate a fost un meci foarte bun pt Steaua,ne-am impus la pas si cred ca asta conteaza nu niste baieti care vin numai pt scandal.Respect hocheistilor ns.
anonimnoname ai cantat si tu macar 2 min pt echipa ta favorita duminica?simpla prezenta pe un stadion(duminica-patinuar)nu inseamna ca incurajezi echipa
crede-ma, eu cant la un meci mai mult decat canti tu la 4 adunate
PS: nu le-am luat apararea la inseparabili, numanui nu i-a placut sa coboare atunci in Brasov...
aaaa
aaaa
aaaa
goooooooooooool Steaua 1-0
din pacate 1-1 :evil:
poate cineva sa ma tina la curent cu ce se intampla la meciul de hokey ca nu am TV Sport...pls
2-1 Steaua
2-2 :evil:
57' GOL: Bondariev (Steaua) ! 2-3 !
57' GOL: Timaru (Steaua)!
Miercurea Ciuc - Steaua 2-4
Conducem cu 4-2 cu 2 min inainte de final.GOLURI PISARENKO,SADIY,BONDAREV SI TIMARU.
FORZA Steaua!
VICTORIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEE Steaua!2-1 LA GENERAL!
Bravo baieti sper sa castigam si maine si saptamana viitoare sa sarbatorim la patinuar titlul de campioni. FORZA Steaua!!! :wink:
aaaa
ce victorie frumoasa..am facut un pas important spre titlul 40!!sunt bucuros ca stelistii si-au revenit dupa infrangerile suferite in campionat in disputele cu sport club.sper sa o tina tot asa si daca vor pierde azi nu va fi mare tragedie..pt ca vineri si sambata vom umple patinoarul si vom conduce echipa spre un nou titlu..hajra Steaua suki ![]()