FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«123477»
armanovici12.02.2006 20:43
ultras200612.02.2006 20:53

aaaa

anonimnoname12.02.2006 20:57
Peluza Sud la inaltime ,Peluza Nord aproape inexistenta!oricum bine ca au batut baietii.

 forza Steaua!

 

 

cum poti sa zici bai frate Peluza Nord aproape inexistenta? ai fost acolo macar?

ultras200612.02.2006 21:01

aaaa

anonimnoname13.02.2006 15:35

hai ma nene, si ce vrei sa zici cu asta, am fost si eu in trenul ala si am fost dati jos pt ca a fost batut un jandarm

Virgil13.02.2006 17:36

Parerea mea e ca tot felul de nume vehiculate in acest topic si descrierea scenelor vazute,nu sunt decat servicii aduse Jandarmeriei.

Asemenea lucruri nu cred ca ar trebui discutate pe forum.

 

Jandarmii ar putea fi infierati pentru interventiile brutale si pentru felul in care sunt indoctrinati impotriva suporterilor : orice suporter un posibil turbulent si o posibilitate de a fi bagat in duba,maltratat si amendat.

danciu1913.02.2006 18:13

anonimnoname ai cantat si tu macar 2 min pt echipa ta favorita duminica?simpla prezenta pe un stadion(duminica-patinuar)nu inseamna ca incurajezi echipa,sau dk sari la bataie cu jandarmii dai dovada ca esti fan Steaua.

FORZA Steaua!

IONUTZ-CIPRIAN13.02.2006 18:31

:evil: >>>Daca sarii sa bati niste oameni asta este o dovada ca esti FAN Steaua?TU de ce esti fan Steaua?>>> :twisted:

ultras200613.02.2006 18:47

aaaa

Zone13.02.2006 19:16

Super goluri date de de Sadyi!!!

Sper sa-i batem in urmatorul meci de la ei!

danciu1913.02.2006 19:38

Zone are reptate a fost un meci foarte bun pt Steaua,ne-am impus la pas si cred ca asta conteaza nu niste baieti care vin numai pt scandal.Respect hocheistilor ns.

anonimnoname13.02.2006 21:28
anonimnoname ai cantat si tu macar 2 min pt echipa ta favorita duminica?simpla prezenta pe un stadion(duminica-patinuar)nu inseamna ca incurajezi echipa

 

 

 

crede-ma, eu cant la un meci mai mult decat canti tu la 4 adunate

 

PS: nu le-am luat apararea la inseparabili, numanui nu i-a placut sa coboare atunci in Brasov...

ultras200614.02.2006 10:49

aaaa

ultras200614.02.2006 19:14

aaaa

ultras200617.02.2006 11:46

aaaa

alex ripper17.02.2006 19:22

goooooooooooool Steaua 1-0

alex ripper17.02.2006 19:32

din pacate 1-1 :evil:

R4z3C17.02.2006 20:45

poate cineva sa ma tina la curent cu ce se intampla la meciul de hokey ca nu am TV Sport...pls

alex ripper17.02.2006 20:52

2-1 Steaua

 

2-2 :evil:

R4z3C17.02.2006 21:16

57' GOL: Bondariev (Steaua) ! 2-3 !

57' GOL: Timaru (Steaua)!

 

Miercurea Ciuc - Steaua 2-4

danciu1917.02.2006 21:17

Conducem cu 4-2 cu 2 min inainte de final.GOLURI PISARENKO,SADIY,BONDAREV SI TIMARU.

FORZA Steaua!

danciu1917.02.2006 21:20

VICTORIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEE Steaua!2-1 LA GENERAL!

RED-STAR17.02.2006 22:02

Bravo baieti sper sa castigam si maine si saptamana viitoare sa sarbatorim la patinuar titlul de campioni. FORZA Steaua!!! :wink:

ultras200618.02.2006 10:01

aaaa

cormoranul18.02.2006 11:37

ce victorie frumoasa..am facut un pas important spre titlul 40!!sunt bucuros ca stelistii si-au revenit dupa infrangerile suferite in campionat in disputele cu sport club.sper sa o tina tot asa si daca vor pierde azi nu va fi mare tragedie..pt ca vineri si sambata vom umple patinoarul si vom conduce echipa spre un nou titlu..hajra Steaua suki :)

«123477»