FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«12345677»
meshteroo25.02.2006 17:42

Sa nu ma injurati...la hockey nu tin cu Steaua...

FORZA SPORT CLUB MIERCUREA CIUC!!!

Eu tin cu Steaua doar la fotbal si handbal...

Recoba25.02.2006 17:46

FELICITARI CAMPIONILOR

 

 

Recpect jucatorilor Stelei dar mai ales Respect SADY ce stachie ia tras la bozgoru ala in barba .A explodat patinoarul de parca daduse gol Steaua :D

ultras200625.02.2006 18:04

aaaa

FANATIK RED-BLUE25.02.2006 18:30
Sa nu ma injurati...la hockey nu tin cu Steaua...
Pacat... Eu personal nu te injur dar iti pun intrebarea: de ce esti ciucan la hochei si la restul STELIST???
Jeremiah5531917.03.2006 03:30
Sper ca la urmatoarele meciuri din Bucuresti sa fie insa mai multi specatori.

 

Sorry, but what is urmatoarele?? I see everyone mention it here but have no idea what it is....

devotee24.07.2006 20:33
Sa nu ma injurati...la hockey nu tin cu Steaua...

FORZA SPORT CLUB MIERCUREA CIUC!!!

Eu tin cu Steaua doar la fotbal si handbal...

 

 

Nu te supara, dar o asemenea afirmatie cred ca necesita niste explicatii. Nu poti doar sa arunci un "forza miercurea ciuc" si sa pleci. serios, daca esti de origine maghiara, ori de prin miercurea ciuc, este de inteles si respectat. dar daca nu... sunt curios de explicatie. multumesc. :)

 

aaa, si inca ceva:

FORZA Steaua!

HAI Romania!

:D

Dawson24.07.2006 20:49

Probabil exact asta e explicatia: e de etnie maghiara. Sunt foarte multi stelisti in situatia asta, iar cand vine vorba de hochei merita si trebuie sa ii respectam.

Virgil25.07.2006 05:07
Sa nu ma injurati...la hockey nu tin cu Steaua...

FORZA SPORT CLUB MIERCUREA CIUC!!!

Eu tin cu Steaua doar la fotbal si handbal...

 

Ba eu te injur ! Sunt sigur ca daca M.C. ar avea echipe in divizia A la fotbal si la handbal,ai tine cu ele.

hooltras08.10.2006 12:57

19:00 Hochei, Finala Cupei Romaniei: Steaua vs. S.C. Miercurea Ciuc

 

patinoarul "Mihai Flamaropol"

 

Cu totii la hochei =>>>

radoi8608.10.2006 13:22

Dar de ce nu s-a mediatizat mai mult evenimentul???

I.N.Money08.10.2006 13:36

Doar pe postul TV Sport au cam fost reclame in legatura cu acest meci,cred ca il si vor transmite.

Prin presa insa a fost liniste totala in legatura cu acest subiect,iar din cate observ inca este.

FANATIK RED-BLUE09.10.2006 05:48
Am pierdut cupa! Nu am fost la meci, dar l-am vazut acasa. Am condus cu 3-2 si s-a terminat 4-3. :cry:
Stryker10.10.2006 12:57

Asta e...un egal ne era suficent, dar din pacate am pierdut...

Pentru echipa Stelei urmeaza o grupa grea la cracovia unde vor intalni campioanele poloniei, spaniei si kazastanului...

Stryker13.10.2006 20:28

Astazi in turul doi al cupei continentale la hochei(grupa D, Cracovia):

 

Kazakhmys Karaganda - MKS Cracovia Krakow 4-2

Puigcerda - Steaua 1 -10

 

Maine Steaua va intilni pe Karaganda din Kazahstan, intr-un meci care ar putea decide cine merge mai departe.

_yang14.10.2006 07:36

Felicitari baietilor pentru aceasta victorie ...!!! fular-campionii

Stryker14.10.2006 16:30

Steaua 1-4 Karaganda

Din pacate am ratat calificarea in faza urmatoare...

Stryker24.10.2006 16:10

Steaua Bucuresti 25-0 HCM Galati

Maine de la ora 11 are loc al doilea meci(etapele sunt duble).

 

Ce pacat ca nu i-am batut si la fotbal duminica...

Stryker26.10.2006 12:32

Steaua Bucuresti - HCM Galati 33-2

 

Asta inseamna un gol la mai putin de doua minute :lol: :lol:

 

Etapa a 3-a(27-28 octombrie):

27.10.2006 Steaua Bucuresti - Sportul Studentesc

28.10.2006 Steaua Bucuresti - Sportul Studentesc

 

Alte meciuri de distractie...cate o sa le dea pe meci?

Mai mult sau mai putin de 25? :lol: :twisted:

_yang29.10.2006 20:10

58 de goluri in 2 meciuri... Ce-ar fi sa dam atatea si la fotbal ??? :D:D:D steagcruce2 forzateaua steagcruce2

11220.01.2007 23:52

Steaua - HC Csikszereda 2-2 ( 0-2,2-0,0-0)

Steaua - HC Csikszereda 4-0 ( 0-0 ,2-0,2-0)

 

Vineri si sambata : Progym - Steaua

ro_steaua17.08.2007 23:17

stie cineva de ce tot se amana lansarea oficiala a site-ului ( steauahochei.ro)

 

 

 

 

 

 

 

fular-campionii

11229.08.2007 23:59

De ce se amana nu stiu , dar stiu ca poti intra asa :

 

http://www.steauahochei.ro/ro/

 

Vineri samb. duminica si luni sunt programate intalnirile dintre HCCsikszereda si HCM Galati .

ro_steaua06.09.2007 00:25
De ce se amana nu stiu , dar stiu ca poti intra asa :

 

http://www.steauahochei.ro/ro/

 

Vineri samb. duminica si luni sunt programate intalnirile dintre HCCsikszereda si HCM Galati .

 

 

 

 

 

 

 

 

ms mult

 

:biggrin:

 

forzateaua

11212.09.2007 13:49

Cupa Lacul Rosu ( Gylkosto Cup ) - Gheorgheni 2007

 

SportClub MCiuc - Steaua 3-1 (0-0, 2-0, 1-1)

Progym Gh - HC Csikszereda 3-2 (1-0, 0-2, 1-0, 1-0)

 

HC Csikszereda - SportClub MCiuc 4-2 (2-0, 1-0, 1-2)

Progym GH - Steaua 2-3 (0-1, 1-1, 1-1)

 

SportClub MCiuc - Progym 2-3(0-1, 1-1, 1-1)

Steaua - HCCsikszereda 5-6 (1-1, 3-3, 1-1, 0-0, 0-1)

 

Clasament final :

 

1. HC Csikszereda

2. Progym Gheorgheni

3. Steaua Bucuresti

4. SportClub Miercurea Ciuc

Bodanel10.10.2007 07:20

HOCHEI Din cauza lipsei ghetii si a haosului competitional, stelistul îi solicita presedintelui FRHG sa renunte la functie.

Desi Liga Nationala a început, echipele din Bucuresti se pregatesc în continuare pe uscat. Aflati în aceasta situatie, oficialii vicecampioanei României, Steaua, cer demisia presedintelui Janos Kurko.

 

O liniste tulburata doar de câtiva copii care au improvizat lânga vestiare o suprafata de joc, jucatorii Stelei prinsi într-o miuta, la intrarea publicului si fara gheata, asa arata ieri Patinoarul national "Mihai Flamaropol", edificiu aflat în administrarea directa a FRHG. "Nu mai acceptam aceasta situatie! Ni s-a promis gheata înca din august, apoi pe 2 octombrie, cel târziu, si dupa cum vedeti nici acum nu este. E o problema grava, iar întunericul si mizeria de aici reprezinta hocheiul românesc în era Kurko. Aceasta conducere îl îngroapa, îi pune cruce si-l termina definitiv în zona noastra", a declarat Cristian Cârlan (foto), presedintele sectiei de hochei Steaua. "Il somez public pe Kurko sa plece în mod onorabil, sa-si depuna demisia de onoare în sapte zile, altfel ne vom aduna toti pentru alegeri anticipate", a continuat el. Intrebat despre solicitarea oficialului stelist, Janos Kurko a declarat: "Voi demasca toate interesele în cadrul unei conferinte de presa".

 

E un haos total în hocheiul românesc. Ni s-au promis o multime de lucruri si nu s-a facut nimic. Consideram ca acest lucru este o sfidare atât a hocheiului, cât si a sportului românesc.

 

Cristian Cârlan, presedintele sectiei de hochei

 

 

e din prosport

http://prosport.ro/index.php?section=artic...ex&id=62139

 

Poate iese ceva si pleaca Kurko ca nu a facut nimic bun de cand e presendinte.

«12345677»