FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1234577»
cormoranul18.02.2006 11:39

ce victorie frumoasa..am facut un pas important spre titlul 40!!sunt bucuros ca stelistii si-au revenit dupa infrangerile suferite in campionat in disputele cu sport club.sper sa o tina tot asa si daca vor pirde azi nu va fi mare tragedie..pt ca vineri si sambata vom umple patinoarul si vom conduce echipa spre un nou titlu..hajra Steaua suki :)

alex ripper18.02.2006 18:34

meciu 4 a inceput.

Juventu$18.02.2006 18:48

maine e in Bucuresti meciu la ce ora ?

alex ripper18.02.2006 19:06

maine nu e nici un meci...

meciurile 5 si 6 vor fi vineri si sambata.

alex ripper18.02.2006 20:25

Gooooooooool Steaua 0-1

alex ripper18.02.2006 20:43

am castigat 3-1 la general...

 

veniti cu toti care puteti vineri la patinoarul "Mihai flamaropol" sa ii sustinem pe baieti...mai trebuie sa castige un singur meci ca sa fim Campioni.Titlul 40 este aproape.

ultras200618.02.2006 20:44

aaaa

Motanu D18.02.2006 21:17

Nu am vazut ultima repriza. Cine a marcat ?

bia18.02.2006 21:52
Nu am vazut ultima repriza. Cine a marcat ?

 

 

NICOLESCU......VIOREL NICOLESCU NR.12

nitnerolf23.02.2006 22:08

Ne vedem maine la 19:00 Forza Steaua suki!!!

P.S:intrarea e libera?

Ana-Maria24.02.2006 07:16

Dom' Mustata a spus aseara ca meciul e la 18.Pana la urma,la ce ora este?Intrarea este libera?

nitnerolf24.02.2006 09:49

Meciul e la 19:00 m-am uitat acum pe TV Sport si la ora 19:00 incepe transmisiunea in direct.Mustata cred ca s-a referit la faptul sa fim toti pe patinoar de la ora 18:00.

P.s Stie cineva dca intrarea este libera...am citit tot aici pe site ca ar fi 50.000.Oricum eu imi iau la mine bani pt orice eventualitate.

ultras200624.02.2006 10:23

aaaa

nitnerolf24.02.2006 15:03

Am o veste proasta.Intrarea nu este libera.Am trecut azi pe la patinor si un bilet costa 50.000 lei.Ne vedem acolo.

Forza Steaua!

bodanelu24.02.2006 21:54

Suntem Campioni! Felicitari baietilor!

dianna24.02.2006 22:13

CAMPIONII!!!Bravo baieti!!!Ne-ati facut fericiti cu acest nou titlu castigat in aceasta seara...la cat mai multe trofee cucerite si la cat mai multe bucurii din acestea pt fanii stelisti. :P

As avea si eu o rugaminte...stie cineva exact cate titluri a castigat echipa de hochei???ca la cat de multe sunt se incurca jurnalistii si ne induc si pe noi in eroare...pe tvsport tot spuneau ca este titlul cu nr 40,iar cei de la prosport scriu ca este al 41-lea castigat in istorie...personal prefer a 2-a varianta :wink:

FANATIK RED-BLUE24.02.2006 22:32

CAMPIONII SUNTEM NOI! A venit si "talismanul" [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] la meci (asa l-au numit comentatorii)! Bravo baieti!

nitnerolf24.02.2006 22:36

Acum m-am intors de la meci!Super atmosfera in patinoar!!Felicitari baietzilor!!!

Forza Steaua!!

Grinch25.02.2006 00:55

Cam gol totusi patinoarul.

alex ripper25.02.2006 09:54

Painoarul a fost gol pentru ca jandarmii nu dadeau voie sa ma intrii decat cu invitatie sau bilet...dar "ciudat" bilete nu mai erau?!?

hannibal25.02.2006 11:33

o sa merg mai mult pentru gaborii aia imputiti !

hannibal25.02.2006 11:35

bravo la baieti ! felicitari pentru castigarea acestui titlu !

ultras200625.02.2006 12:10

aaaa

ultras200625.02.2006 12:55

aaaa

FANATIK RED-BLUE25.02.2006 14:02

CAMPIONI AICI, CAMPIONI ACOLO, CAMPIONI LA FOTBAL, CAMPIONI LA HOCHEI, CAMPIONI PESTE TOT!

«1234577»