ce victorie frumoasa..am facut un pas important spre titlul 40!!sunt bucuros ca stelistii si-au revenit dupa infrangerile suferite in campionat in disputele cu sport club.sper sa o tina tot asa si daca vor pirde azi nu va fi mare tragedie..pt ca vineri si sambata vom umple patinoarul si vom conduce echipa spre un nou titlu..hajra Steaua suki ![]()
