trebuia sa la dam la 0,bv nu mai e ce a fost,oricum erau umflati cu pompa,ce am auzit ca au ceva probl.financiare,nu mai curge lapte si miere ehheee,ce sa-i faci cand joci cu mercenari,la noi pearsson e de viitor se vede ca are stiinta jocului iar pisarenko a fost o surpriza cu cele 2 goluri ale sale,f.calm l-am vazut,ciudat nu?lasa ca-i rupeti voi in Bucuresti pe hc czickszereda,sunt f dezamagit ca nu face nimeni o strigare pt meciurile Stelei in bv,asata cand ii vezi doar de max.3-4 ori pe an la tine in oras,o chestie pe care eu am asteptat-o f multi ani,uitandu-ma cu jind la munca la inceputul anilor 2000 la un mic televizor derbyurile de la Bucuresti si ciuc,acum n-am cu cine,trist
cu Steaua mereu!