FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1555657585977»
zob7914.09.2011 14:16

Da, Persson pare un jucator bun, sa speram ca vom fi in stare sa mai aducem inca 2 la fel, dar tare ma tem ca-i vom aduce abia inaintea play-off-ului. Deh...n-avem banu' gros...

Iar in Liga mol a bozgorilor imi bag cucuruzul; scopul nostru ar trebui sa fie sa cistigam Campionatul National (al Romaniei)

1on14.09.2011 14:50

Ma, mie mi se pare aiurea sa iei jucatori straini de 23 de ani de mana a saptea in tari cu hochei de nivel inalt. Cand sunt sigur ca-s o gramada de juniori si la noi care sunt capabili sa se ridice la nivelul asta daca ar avea niste oameni care sa le arate ce si cum.

 

Daca tot iei un strain dintr-o tara cu hochei la nivel inalt, mai inspirat mi s-ar parea sa ia unul de peste 30 (gen Severson), care, daca n-a avut valoare la el in tara, macar are experienta si-a trait intr-un alt sistem si ar avea ce sa-i invete pe cei de la noi, pe sistemul "chiorul e rege in tara orbilor", cum e la nationala.

pytycrys14.09.2011 14:53

Marti s-ar parea ca se joaca pe Flamaropol la 7 cu Ferencvaros, insa nu e sigur deocamdata..

 

zob7914.09.2011 15:01

Nu conteaza de ce mina sunt jucatorii aia in tarile lor, importanta e doar eficienta lor pe gheata. Persson are statistici bune in campionatul Olandei care e de ani buni peste al nostru, deci indraznesc sa anticipez ca va fi un jucator peste media ligii noastre. Despre juniorii nostri...e mult de discutat, dar in cadrul unui proiect pe termen lung; hai sa-l vedem intai pe Persson jucand si apoi dezbatem daca tinerii mioritici l-ar da oricind cu roatele-n sus.

tipbv15.09.2011 10:11

vine cineva maine?eu m-as duce,dar ar fii trebuit sa ne strangem sa-i incurajam,1-2 ce sa facem?doar sa admiram meciul

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE15.09.2011 12:03

Cred ca va fi si unul si din Bucuresti care o-sa vina sa vedem.

Daniel-Ionut27.09.2011 14:18

Steaua joaca acum in direct pe Digi Sport 3, cu Corona Brasov in Liga MOL.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE27.09.2011 16:22

GOL 4-3.

Dragoshel27.09.2011 16:41

prima victorie!!!!

tipbv28.09.2011 08:35

trebuia sa la dam la 0,bv nu mai e ce a fost,oricum erau umflati cu pompa,ce am auzit ca au ceva probl.financiare,nu mai curge lapte si miere ehheee,ce sa-i faci cand joci cu mercenari,la noi pearsson e de viitor se vede ca are stiinta jocului iar pisarenko a fost o surpriza cu cele 2 goluri ale sale,f.calm l-am vazut,ciudat nu?lasa ca-i rupeti voi in Bucuresti pe hc czickszereda,sunt f dezamagit ca nu face nimeni o strigare pt meciurile Stelei in bv,asata cand ii vezi doar de max.3-4 ori pe an la tine in oras,o chestie pe care eu am asteptat-o f multi ani,uitandu-ma cu jind la munca la inceputul anilor 2000 la un mic televizor derbyurile de la Bucuresti si ciuc,acum n-am cu cine,trist

cu Steaua mereu!

Costi28.09.2011 14:20

Strigarea ar trebui sa o faceti voi, din Brasov, nu noi din Bucuresti. De asta am dorit de la bun inceput sa descentralizam toata activitatea...din pacate n-a prea reusit, cauzele apartinand strict de suporterii din provincie ai Stelei, care refuza total sa se organizeze si sa fie priviti in asa fel.

tipbv29.09.2011 09:29

pai asta am vrut sa zic costi,nu cei din buc sunt de vina ci noi cei din bv,crede ma ca in iarna trecuta facusem un anunt si l-am postat in caminele studentesti cu ajutorul unor colegi,au venit vreo 6-7 la un meci dar baza in bv este AISS,sa vedem ce putem face pt 1noiembrie si 27 dec.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE29.09.2011 10:18

Lasa-ti ca a fost ultimul meci jucat la Brasov pe 10 oct. jucam primul meci acasa si nu cred ca va veni mai multi de 20.

tipbv29.09.2011 17:52

mai vine Steaua pe 1noiembrie si 27 decembrie in bv,oate reusesc sa strang studentii stelisti care invata in bv,sa vedem

Daniel-Ionut30.09.2011 16:56

Steaua - Dunarea Galati

 

Sambata 1 octombrie, 15:30

Duminica 2 octombrie, 14:30

Patinoarul "Mihai Flamaropol", Bucuresti

 

Ne vedem la patinoar !

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE30.09.2011 19:24

Inca o victorie cu 5-2.

Daniel-Ionut03.10.2011 10:45

Steaua - Dunarea Galati, primul meci din sezon pe Flamaropol:

 

img0003ea.jpg

 

img0004uf.jpg

 

img0005cdk.jpg

 

img0006hq.jpg

 

Si publicul numeros: 4 jandarmi la datorie :D

 

img0020qq.jpg

AG03.10.2011 20:20

arata ca naiba gheatza..

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE05.10.2011 10:36

De vineri pana duminica avem meci in fiecare zi la hochei, vineri are meci prima echipa iar sambata si duminica echipa a doua cu sport club2,luni pauza iar marti joaca prima echipa.

tottiSUD05.10.2011 21:56

Mergem la meci ?

zob7905.10.2011 22:16

Doar daca mergi si tu

leoSUD05.10.2011 22:27

marti jucam cu ujpest ?

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE06.10.2011 09:02

Da.

pytycrys06.10.2011 15:10

Maine la 19:00 cu Alba Volan pe Flamaropol.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE06.10.2011 18:05

Weekend plin de meciuri pentru CSA, vineri avem meci la hochei de la ora 19:00 cu alba,sambata ruby de la ora 15:00 cu Dinamo tot sambata de la ora 19:00 avem la hochei cu sport club, duminica avem meciuri la handbal de la ora 11:00 cu hcm Constanta iar de la 14:30 hochei cu sport club,bucurati-va de CSA.

«1555657585977»