FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1535455565777»
Daniel-Ionut13.03.2011 20:27
sursa Daniel? :))

 

Alooo :D

Nici nu stiu despre ce e vorba :dry:

saptemai14.03.2011 08:14

patinoarul este exact in spatele garii.

 

deci in loc sa iesiti spre oras o luati in directia opusa prin pasaj pe sub sine.

 

 

Daniel-Ionut14.03.2011 15:57

Semifinala 4:

Brasov - Steaua 0-0 dupa prima repriza :unsure:

f234567k14.03.2011 16:37

2-0 pentru Brasov la putin dupa jumatatea primei reprize

Daniel-Ionut14.03.2011 16:38

Avem nevoie de o minune...

 

EDIT: GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 2-1

Dragoshel14.03.2011 16:39

2-1. frate hai sa lasam minunile, in prima repriza am ratat si singur cu portarul... si superioritati-le nu le-am fructificat.

Daniel-Ionut14.03.2011 16:41

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL 2-2 :yeahh:

f234567k14.03.2011 16:51

Incredibil... ce ratari!

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE14.03.2011 16:52

Bagam-as aia in jucatorul nostru......................... :wall:

Dragoshel14.03.2011 16:54

ce greseli, ce ratari...

f234567k14.03.2011 16:54

Pacat de ratarea lui Boldt, era perfect sa intram inainte de ultima repriza cu 3-3 :wall:

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE14.03.2011 17:21

S-a terminat nu mai nici o sansa, sa il mai vad pe jucatorul asta in viata mea. :wall:

f234567k14.03.2011 17:23

Poate ca era si timpul ca echipa lui Tanczos Barna sa ajunga in finala : )))))). Daca si-a facut pofta, poate ne lasa in pace sezonul urmator.

Andrei^14.03.2011 20:35

Nu ma prea pricep eu la hochei, dar nu eram in urma cu cativa ani una din cele mai bune echipe din hocheiul romanesc? Adica stiu ca in fiecare an ne luptam la titlu cu Miercurea Ciuc, iar acum a ajuns Brasovu' sa ne bata in halul asta... Am decazut noi, exact ca la fotbal, sau ce se intampla?

Costi14.03.2011 21:40

in foarte putine domenii se construieste ceva in Romania. Sportul este din pacate in picaj direct, doar cateva echipe, la unele discipline, avand ceva performante notabile.

 

dupa relansarea echipei, de acum un an, prin evenimentul cu Barcelona care a umplut iar patinoarul, pareau ca lucrurile vor merge spre bine. din pacate, un sponsor nu si-a respectat conditiile dealului, si de acolo au inceput problemele. Lipsa banilor ne-a adus in situatia in care s-a renuntat la o multime de jucatori, majoritatea straini, ramanand foarte putine piese grele, si aceia batrani, legende ale echipei. In rest, ne-am chinuit tot sezonul cu linii de copii, sperand ca se va intampla ceva bun si la Steaua.

 

In iarna s-a gasit un nou sponsor, s-au platit salariile restante de luni de zile si s-au facut cateva transferuri...carpeli mai degraba. Din pacate, desi speram, nu poti face treaba la nivel inalt in conditiile astea, iar rezultatul s-a vazut in semifinale unde, umbriti de ghinion, am pierdut o noua disputa cu miercurea ciuc.

 

tot ce sper este ca sectia sa nu se desfiinteze pentru ca ar fi mare pacat si s-a mai pus problema pana acum pentru ca banii de la Armata pentru sport sunt an de an mai putini. daca va exista stabilitate financiara, conditii pentru performanta, sunt convins ca anul viitor ne vom bate din nou cu ciucul pentru un nou titlu. altfel, Dumnezeu cu mila...

tipbv15.03.2011 15:21

cred ca am trecut de momentul in care se punea problema de a se desfinta sectia de hockey

in alta ordine de idei,la Steaua cand 2-3 jucatori care tin echipa in spate nu sunt in ziua lor,putem fii batuti,mi-as fii dorit mai multa determinare la cei tineri,generatia de mijloc e de bine(lupascu,georgescu)sa ne rugam sa-i mai vedem cel ptin 3-4 ani pe seniori

eu multumesc sponsorilor(sau sponsorului,daca e doar 1)veniti in iarna,ne-au revigorat cand nu ma asteptam si stiu ca e meritul dlui carlan,fara entuziasmul dansului eram disparuti

stau cateodata si ma gandesc, ce a foast Steaua si ce e acum si cred cu tarie ca tot ce se intampla inclusiv la csa Steaua e o repercusiune a hotiei din februarie 2003,cand un nenorocit afon total de fotbal(darmite de manageriat)a pus mana pe un simbol al Romaniei, dar mai ales a unei institutii iubita dintotdeauna de romani-Armata romana

pana cand tampitu asta nu va disparea de la Steaua cred ca vom trai un cosmar,oricum n-am sa ma dezic de Steaua niciodata,sunt mandru ca tin cu Steaua

cu Steaua mereu!

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE16.03.2011 11:33

Am o intrebare la baietii din Brasov, pe unde este sala in care joaca Dinamo? pentru ca as vrea sa vin la meci.

MoWeed16.03.2011 12:38

La maxim 500 m de gara.

Iesi in fata garii si mergi la stanga. Treci de centrul comercial My Place, benzinaria OMV si niste terenuri de tenis si o sa dai de sala.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE16.03.2011 12:42

Da am vazut pe harta, am crezut ca mai exista o sala in afara de asta, ms.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE17.03.2011 13:00

Manie prezent,pentru noi sunteti fular-campionii.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE18.03.2011 21:52

Victorie cu 7-3 in primul meci, au fost si cativa moldoveni in plus.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE20.03.2011 18:22

Victorie cu 9-1 la Galati, si marti se pare ca va fi ultimul meci al sezonului daca castigam.

pytycrys22.03.2011 06:11

Diseara la 7 la Flamaropol, TOTI!

Hai sa facem si noi prezenta calumea ,dat fiind ca e ultimul meci din finala mica.

Aduceti dinamita! :))

Dragoshel22.03.2011 11:04

meciul din aceasta seara va fi live video pe Steaua.ro

andrrrei30.03.2011 10:46

Vineri, 1 aprilie, echipa de hochei Steaua Rangers va disputa un meci amical in compania echipei elvetiene SC Küsnacht. Meciul incepe la ora 18.

«1535455565777»