Dar meciul trecut? stiu ca mai ramasese de jucat o repriza.
Dar meciul trecut? stiu ca mai ramasese de jucat o repriza.
A ramas scorul ala.
cica i-am lasat sa-si faca jocul.
daca se dadeau eliminarile alea 3 la ei, daca eram in efectiv complet, daca nu ne bateam joc de okazii, se termina altfel. oricum, mie mi s-au parut f.slabi bozgorii, doar relaxarea noastra si absentele permitandu-le sa dea 4 goluri venite din "nimic".
cand s-au trezit baietii la realitate, s-au suit calare pe ei si in 10 minute i-au lamurit.
Cica au jucat cu juniorii.
Szabolcs, Tivadar, Virag si Nagy sunt juniori?
Bine nu au venit cu echipa de baza.
Nu va placut ba spectacolu pirotehnic ?
Maxim =))
Cat despre echipa si joc
Suntem Mandrii De Voi !
puneri ceva poze sau video sa vada si stelistii din tara cum a fost
Manie cu Galati va fi un amical fara miza, de marti incepe semifinala cu Brasov ce mai bun din 5.
Da, maine e amical. Marti si joi o sa fie "da real shit".
Cu Brasov se joaca marti si miercuri de la 19:00.
Manie la 19. ![]()
Decat sa merg la Buzau vineri sa vad cum pierde FC fecali mai bine ma duc la Brasov la hochei,acesta echipa merita mai mult decat FC fecali.
bine zis: MANIE la 19!!!
meciul de maine va fi live video pe www.Steaua.ro
Decat sa merg la Buzau vineri sa vad cum pierde FC fecali mai bine ma duc la Brasov la hochei,acesta echipa merita mai mult decat FC fecali.
Steaua joaca cu brasovu in deplasare , tot vineri ?
Da tot de la ora 19.
Cat e intrare diseara?
Intare libera sau 5 lei.
Torte 2 - Noi 0. ![]()
VICTORIAAA !=)))))))))
maine trebuie sa castigam ![]()
Daca a spus leo ca trebuie sa castigam castigam. ![]()
chiar daca suntem putini reusim sa facem atmosfera si azi am batut...
La Brasov care veniti? ![]()
Daca faci cinste nikule eu vin ![]()