FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1515253545577»
Bogdan02.03.2011 07:47

Dar meciul trecut? stiu ca mai ramasese de jucat o repriza.

Maye02.03.2011 07:48

A ramas scorul ala.

saptemai02.03.2011 07:51

cica i-am lasat sa-si faca jocul.

 

daca se dadeau eliminarile alea 3 la ei, daca eram in efectiv complet, daca nu ne bateam joc de okazii, se termina altfel. oricum, mie mi s-au parut f.slabi bozgorii, doar relaxarea noastra si absentele permitandu-le sa dea 4 goluri venite din "nimic".

 

cand s-au trezit baietii la realitate, s-au suit calare pe ei si in 10 minute i-au lamurit.

f234567k02.03.2011 12:01
Cica au jucat cu juniorii.

Szabolcs, Tivadar, Virag si Nagy sunt juniori?

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE02.03.2011 12:32

Bine nu au venit cu echipa de baza.

leoSUD02.03.2011 13:35

Nu va placut ba spectacolu pirotehnic ?

andrey2702.03.2011 14:24

Maxim =))

 

Cat despre echipa si joc

 

Suntem Mandrii De Voi !

tipbv02.03.2011 19:10

puneri ceva poze sau video sa vada si stelistii din tara cum a fost

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE03.03.2011 14:02

Manie cu Galati va fi un amical fara miza, de marti incepe semifinala cu Brasov ce mai bun din 5.

pytycrys03.03.2011 17:24

Da, maine e amical. Marti si joi o sa fie "da real shit".

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE03.03.2011 19:31

Cu Brasov se joaca marti si miercuri de la 19:00.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE07.03.2011 15:12

Manie la 19. :steag_cruce_invers:

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE07.03.2011 17:28

Decat sa merg la Buzau vineri sa vad cum pierde FC fecali mai bine ma duc la Brasov la hochei,acesta echipa merita mai mult decat FC fecali.

saptemai07.03.2011 19:21

bine zis: MANIE la 19!!!

Dragoshel07.03.2011 21:23

meciul de maine va fi live video pe www.Steaua.ro

RaMs3s07.03.2011 23:08
Decat sa merg la Buzau vineri sa vad cum pierde FC fecali mai bine ma duc la Brasov la hochei,acesta echipa merita mai mult decat FC fecali.

 

 

Steaua joaca cu brasovu in deplasare , tot vineri ?

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE07.03.2011 23:58

Da tot de la ora 19.

pytycrys08.03.2011 12:26

Cat e intrare diseara?

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE08.03.2011 12:50

Intare libera sau 5 lei.

pytycrys08.03.2011 20:00

Torte 2 - Noi 0. :))

leoSUD08.03.2011 22:31

VICTORIAAA !=)))))))))

maine trebuie sa castigam :D

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE08.03.2011 23:56

Daca a spus leo ca trebuie sa castigam castigam. ;)

STARforce09.03.2011 21:03

chiar daca suntem putini reusim sa facem atmosfera si azi am batut...

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE09.03.2011 21:46

La Brasov care veniti? :steag_cruce_invers:

leoSUD09.03.2011 22:30

Daca faci cinste nikule eu vin :D

«1515253545577»