FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1525354555677»
saptemai09.03.2011 22:44

pai se pare ca venim. minim 2. zic eu.

patinoarul e exact in spatele garii deci n-avem cum a ne rataci.

 

venim, cantam, castigam, bem o ciorba de burta si ne intoarcem.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE09.03.2011 23:06

Ma mai gandesc daca fac cinste. :hmmm:

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE09.03.2011 23:19

Daca nu vineri macar luni, atunci ori ar fi un meci decisiv ori un meci care ne ar califica in finala.

tipbv10.03.2011 16:27

din bv vom fi cel putin 5 desi sintem sute in orasul lui Lacatus dar...nu stiu nici eu ce se intampla de ce nu sintem mereu cel putin 20 de stelisti la fiecare meci al Stelei in bv,la orice sport si inca o chestie care va fii in avantajul nostru,luni joaca si spurcatii din bv la fotbal tot seara deci galeria lor de kk nu ne va onora cu prezenta(asa cred)galerie care la meciul cu noi e prezenta dar cand iau calarit aia din ciuc se dau disparuti,cata nesimtire

STARforce10.03.2011 16:37

Aseara au fost doar vreo 6 burtosi...hehehe

saptemai10.03.2011 17:01

deci.

 

meciul 3, vineri 11.03.2011, ora 19:00

dus:

tren R346, 14:05 - 17:35

tren R827, 15:00 - 18:39

tarif (clasa 2, fara rezervare): intreg - 41,30 RON, elev - 31.75 RON, student - 19,25 RON

intors:

microbuz C&I, 22:23 - 01:49 (nu se pot face rezervari, deci e la noroc cu gasitul locurilor)

tarif: intreg - 34 RON, student - 28 ron

tren A1642, 02:36 - 06:07

tarif (clasa 2, fara rezervare): intreg - 33,10 RON, elev - 23,55 RON, student - 15,45 RON

 

meciul 4, luni 14.03.2011, ora 17:30

dus:

tren IC531, 13:00 - 16:33

tarif (clasa 2, fara rezervare): intreg - 46,10 RON, elev - 36,55 RON, student - 23,65 RON

intors:

tren A1622, 19:56 - 23:22

tarif (clasa 2, fara rezervare): intreg - 33,10 RON, elev - 23,55 RON, student - 15,45 RON

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE10.03.2011 17:22

La dus daca am fii 6 sau 7 si nu ne ar trebui bilet ii dam la nas 10 sau 15 de fiecare.

 

Meciul de luni tot de la 19:00 este.

saptemai10.03.2011 17:29

ceva un link unde scrie ca luni e tot de la 19:00...

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE10.03.2011 17:44

Asa am auzit de la digi ca amblele meciuri sunt de la 19.

Este cu intrare cat? numai ei stiu.

 

http://www.hocheibrasov.ro/RO/News/6198.aspx

MoWeed10.03.2011 18:38

@Nick

 

Pana acum, la meciurile din campionat, au fost bilete de 10 lei, cu reducere 50% pentru studenti. In mod normal ar trebui sa fie acelasi pret.

saptemai10.03.2011 20:39

14:20 mec

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE11.03.2011 10:50

La drum baietii. :steag_cruce_invers:

pytycrys11.03.2011 20:37

Cat s-a terminat azi?

MoWeed11.03.2011 20:51

Din pacate au batut bozgorii cu 4-0. Si noi am jucat prost dar si arbitrajul le-a cam fost favorabil bozgorilor

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE12.03.2011 15:48

Marfa la Brasov, pacat e ca am fost doar 5-6 oameni si ca am pierdut, luni poate vine si cineva din Bucuresti pentru ca este tren de intoarcere, poate fi cel mai important meci al sezonului.

saptemai12.03.2011 18:54

au fost si vineri 3 oameni din Bucuresti, de i-au dominat sonor pe agricultorii aia.

 

DA-CI-A! DA-CI-A! DA-CI-A!

MoWeed12.03.2011 19:09
DA-CI-A! DA-CI-A! DA-CI-A!

Daca nu v-ati luat bilete la tombola pentru Sparkul ala...

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE12.03.2011 20:42

au fost si vineri 3 oameni din Bucuresti, de i-au dominat sonor pe agricultorii aia.

 

DA-CI-A! DA-CI-A! DA-CI-A!

 

Luni ceva mai multi, sper.....

STARforce13.03.2011 08:16

Maine am inteles ca a inchiriat clubul un autocar si putem merge cu ei,dar nu din sursa sigura...

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE13.03.2011 11:48

Nu stam in surse, trebuie mers cu orice e posibil.

leoSUD13.03.2011 12:27

mergem cu Paul ?

Costi13.03.2011 13:18
Maine am inteles ca a inchiriat clubul un autocar si putem merge cu ei,dar nu din sursa sigura...

sursa Daniel? :))

tipbv13.03.2011 15:29

respect pt cei 3 din Bucuresti care au fost vineri alaturi de cei din Brasov

STARforce13.03.2011 15:52

Da Costi din pacate ai ghicit...hehe

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE13.03.2011 18:50

Manie la ora 13 este tren spre Brasov care vrea sa mearga sunteti bine veniti. :)

«1525354555677»