dupa cum stii eu ma ocup de cativa din copii si incerc sa ii "dresez" intr-un fel sau altul asa cum ai observat ii pun sa cante
=)). Edti incredibil, ma. Jeane.
dupa cum stii eu ma ocup de cativa din copii si incerc sa ii "dresez" intr-un fel sau altul asa cum ai observat ii pun sa cante
=)). Edti incredibil, ma. Jeane.
"dresez"
A venit circul in oras? ![]()
Hai ma pana cand o sa tineti discutia asta? ![]()
Cel mai important lucru este ca am pierdut cu 4 secunde inainte de final... PATRU! ![]()
Ma, totusi, terminati cearta... Devine penibil, serios. Ne certam intre noi..
@Lupanu,Aroganta de care dai dovada, faptul ca vorbesti de sus anumitor persoane pentru care nu ai niciun pic de respect, s-ar putea sa-ti dauneze in viata. Te-ai vazut pe niste cai mult prea mari iar faptul ca mergi la majoritatea meciurilor CSA si sustii Steaua(un lucru pentru care meriti felicitari), nu iti da dreptul sa tragi alte grupuri la raspundere.
Nu am fost absolut deloc arogant. Am facut doar o remarca (am gresit pt ca nu stiam exact motivul - imi recunosc vina) (e greu ca Stelist sa-ti vezi colegii cu care canti cum pleaca in timpul meciului) Oricum am izbucnit pt o cauza de mai demult. Hai sa terminam cu chestiile astea! Vorba lui Daniel! Am pierdut cu 4 secunde inainte de final:|
Sincer nu cred ca sunt in masura sa ma bag,dar nu cred ca isi are rostul micul vostru conflict.Eu cred ca mai bine am face front comun si sa-i intelegem pe cei cu probleme,iar restul sa sustinem echipa in continuare.
Cat despre meciul de maine sper sa fim un numar multumitor pentru a face o atmosfera cel putin pe jumatatea celei de la baschet !
albaneze te-ai mai "ocupat" de mine cu alta ocazie si nu stiu ce rost isi au rautatile tale gratuite???Porcarie e atmosfera de tensiune pe care o creezi mereu cu comentariile tale acide la adresa unora pe care este putin probabil sa ii cunosti darmite sa comentezi ca sa ce,sa faci situati mai de kkt decat este?Nu i-am tras la raspundere doar am facut o remarca si daca nu iti convine sa fi salariat.De unde atata vehementa si pentru ce?M-am luat de viata sau activitatea ta?Poate eu chiar ii cunosc pe pustanii aia dar iti propun ceva hai sa ne ignoram reciproc pentru ca mai mult ca sigur nici nu se cunoastem!
te stiu din vedere,asta ca mi-a zis Costi care esti.nu permit nimanui sa zica "Unii sincer nu stiu de ce PLM au mai venit...Glasciorii mici s-au tot coit sa se afirme"..pana una alta cine PLM esti tu sa ii iei pe altii la rost pe internet?
spune-mi la urmatorul meci verde in fata ce te fute pe tine grija.pana una alta,vezi-ti lungul nasului ca nu ne tragem de sireturi.
Cu tot respectul pentru toata lumea, AVETI PM!
@StarForce
"Glasciorii mici s-au tot coit sa se afirme"
radem glumim, dar stii de ei, si cine sunt, si nu esti singurul,poate tu nu crezi ca vorbesti oarecum superior precum un papusar, las-o moale,pe tine nu te trage nimeni la raspundere daca vii sau nu la un meci, daca te ia cacarea si pleci, cum a spus si albanezul, nu te fu-te pe tine grija altora.
pai da mai Lari..normal ca avem PM,e la fel de normal ca cel care a inceput discutia sa fie tras la raspundere pe baza regulilor forumului.dar na,omul e o legenda vie a sporturilor de sala.se duce la toate si isi permite sa comenteze pe net.
Mda...deja mi-se face greata la cata aroganta are baiatu asta in el oricum diseara aveti de gand sa veniti sau iar suntem aia 5-6 "legende" vii???
P.S.A se retine cand zic VOI nu ma refer la baietii din grupuri sau brigazi ci STRICT la cei pe care ii cunosc si ma cunosc!
Baietii, gata cu greata si "dujmania "....lua-ti d`aici :
bine maicaaa
o punem de'o hora azi la meci ?
Bineeeee Fane!!!!Sper sa ii ardem pe bozgori diseara si sa ne bucuram cu totii de victorie!
Decat sa ne certam atat mai bine am face o prezenta calumea diseara la meci.
Lupta Steaua!
Steaua Rangers-ungaria 5-4 .din ce vad pe siteul federatiei este final.un meci frumos dupa cum arat statistica reprizelor(2-1 ,02 ,3-1).pacat ca nu a fost televizat ![]()
SUNTEM MANDRI DE VOI ![]()
nu se face rating nu astfel de meciuri Gabi, d-asta nu este televizat....
asteptam poze si filmari de la baieti ![]()
Dupa ce bozgorii ne-au condus, am reusit sa egalam si spre final sa invingem! Am ratat si o lovitura de pedeapsa, dar deja conduceam!
Superb!!!
Superb meci si superba atmosfera.
Bravo baieti si bravo noua, celor din peluza!
dap, bravo baietilor de pe gheata si bravo 9.
asta da meci, manie la volei macar sa vina jumate din ce au venit azi. ![]()
Deci se poate...iar am ragusit.hehehe
Cica au jucat cu juniorii.