FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1484950515277»
tipbv29.01.2011 20:20

imi plac comentariile lui zob79,are perfecta dreptate desi sunt brasovean

Lari30.01.2011 13:47

Am pierdut si finala mica cu 4-3. :no:

 

 

red&blue_boy30.01.2011 14:17

Pacat... :(

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE01.02.2011 19:04

sport club - Steaua 6-2. :(

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE04.02.2011 17:35

Victorie cu 2-11 la Galati cu dunarea. forzateaua

Daniel-Ionut05.02.2011 08:00

SuperLiga Natională

 

Steaua - Fenestela Brasov

 

duminica 6 februarie, 15:00, Bucuresti

 

 

Costi05.02.2011 12:32

ora 16:00 daniele :)

Daniel-Ionut05.02.2011 13:18
ora 16:00 daniele :)

 

Eh, atunci sa ii tragem de urechi pe aia care au scris ora gresita aici, daca e la 16 :rolleyes:

"Duminica 6 februarie, ora 15:00, pe patinoarul Mihail Flamaropol din Bucuresti, Steaua Rangers va intalni ASC Corona Brasov Fenestela 68 in Superliga natională de hochei pe gheață."

leoSUD05.02.2011 21:23

Pe site scrie la 15:00..

Am incredere in tine Costi :)))

Costi05.02.2011 21:59

pe ce site vere?

leoSUD05.02.2011 22:29
NICKSTELIST SI DUPA MOARTE05.02.2011 22:59

Este la ora 16:00, puteti sa veniti mai dreveme ca nu veniti degeaba ca aveti ce vedea, un meci de juniori. :thumbup:

Costi06.02.2011 01:41

daca v-am zis ca e la 16, iar aveti panici?

zob7906.02.2011 08:11

Ma inclin si ma inchin in fata competentei tale desavirsite, Costi :)

Costi06.02.2011 10:55

multumesc!

Daniel-Ionut06.02.2011 10:58

Da` ce mah, sursele mele nu sunt de incredere? :rolleyes::D

leoSUD06.02.2011 11:39

Cum sa nu :D

pytycrys06.02.2011 18:40

Suta!

Edit: Baga-mi-as , am gresit topicu'. =))

Cat s-a terminat meciu'?

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE06.02.2011 19:46

6-4 pentru noi.

pytycrys13.02.2011 20:35

La cat jucam miercuri??

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE13.02.2011 21:40

La 19:00.

pytycrys14.02.2011 05:28

Ar cam trebui sa vorbim sau sa facem cumva sa fie la alta ora meciul. Daca nu la 3,4 sa fie macar la 7:30, 8. Asa e cam aiurea.

Daniel-Ionut14.02.2011 10:29
Ar cam trebui sa vorbim sau sa facem cumva sa fie la alta ora meciul. Daca nu la 3,4 sa fie macar la 7:30, 8. Asa e cam aiurea.

 

Bai, oricum nu te duci tu la ora aia la hochei, asa ca... :-??

pytycrys14.02.2011 13:33

Raule. :chair:

Nu stiu de ce dar am impresia ca "ciucanii" cam trag la federatie niste sfori. Prea dubios, data trecuta era la ora 1 in timpul saptamanii, acum in acelasi timp cu meciu' de baschet.. Cam urat.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE14.02.2011 14:27

Nu cred, si cu 30 de oameni in puls si cu 30 de oameni in minus tot aia este, daca veneam 1000 sau 2000 se poate spune ca era dubios.

«1484950515277»