imi plac comentariile lui zob79,are perfecta dreptate desi sunt brasovean
imi plac comentariile lui zob79,are perfecta dreptate desi sunt brasovean
Am pierdut si finala mica cu 4-3. ![]()
Pacat... ![]()
sport club - Steaua 6-2. ![]()
Victorie cu 2-11 la Galati cu dunarea. ![]()
SuperLiga Natională
Steaua - Fenestela Brasov
duminica 6 februarie, 15:00, Bucuresti
ora 16:00 daniele ![]()
ora 16:00 daniele![]()
Eh, atunci sa ii tragem de urechi pe aia care au scris ora gresita aici, daca e la 16 ![]()
"Duminica 6 februarie, ora 15:00, pe patinoarul Mihail Flamaropol din Bucuresti, Steaua Rangers va intalni ASC Corona Brasov Fenestela 68 in Superliga natională de hochei pe gheață."
Pe site scrie la 15:00..
Am incredere in tine Costi
)
pe ce site vere?
http://www.Steaua-rangers.com/ro/Steaua-ra...nestela-Brasov/
Pana la urma la ce ora e ?
Este la ora 16:00, puteti sa veniti mai dreveme ca nu veniti degeaba ca aveti ce vedea, un meci de juniori. ![]()
daca v-am zis ca e la 16, iar aveti panici?
Ma inclin si ma inchin in fata competentei tale desavirsite, Costi ![]()
multumesc!
Da` ce mah, sursele mele nu sunt de incredere? ![]()
![]()
Cum sa nu ![]()
Suta!
Edit: Baga-mi-as , am gresit topicu'. =))
Cat s-a terminat meciu'?
6-4 pentru noi.
La cat jucam miercuri??
La 19:00.
Ar cam trebui sa vorbim sau sa facem cumva sa fie la alta ora meciul. Daca nu la 3,4 sa fie macar la 7:30, 8. Asa e cam aiurea.
Ar cam trebui sa vorbim sau sa facem cumva sa fie la alta ora meciul. Daca nu la 3,4 sa fie macar la 7:30, 8. Asa e cam aiurea.
Bai, oricum nu te duci tu la ora aia la hochei, asa ca... :-??
Raule. ![]()
Nu stiu de ce dar am impresia ca "ciucanii" cam trag la federatie niste sfori. Prea dubios, data trecuta era la ora 1 in timpul saptamanii, acum in acelasi timp cu meciu' de baschet.. Cam urat.
Nu cred, si cu 30 de oameni in puls si cu 30 de oameni in minus tot aia este, daca veneam 1000 sau 2000 se poate spune ca era dubios.