Am avut gol! ![]()
Am avut gol! ![]()
Gol Steaua,in trei oameni !
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Timaru in 3 contra 5 ![]()
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!
@EDIT: MORTIIIIIIIIIIIIII LOR! 2-2.
2-2 ... ![]()
2-2
ps: Doamne ce patinoar au astia in comparatie cu Flamaropol ![]()
3-2 pentru Brasov...
E 3-2 pentru ei, noi am condus cu 2-1 dupa un gol cand eram 3 contra 5.
Cu un minut inainte de finalul reprizei, aia au dat gol si e 3-2.
Cate reprize mai sunt si cat tine o repriza ?
n-am o treaba cu acest sport.
Mai e o repriza,20 de minute repriza.
meciul de hochei are 3 reprize a cate 20 de minute
Cu pauze de vreo 20 de minute intre ele.
coborasem sa-mi iau tigari si arata reluare la ultimu gol al Stelei si eram fericit ca egalasem =))))))) ce viata trista am.
@EDIT 4-2 Sa ma pis pe ei !
@LE 4-3 !!!!!!!!!!!!!!! GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL
4-3, gol Lusneac.
4-4! Gol Timaru.
GOOOOOOOOOOOOOOL
Timaru
Sa-mi bag **** in mercenarii Brasovului
GOOOOOOOOL Timaru! 4-4 !!!!!!
Cind primaria cite unui oras, satula de cit a furat, le face cadou bastinasilor cite o echipa de ceva, imediat apar niste onanisti care gem de placere la fiecare sut cu 20 de metri peste poarta. Nu s-o prabusi patinoarul ala peste voi, la un antrenament al mascaricilor vostri?
I-ati vazut pe lab.agiii aia cu peruci?
5-4 pentru aia.
6-4. Maine, finala mica de la ora 16:30, contra Galatiului.
Sa....
6-4 ![]()
Orgasm colectiv al nespalatilor de pe gheata si din tribune
Vietile voastre valoreaza mai putin decit un spermatozoid ros-albastru
Gura mare!
Razbunare pe 6 febuarie 10-0. ![]()
nimeni, nimeni,nimeni, mai si vorbeste ca vine la meci.
Mai usor cu injuraturile, vlajganilor.
Pacat de greselile jucatorilor. Dupa accidentarea lui Timaru s-a rupt tot. Pacat si ca nu ne-am strans decat 5 insi...