FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1474849505177»
Daniel-Ionut29.01.2011 15:36

Am avut gol! :cursing:

red&blue_boy29.01.2011 15:37

Gol Steaua,in trei oameni !

Daniel-Ionut29.01.2011 15:37

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Timaru in 3 contra 5 :yeahh:

leoSUD29.01.2011 15:37

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!

 

@EDIT: MORTIIIIIIIIIIIIII LOR! 2-2.

red&blue_boy29.01.2011 15:40

2-2 ... :(

Daniel-Ionut29.01.2011 15:40

2-2

ps: Doamne ce patinoar au astia in comparatie cu Flamaropol :sleep:

red&blue_boy29.01.2011 15:49

3-2 pentru Brasov...

Lari29.01.2011 15:49

E 3-2 pentru ei, noi am condus cu 2-1 dupa un gol cand eram 3 contra 5.

 

Cu un minut inainte de finalul reprizei, aia au dat gol si e 3-2.

leoSUD29.01.2011 15:50

Cate reprize mai sunt si cat tine o repriza ?

n-am o treaba cu acest sport.

red&blue_boy29.01.2011 15:52

Mai e o repriza,20 de minute repriza.

john_8629.01.2011 15:52

meciul de hochei are 3 reprize a cate 20 de minute

Lari29.01.2011 15:55

Cu pauze de vreo 20 de minute intre ele.

leoSUD29.01.2011 16:07

coborasem sa-mi iau tigari si arata reluare la ultimu gol al Stelei si eram fericit ca egalasem =))))))) ce viata trista am.

 

@EDIT 4-2 Sa ma pis pe ei !

@LE 4-3 !!!!!!!!!!!!!!! GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL

Lari29.01.2011 16:09

4-3, gol Lusneac.

Lari29.01.2011 16:16

4-4! Gol Timaru.

zob7929.01.2011 16:16

GOOOOOOOOOOOOOOL

Timaru

Sa-mi bag **** in mercenarii Brasovului

leoSUD29.01.2011 16:17

GOOOOOOOOL Timaru! 4-4 !!!!!!

zob7929.01.2011 16:20

Cind primaria cite unui oras, satula de cit a furat, le face cadou bastinasilor cite o echipa de ceva, imediat apar niste onanisti care gem de placere la fiecare sut cu 20 de metri peste poarta. Nu s-o prabusi patinoarul ala peste voi, la un antrenament al mascaricilor vostri?

 

I-ati vazut pe lab.agiii aia cu peruci?

Lari29.01.2011 16:28

5-4 pentru aia.

Lari29.01.2011 16:36

6-4. Maine, finala mica de la ora 16:30, contra Galatiului.

leoSUD29.01.2011 16:36

Sa....

6-4 :|

zob7929.01.2011 16:37

Orgasm colectiv al nespalatilor de pe gheata si din tribune

Vietile voastre valoreaza mai putin decit un spermatozoid ros-albastru

Gura mare!

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE29.01.2011 16:46

Razbunare pe 6 febuarie 10-0. :wall:

 

nimeni, nimeni,nimeni, mai si vorbeste ca vine la meci.

Maye29.01.2011 17:04

Mai usor cu injuraturile, vlajganilor.

MoWeed29.01.2011 19:01

Pacat de greselile jucatorilor. Dupa accidentarea lui Timaru s-a rupt tot. Pacat si ca nu ne-am strans decat 5 insi...

«1474849505177»