LA MULTI ANI,si sper sa castigam si noi ceva macar cupa. ![]()
LA MULTI ANI,si sper sa castigam si noi ceva macar cupa. ![]()
La multi ani, acum sa speram ca se va continua investitia in echipa.
vine cineva pe 25 ian. din Bucuresti in Brasov?ca cu AISS bv slabe sperante,singur nu ma mai duc chiar daca Steaua joaca in orasul meu
Ce meci e pe 25? Pe site-ul oficial Steaua Rangers nu mai este trecut nimic in legatura cu programul ,din pacate. O adresa unde vezi programu'?
Multam fain!
Se pare ca luna februarie si inceputul lui martie sunt pline cu meciuri la hochei. ![]()
vine cineva pe 25 ian. din Bucuresti in Brasov?ca cu AISS bv slabe sperante,singur nu ma mai duc chiar daca Steaua joaca in orasul meu
sunt LIBER deci PREZENT si probabil toata gasca AISS Brasov va veni...abia ast sa ne revedem ![]()
gabytzu tu esti miezu,tu ai dat tonul,prezenta noastra la acest meci trebuie sa recunosc tie ti se datoreaza,ai fost scanteia,acum atata ne trebuie sa nu ne strangem destui ca am pus-o,avem multe de recuperat pt Steaua in Brasov,sa vedem cat sintem de activi si uniti atunci cand trebuie
forza Steaua!
Am castigat cu 3-2 la Brasov in campionat, mai trebuie sa ii batem si pe miercurea ciuc joi ca sa prindem curaj. ![]()
meci frumos azi am fost vreo 10 sustinatori,sa vedem ce facem sambata poate vom fii mai multi,respect pt echipa,bataiosi cum nu ma asteptam
Un meci destul de dur, castigat pe merit de Steaua. Desi prima repriza a cam fost dominata de brasoveni, restul meciului a fost dominat de stelisti.
Maine la 4 la Flamaropol : Steaua - Miercurea Ciuc.
le-am rupt fasul la unguri si la propiu si la figurat ![]()
meci jucat cu multa ambitie si daruire dar si foarte dur de ambele parti.
SUNTEM MANDRI DE VOI ![]()
Digi Sport va transmite Final Four-ul Cupei Romaniei.
Azi cica va fi cu bilet.
probabil o sa fie, ceva in genul 3-5 lei
Pfa,tre sa fac rost de bani. ![]()
recomand AISS ca in cazul ca vom juca sambata cu bv la Brasov sa faca apel catre toti stelistii din Brasov sa vina sa sustina Steaua si asta pe prima pagina dat fiind faptul ca si finala se va disputa tot in Brasov,a venit si ceasul nostru!
0-0 in minutul 4 (DigiSport+). Catrinoi tocmai a avut o interventie senzationala.
Se aud si baietii nostri...
Lari, te rog in numele celor care nu avem digi sa actualizezi aici in cazul in care se inscriu goluri. Multumesc ![]()
Avem 1-0
A inceput repriza a doua si ne cam calaresc aia, dar avem 1-0 in continuare.
E incredibil cum se misca Timaru si Nicolescu, la anii lor! ![]()
![]()
@John86
Nu merge linku' de pe prima pagina?
1-1, gol controversat, Catrinoi a luat-o razna ca astia au acordat golul lor.
A inceput repriza a doua si ne cam calaresc aia, dar avem 1-0 in continuare.
E incredibil cum se misca Timaru si Nicolescu, la anii lor!
@John86
Nu merge linku' de pe prima pagina?
Sunt la munca si nu prea am voie sa instalez sopcastul si alte alea...
CE JEGOSI ! a fost gol in mortii lor