FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1464748495077»
NICKSTELIST SI DUPA MOARTE29.12.2010 20:56

LA MULTI ANI,si sper sa castigam si noi ceva macar cupa. :no:

pytycrys29.12.2010 21:19

La multi ani, acum sa speram ca se va continua investitia in echipa.

tipbv17.01.2011 16:35

vine cineva pe 25 ian. din Bucuresti in Brasov?ca cu AISS bv slabe sperante,singur nu ma mai duc chiar daca Steaua joaca in orasul meu

pytycrys17.01.2011 18:41

Ce meci e pe 25? Pe site-ul oficial Steaua Rangers nu mai este trecut nimic in legatura cu programul ,din pacate. O adresa unde vezi programu'?

tipbv17.01.2011 20:49
pytycrys18.01.2011 10:40

Multam fain!

Se pare ca luna februarie si inceputul lui martie sunt pline cu meciuri la hochei. :)

gabitzubrasov18.01.2011 16:50
vine cineva pe 25 ian. din Bucuresti in Brasov?ca cu AISS bv slabe sperante,singur nu ma mai duc chiar daca Steaua joaca in orasul meu

sunt LIBER deci PREZENT si probabil toata gasca AISS Brasov va veni...abia ast sa ne revedem :steag_sah_mic:

tipbv23.01.2011 12:11

gabytzu tu esti miezu,tu ai dat tonul,prezenta noastra la acest meci trebuie sa recunosc tie ti se datoreaza,ai fost scanteia,acum atata ne trebuie sa nu ne strangem destui ca am pus-o,avem multe de recuperat pt Steaua in Brasov,sa vedem cat sintem de activi si uniti atunci cand trebuie

forza Steaua!

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE25.01.2011 21:07

Am castigat cu 3-2 la Brasov in campionat, mai trebuie sa ii batem si pe miercurea ciuc joi ca sa prindem curaj. forzateaua

tipbv25.01.2011 21:30

meci frumos azi am fost vreo 10 sustinatori,sa vedem ce facem sambata poate vom fii mai multi,respect pt echipa,bataiosi cum nu ma asteptam

MoWeed25.01.2011 21:40

Un meci destul de dur, castigat pe merit de Steaua. Desi prima repriza a cam fost dominata de brasoveni, restul meciului a fost dominat de stelisti.

pytycrys26.01.2011 12:39

Maine la 4 la Flamaropol : Steaua - Miercurea Ciuc.

gabitzubrasov26.01.2011 19:33

le-am rupt fasul la unguri si la propiu si la figurat :))

meci jucat cu multa ambitie si daruire dar si foarte dur de ambele parti.

SUNTEM MANDRI DE VOI :clap:

Lari27.01.2011 10:15

Digi Sport va transmite Final Four-ul Cupei Romaniei.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE27.01.2011 10:17

Azi cica va fi cu bilet.

Costi27.01.2011 10:29

probabil o sa fie, ceva in genul 3-5 lei

pytycrys27.01.2011 11:37

Pfa,tre sa fac rost de bani. :))

tipbv27.01.2011 11:44

recomand AISS ca in cazul ca vom juca sambata cu bv la Brasov sa faca apel catre toti stelistii din Brasov sa vina sa sustina Steaua si asta pe prima pagina dat fiind faptul ca si finala se va disputa tot in Brasov,a venit si ceasul nostru!

Lari29.01.2011 14:34

0-0 in minutul 4 (DigiSport+). Catrinoi tocmai a avut o interventie senzationala.

 

Se aud si baietii nostri...

john_8629.01.2011 14:46

Lari, te rog in numele celor care nu avem digi sa actualizezi aici in cazul in care se inscriu goluri. Multumesc :)

Maye29.01.2011 14:51

Avem 1-0

Lari29.01.2011 15:15

A inceput repriza a doua si ne cam calaresc aia, dar avem 1-0 in continuare.

 

E incredibil cum se misca Timaru si Nicolescu, la anii lor! :worthy::thumbup:

 

@John86

Nu merge linku' de pe prima pagina?

Lari29.01.2011 15:24

1-1, gol controversat, Catrinoi a luat-o razna ca astia au acordat golul lor.

john_8629.01.2011 15:29
A inceput repriza a doua si ne cam calaresc aia, dar avem 1-0 in continuare.

 

E incredibil cum se misca Timaru si Nicolescu, la anii lor! :worthy::thumbup:

 

@John86

Nu merge linku' de pe prima pagina?

 

Sunt la munca si nu prea am voie sa instalez sopcastul si alte alea...

leoSUD29.01.2011 15:35

CE JEGOSI ! a fost gol in mortii lor

«1464748495077»