FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1454647484977»
AG26.11.2010 07:03

o sa terminam ultimii in Liga mol..

STARforce26.11.2010 08:36
o sa terminam ultimii in Liga mol..

 

Ce optimuist esti!Hai frate ca pe astia i-am mai batut...veniti la patinoar!

pytycrys27.11.2010 16:58

Maine la 3 Steaua - Ujpest la Flamaropol.

Toti la impartit pliante, toti la patinuar!

Maye27.11.2010 20:54
patinuar!

patinoar

pytycrys28.11.2010 10:28

Intentia conteaza =]].

La 3 toti la patinoar.

dayra28.11.2010 16:14

pytycrys, cum se face ca la toate meciurile scrii "toata lumea la meci, mergem, facem, dregem..."etc si tu nu vii la niciunul? n-ai vrea sa te abtii? Ce pliante visezi? Las-o asa... ;)

STARforce28.11.2010 17:07

I-am spart pe bozgori!!!!!Am fost calare pe ei dar unii au ales altceva...

Daniel-Ionut28.11.2010 22:03
dar unii au ales altceva...

 

Ha :)

STARforce28.11.2010 22:19
Ha :)

 

Hai fugi in Ghencea!

Daniel-Ionut28.11.2010 22:24
Hai fugi in Ghencea!

 

Mai erau bah o caruta de ore pan` la fotbal, dar nu am putut sa stau pana la final, asta e... se mai intampla.

AG29.11.2010 07:05

te rupea mata daca mancai grisul rece =))

tipbv10.12.2010 20:24

am fost la meciul Stelei in bv.ce as putea sa spun?ai nostri au fost pur si simplu un sparring-partner,situatia e mult mai grava decat pare.

generatia tanara nu prea pare in vana,mereu la angajamente ceilalti sunt primii la puc,ce mai avem noroc cu garda de mijloc(ca vechime) cum e irimia si lupascu si seniorii timaru si nicolescu care mai reduc din diferente cand luam bataie sau ne trag catre victorie cand zeii ne surad.

a fost odata ca niciodata o craiasa a ghetii..

Steaua de 3-4 ani nu mai sperie pe nimeni in hockey,noi care spulberam totul si mereu faceau pe ei de frica noastra..rau am ajuns

sa nu existe in tara asta 10 oameni de afaceri care sa le dea la baieti cate 500euro la victorie acasa si sa zicem 700 la victorie in deplasare,cat s-a distrus ideea de bun national,de simbol al unei tarii..

ce doare cel mai mult e ca nu ne gasim macar 10 sa strigam pt Steaua oriunde ar juca si oricand asta-i buba cea mare

in ritmul asta vom fii doar o amintire

 

oop12.12.2010 12:21

marti si miercuri se joaca barajul pt playoff cu Ujpest ... stie cineva la ce ora sunt meciurile?

Daniel-Ionut13.12.2010 20:41
marti si miercuri se joaca barajul pt playoff cu Ujpest ... stie cineva la ce ora sunt meciurile?

 

Marti la 19:00

Miercuri la 15:00

pytycrys14.12.2010 14:52

Pe Flamaropol azi la 7 si maine la 3?

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE14.12.2010 15:33
:steag_cruce_invers:
Daniel-Ionut14.12.2010 20:20

In primul meci, Steaua pierde cu 5-6 in fata lui Ujpest, gol inscris in minutul 19:10 :thumbdown:

Maine avem nevoie de victorie pentru a ramane in joc...

Lari14.12.2010 21:12
In primul meci, Steaua pierde cu 5-6 in fata lui Ujpest, gol inscris in minutul 19:10

 

Pentru stelisti au punctat Mihai Georgescu (05:53), Cosmin Flueraș (09:01), Marius Marcus (36:27), Viorel Nicolescu (36:52) si Ioan Timaru (53:23). Golurile oaspetilor au fost reusite de Péter Németh (03:04), Patrik Szajbert (10:46, 23:51), Tamás Rosztocsil (43:41), Zsombor Gergely (50:23) si Dezso Roczanov (59:10).

 

Cele două echipe se vor intalni din nou miercuri, de la ora 15,00, tot in Capitala iar dacă va câștiga Steaua atunci se va disputa si al treilea joc, la Budapesta, pe 18 decembrie.

 

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE14.12.2010 21:24

Era sa se intrerupa meciul niste betivi :yes:

Daniel-Ionut14.12.2010 22:18
Era sa se intrerupa meciul niste betivi :yes:

 

Mai taci ma :))

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE15.12.2010 15:41

Parerea mea e ca au vrut special sa piarda ca sa stea acasa pe 26, daca e asa e grav :wall:

nea_Caisa15.12.2010 15:53

trebuie sa ne organziam cumva, sa facem o actiune de protest sa salvam aceasta sectie a clubului Steaua, e vorba de detinatoarea recordului mondial la titluri in intrecerea interna!!! daca nu atragem atentia cumva asupra a ceea ce se intampla, sectia asta o sa ajunga chiar la desfiintare. deja se zvoneste ca boroi nu mai vrea sa dea niciun ban!!! daca nu se gasesc nicaieri bani, echipa de hochei va ajunge din criza in colaps!!!

f234567k18.12.2010 17:34

Dupa victoria incredibila de ieri cu Kazahstan, Romania a facut din nou, astazi, o partida buna si a pierdut la doar doua goluri diferenta cu Polonia: 1-3. Tricolorii au marcat primii prin Goga(R2-05') si au fost egalati in ultimul minut al aceleiasi reprize. Polonezii au mai marcat de doua ori in ultima repriza('07, '17).

tipbv29.12.2010 13:54

LA MULTI ANI!Steaua RANGERS Bucuresti

YOU ARE A MAGIC DREAM

 

STARforce29.12.2010 17:51

Multi ani Steaua Rangers,s-a mai scurs un an cu bune cu rele dar am fost alaturi.Sa ne traiesti!!!

«1454647484977»