FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1434445464777»
pytycrys26.10.2010 19:40
Micuta, dar inimoasa galerie a Stelei si-a facut din nou simtita prezenta :))

Pf, imi faceti in ciuda.

Da' las ca ma fac eu mare si vin la toate meciurile si de hochei si de baschet. Sa vedeti atunci acustica a salii, bubuie geamurile. :D

tipbv27.10.2010 10:13

din pacate asa se intampla si Brasov,cand vine Steaua,pacat,vorba aia,una este Steaua,sper mult ca pe 12 decembrie sa nu ma mai simt strain intr-un patinoar in care mi-as fii dorit sa fie pro-Steaua,poate se va intampla asta odata si odata si asa va fii mereu

AG27.10.2010 16:52
Pf, imi faceti in ciuda.

Da' las ca ma fac eu mare si vin la toate meciurile si de hochei si de baschet. Sa vedeti atunci acustica a salii, bubuie geamurile. :D

si acuma ce te costa sa vii ? faci maxim 20 de minute de la capat 14 pana la patinoar

nea_Caisa28.10.2010 12:06

se pare ca pisarenko a plecat la o echipa din kazahstan. deocamdata nicio stire oficiala.

pytycrys28.10.2010 13:00
si acuma ce te costa sa vii ? faci maxim 20 de minute de la capat 14 pana la patinoar

 

Fac si mai putin, iau 16-le si in 10 minute sunt acolo,dar nu asta e problema.

Problema-s parintii,ca eu as veni peste tot.. :(

sandusuddD28.10.2010 15:09
Fac si mai putin, iau 16-le si in 10 minute sunt acolo,dar nu asta e problema.

Problema-s parintii,ca eu as veni peste tot.. :(

 

 

 

si cand te gandesti ca in anii '90 fugeam in deplsari prin tara la 11 12 ani :) si acum alti nu au "libertatea" sa vina pana la Flamaropol .... ce sau schimbat vremurile alea , dar mai ales oamenii !

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE28.10.2010 15:13
multumesc multumesc! eu am facut cat toti :))

 

:thumbdown:

 

multumesc multumesc! eu am facut cat toti :))

 

:thumbdown:

AG28.10.2010 15:17
Fac si mai putin, iau 16-le si in 10 minute sunt acolo,dar nu asta e problema.

Problema-s parintii,ca eu as veni peste tot.. :(

impusca-i frate, ca la revolutie

tipbv28.10.2010 15:41

ar fii pacat sa plece pisarenko,e unul dintre cele mai bune transferuri ale Stelei,ar fii o f.mare pierdere,loialitatea este cel mai mare atuu al acestui baiat cu suflet mare

nea_Caisa31.10.2010 13:26

se apropie dubla cu ciucul de la Bucuresti :steag_cruce_invers:

pytycrys04.11.2010 17:46

Sambata la 7 cu Miercurea Ciuc la Flamaropol.

Hai sa facem o figura frumoasa, macar cu astia sa umplem patinuarul.

nea_Caisa04.11.2010 18:04

aveti grija, meciul de sambata s-a amanat, se va juca doar duminica!

pytycrys04.11.2010 18:34

La ce ora e duminica?

nea_Caisa04.11.2010 19:29

pe icehockey.hu scrie 7

pytycrys04.11.2010 21:09

Hai ma sa umplem patinoarul, ca asta iarna cel putin sa fim.

Steaua INSEAMNA CSA!

andrey2706.11.2010 20:32
Hai ma sa umplem patinoarul, ca asta iarna cel putin sa fim.

Steaua INSEAMNA CSA!

 

vin sigur..dar cat e biletul :D ?? v

andrrrei06.11.2010 20:47

cred ca 5 Ron, daca o sa fie intrarea cu bilet. sezonul asta o singura data a fost, la meciul cu Vasas si atat a fost.

pytycrys06.11.2010 20:50

Pare mi se ca e pe gratis.

Daca nu, maxim 5 ron.

 

andrey2707.11.2010 08:55

am citit acuma..e intrarea libera...

 

deci sa umplem sala :X sa le dam .... la bozgori

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE07.11.2010 09:25
am citit acuma..e intrarea libera...

 

deci sa umplem sala :X sa le dam .... la bozgori

Sa umplem cu maxim 20-30 de persoane. :no:

nea_Caisa07.11.2010 11:14

eu zic cam 500 in tot patinoarul

suporterbetiv07.11.2010 11:57

nu am fost niciodata la un meci de hochei,nici acuma nu pot dar,cand o sa am ocazia,o sa vin cu siguranta,macar acolo vad ca nu s-a pierdut stelismul.

bafta baieti!

Mereu Svperiori

andrey2707.11.2010 15:49

eu in 20 de minute plec spre patinoar..cine vine dintre voi..adica,cam cati vom fii acolo ???

nea_Caisa13.11.2010 11:23

se pare ca dupa plecarea lui pisarenko si zabludovsky e pe jumatate plecat, inKazahstan sau la Brasov, inca nu se stie sigur. sezonul asta e pa pt noi, e clar ca nu sunt bani. asta e, ne batem pt locul 3 cu Galati.

daaani.15.11.2010 21:16

Steaua-Miercurea Ciuc

 

Data: miercuri, 17 noiembrie

Ora: 19:00

Locatie: Patinoarul Mihai Flamaropol (Bucuresti)

«1434445464777»