FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1414243444577»
AG05.10.2010 18:40

din pacate nu toti intra si pe Steaua.ro ...

Dragoshel05.10.2010 18:45

dar articolele de pe Steaua.ro apar si pe prima pagina a fcsteaua.ro. daca nu intrati pe Steaua.ro le gasiti pe prima pagfina a acestiu site...

 

 

 

ce-oti vrea mai mult ...nu stiu :)

Costi05.10.2010 19:54
din pacate nu toti intra si pe Steaua.ro ...

Daca ii intereseaza celelalte sporturi, atunci sa intre. Daca nu ii intereseaza, nu ar fi venit chiar si cu articol principal pe fcsteaua.ro

Maye05.10.2010 19:57
ce-oti vrea mai mult ...nu stiu :)

Newsletter. :)

Tz3pI08.10.2010 06:57

Astazi avem meci in Liga MOL: Steaua Rangers - Vasas

crossman08.10.2010 07:22

Si iarasi suntem 30 de insi maxim ca la meciu de marti..

PrymarU08.10.2010 11:33
Si iarasi suntem 30 de insi maxim ca la meciu de marti..

De acort cu tine, haideti cu toti la meci, ce dreacu faceti acasa ?:_??

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE08.10.2010 14:11

Va fi ceva mai mult azi nu 30 cum a fost cu sportul :(

Costi08.10.2010 14:57
Si iarasi suntem 30 de insi maxim ca la meciu de marti..

Anul trecut, la meciurile astea, nu venea nimeni. 30 de insi e un foarte mare progres, iar cu perseverenta vom ajunge sa fim peste o suta la fiecare meci...

pytycrys08.10.2010 16:48

Duminica jucam tot la Flamaropol la ora 7?

Costi08.10.2010 19:06

in principiu, da

Tz3pI08.10.2010 22:56
Daniel-Ionut12.10.2010 12:42

Steaua - Progym

steaua_rangers.png VS. progym_gheorgheni.png

Data: marti, 12 octombrie

Ora: 19:00

Locatie: Patinoarul Flamaropol

Intrarea libera!

S.Mariuss12.10.2010 14:07

acum plec :x

AG12.10.2010 15:28

sa'mi trag doua , am plecat :))

S.Mariuss12.10.2010 18:37
sa'mi trag doua , am plecat :))

 

 

ti-ai dat bine macar ? :)))

 

i'm back

AG12.10.2010 19:38

plm ..nu .. da mi'am scapat casca de cateva ori , apoi am fost in cora si am baut :))

pukka12.10.2010 19:48

Steaua Rangers - Progym 6-2

CSM Dunarea Galati " HSC Csikszereda 6-4

 

Daniel-Ionut12.10.2010 19:50

steaua_rangers.png VS. sportul_studentesc.png

Steaua Sportul Studentesc

 

Data: miercuri, 13 octombrie

Ora: 19:00

Locatie: Patinoarul Flamaropol

S.Mariuss13.10.2010 07:45

sa-mi trag doua .... diseara la ora aia sunt la aeroport

 

 

 

Tz3pI14.10.2010 14:41
Daniel-Ionut20.10.2010 10:28

Steaua - Alba Volan

steaua_rangers.png VS. alba_volan.png

 

Data: vineri, 22 octombrie

Ora: 19:00

Locatie: Patinoarul Mihai Flamaropol (Bucuresti)

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE20.10.2010 11:11

PREZENT. :steag_cruce_invers:

Daniel-Ionut22.10.2010 20:09

Steaua Rangers - Alba Volan 3-2

 

 

- sambata 23 oct., Steaua - Dunarea Galati, de la ora 18:00

- duminica 24 oct., Steaua - Miskolc, de la ora 18:00

LUPANU23.10.2010 08:05

Sa va fie rusine ca preferati comoditatea si caldura din pat... in loc sa veniti sa incurajati Steaua asa cum o faceti la fotbal! veniti dracu la patinoar ! baietii joaca superb cand ii sustinem! Chiar nu se poate face nimic cu voi ?

«1414243444577»