FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1424344454677»
STARforce23.10.2010 09:03

Poate totusi ne strangem macar 10,asta e frate n-ai cu cine...

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE23.10.2010 11:02

Steaua INSEAMNA CSA :steag_cruce_invers:

Edededi23.10.2010 11:55

hai toata lumea ca vin si eu :)))

LUPANU23.10.2010 12:40
Steaua INSEAMNA CSA :steag_cruce_invers:

Nick ai zis ieri ca esti prezent! dar nu te-am vazut!

Daniel-Ionut24.10.2010 11:04

Steaua - Miskolc

steaua_rangers.png VS. miskolc.png

Data: duminica, 24 octombrie

Ora: 18:00

Locatie: Patinoarul Mihai Flamaropol (Bucuresti)

AG24.10.2010 17:51

1-4...

 

ati venit mai multi ca de obicei , cativa copii in plus

LUPANU24.10.2010 18:34

va multumim si pentru prestatia numeroasa de astazi de la patinoarul Mihai Flamaropol! Am cantat super frumos! si ne-am auzit in toata zona ptm-ului ! sunteti de tot rahatul ! chiar asa greu va e sa veniti sa incurajati Steaua si la alte sporturi in afara de fotbal ?

 

 

 

Mi-e RUSINE ca voi va numiti stelisti!

 

PREFERATI SA STATI CU BEREA IN FATA TV-ULUI sa va uitati la TARAF SI OTV!

 

STARforce24.10.2010 18:45
1-4...

 

ati venit mai multi ca de obicei , cativa copii in plus

 

 

Da asa e!Am fost mai mult de 10 dar asta a ramas baza,copii!Oricum sper intr-o prezenta covarsitoare la umilinta de maine...

 

Veniti pentru rezultate,n-aveti pic de demnitate!

 

P.S. Bine ca inca nu am ajuns ca lupu' ala singuratic...

 

LUPANU24.10.2010 18:50
Da asa e!Am fost mai mult de 10 dar asta a ramas baza,copii!Oricum sper intr-o prezenta covarsitoare la umilinta de maine...

 

Veniti pentru rezultate,n-aveti pic de demnitate!

Dane! nu vezi ce vb-im degeaba! pe baietii de aici ii intereseaza mai mult ce zice nea Jiji la gsp TV!

Daniel-Ionut24.10.2010 18:59
P.S. Bine ca inca nu am ajuns ca lupu' ala singuratic...

 

I-auzi LUPane :naughty:

 

Bah, nu stiu de ce va stresati, la meci vor veni tot cei care vin de obicei, de cantat vor canta tot cei care canta de obicei, asa ca n-ai cu cine si punct.

Lumea vine doar la meciurile cu Miercurea Ciuc, si la alea daca nu stiu ce... asa ca...

dayra24.10.2010 19:03

Hai bah Daniele, ne lasi? Acum 3 luni nici nu stiai unde e patinoarul... :))

Daniel-Ionut24.10.2010 19:05

Dar cantam in alta parte acum 3 luni :blush:

AG24.10.2010 21:23
Dar cantam in alta parte acum 3 luni :blush:

Peluza Nord mai precis

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE25.10.2010 09:23
Nick ai zis ieri ca esti prezent! dar nu te-am vazut!

 

Chiar asa de mic sunt de nu m-ai vazut?

LUPANU25.10.2010 20:03
Chiar asa de mic sunt de nu m-ai vazut?

te-am confundat cu alt Nick, scuze

Daniel-Ionut25.10.2010 20:12

Steaua - Fenestela 68 Brasov

steaua_rangers.png VS. fenestela_brasov.png

Data: marti, 26 octombrie

Ora: 19:00

Locatie: Patinoarul Mihai Flamaropol (Bucuresti)

STARforce26.10.2010 07:43

Prezent....

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE26.10.2010 08:14
te-am confundat cu alt Nick, scuze

 

;)

 

 

 

 

:steag_cruce_invers:

LUPANU26.10.2010 08:47

prezent si eu! Hai stanici si tu ...nu o mai arde aiurea:))

Daniel-Ionut26.10.2010 09:08
Prezent....

 

E guie migi, guie guie migiii.

Deci sa FIM, nu sa FITI :D

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE26.10.2010 11:08

Prezent. :steag_cruce_invers:

STARforce26.10.2010 19:27

S-a terminat 2-4...Un public spectacular care a dominat fondul sonor de la un capat la altul al partidei.Doresc sa multumesc pe aceasta cale celor care s-au aflat alaturi de mine si care au sustinut echipa necontenit.

 

 

P.S. Oare am fost zece?hehehehe

LUPANU26.10.2010 19:28
S-a terminat 2-4...Un public spectacular care a dominat fondul sonor de la un capat la altul al partidei.Doresc sa multumesc pe aceasta cale celor care s-au aflat alaturi de mine si care au sustinut echipa necontenit.

 

 

P.S. Oare am fost zece?hehehehe

multumesc multumesc! eu am facut cat toti :))

Daniel-Ionut26.10.2010 19:30

Micuta, dar inimoasa galerie a Stelei si-a facut din nou simtita prezenta :))

STARforce26.10.2010 19:34
Micuta, dar inimoasa galerie a Stelei si-a facut din nou simtita prezenta :))

 

 

Da asa e,noroc cu acustica salii....

«1424344454677»