Vai de mama noastra....de la meciul cu Brasovul baietii nu au mai vazut gheata ...deci cu atat mai mare acest rezultat. Sa speram ca se vor rezolva problemele la Flamaropol ...daca nu s-ar putea ca Steaua sa se retraga din Liga Mol...mai mult pe drumuri si sa te antrenezi pe unde apuci , nu poti face fata si marea problema cheltuielile in plus cu care clubul sigur nu va fi de acord (mai ales acum cu taierile astea de 25 %).Vom vedea in octombrie ce va fi .Felicitari baietilor in special noului portar Hernandez Juien Michael si sa o tina tot asa ![]()
FTC-Orangeways - Steaua Rangers
6:5 (2:1, 3:2, 1:2)
Jegosul asta de arbitru (KINCSES Gergely...care ne-a arbitrat si cu Dab )ne-a rupt la penalizari 106 min.(cu Dab am avut 46 min).Ar trebui sa le dam si noi in cap cand joaca aici sa vada cum e sa stai mai mult pe banca de penalizari
