FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1404142434477»
pukka24.09.2010 19:29

Vai de mama noastra....de la meciul cu Brasovul baietii nu au mai vazut gheata ...deci cu atat mai mare acest rezultat. Sa speram ca se vor rezolva problemele la Flamaropol ...daca nu s-ar putea ca Steaua sa se retraga din Liga Mol...mai mult pe drumuri si sa te antrenezi pe unde apuci , nu poti face fata si marea problema cheltuielile in plus cu care clubul sigur nu va fi de acord (mai ales acum cu taierile astea de 25 %).Vom vedea in octombrie ce va fi .Felicitari baietilor in special noului portar Hernandez Juien Michael si sa o tina tot asa :)

 

 

 

 

FTC-Orangeways - Steaua Rangers

6:5 (2:1, 3:2, 1:2)

Jegosul asta de arbitru (KINCSES Gergely...care ne-a arbitrat si cu Dab )ne-a rupt la penalizari 106 min.(cu Dab am avut 46 min).Ar trebui sa le dam si noi in cap cand joaca aici sa vada cum e sa stai mai mult pe banca de penalizari

pukka03.10.2010 09:41

03.10.2010 ora 19

Steaua Bucuresti - SCM Brasov

05.10.2010

Steaua Bucuresti -Sportul Studentesc Bucuresti

AG03.10.2010 09:45

flamaropol ori tot Brasov?

pukka03.10.2010 09:51
flamaropol ori tot Brasov?

Aici , pe Flamaropol .

Daniel-Ionut03.10.2010 09:53

Teoria conspiratiei funcioneaza... la 4-5 nu erau in stare sa il puna.

AG03.10.2010 10:19

5 lei biletul.. ?

andrrrei03.10.2010 14:44

meciul se joaca pe flamaropol. am sunat la patinoar si mi-a confirmat o doamna ca se joaca.

saptemai03.10.2010 15:17

meciul, prymarule, a fost la 19:00 pana la urma.

 

0-2 dupa primele doua reprize, ai nostri au egalat in secunda 52 a ultimului minut de joc iar dupa o repriza de 5 minute de prelungiri, scorul era tot egal.

la loviturile de departajare, 1-0 noi, catrinoi fiind imperial (a aparat toate cele 3 incercari ale brasovenilor).

PrymarU03.10.2010 19:27

Pana la urma cand e meciu ? poate sa imi spuuna si mi-e cineva, data si ora :) ms :)

Tz3pI03.10.2010 20:20

Urmatoarele 3 meciuri sunt tot pe Flamaropol. http://Steaua.ro/hochei

f234567k03.10.2010 20:42

Felicitari Adri Catrinoi, felicitari baieti! Una dintre multele reveniri de genul acesta cu care am fost obisnuiti in ultimii ani indiferent ca a fost vorba de Miercurea-Ciuc, Brasov sau Csikszereda.

Tinand cont ca meciul s-a desfasurat in paralel cu cel de pe Ghencea iar lumea a aflat destul de tarziu ca este meci de hochei prezenta in patinoar a doar 100-150 de persoane este justificata.

Extraordinara revenire.... la primul gol echipa ataca in valuri iar portarul lor nu mai avea crosa iar la al doilea gol Steaua ataca cu disperare avand doi oameni in plus datorita unei eliminari si a scoaterii portarului.

albanezul04.10.2010 11:11
meciul, prymarule, a fost la 19:00 pana la urma.

 

0-2 dupa primele doua reprize, ai nostri au egalat in secunda 52 a ultimului minut de joc iar dupa o repriza de 5 minute de prelungiri, scorul era tot egal.

la loviturile de departajare, 1-0 noi, catrinoi fiind imperial (a aparat toate cele 3 incercari ale brasovenilor).

tu oricum aveai de gand sa canti si singur..si d-alea de nebun ce esti cu "CA-TRI-NEL"..in loc de catrinoi..nu am inteles de ce..

Edededi04.10.2010 11:39

marti avem cu sportul , se poate un articol pe prima pagina ?

pytycrys04.10.2010 12:24

Maine la ora 8, nu?

Hai sa facem prezenta, ca e meci frumos. :)

saptemai04.10.2010 12:53

cred ca totusi ma confunzi.

Adi catrinoi e dominik hasek 2 asa ca nu eu eram respectivul....

 

asta sau trollezi :)

Daniel-Ionut04.10.2010 14:12
marti avem cu sportul , se poate un articol pe prima pagina ?

 

Va fi pus articol pe Steaua.ro

Hok3y04.10.2010 14:23

abea astept sa vina SC la Bucuresti :)

 

Sa dovedim atunci ca suntem mai buni ca rivalii din campionat :)

 

FORZZZA STEAUAA :steag_cruce_invers:

AG04.10.2010 18:44

ora ?

Daniel-Ionut04.10.2010 21:12
ora ?

 

Vorba cuiva, de la 3 la 2 :D

 

Acum serios... de la 19:00.

Tz3pI04.10.2010 22:01
AG05.10.2010 10:06

super :D desi nu cred k vom fi mai mult de 20 de insi .. as usual ..

si acuma sar toti cu celebrul " prezent "

AG05.10.2010 13:13

daca ati fi pus un articol despre meci, imediat dupa cel cu brasovul , pe pagina 2, cu siguranta ar fi ceva lume diseara..

Daniel-Ionut05.10.2010 13:16
daca ati fi pus un articol despre meci, imediat dupa cel cu brasovul , pe pagina 2, cu siguranta ar fi ceva lume diseara..

 

Siiiiigurrrr ca da :rolleyes:

Edededi05.10.2010 14:02

@ag , care 20 daca suntem 10 e bine

Costi05.10.2010 14:14
daca ati fi pus un articol despre meci, imediat dupa cel cu brasovul , pe pagina 2, cu siguranta ar fi ceva lume diseara..

articolul a aparut aseara, pe Steaua.ro .

«1404142434477»