FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1383940414277»
f234567k10.09.2010 06:54

Din cate imi amintesc de acum doi ani, Ferencvaros nu prea ne-a pus probleme pe gheata. Nu cred ca si-au facut super echipa peste noapte asa ca am dreptul sa sper la o victorie confortabila.

Hai Steaua!

lucianix10.09.2010 09:30

Intrarea va fi gratuita, atat la meciul de vineri cat si la cel de duminica(orele 11, impotriva celor de la Ujpest).

Costi10.09.2010 09:55

Din cauza conditiilor tehnice ale Patinoarului National Mihai Flamaropol care nu permit desfasurarea de antrenamente si competitii pe gheata, partida din cadrul Ligii Mol de vineri, 10 septembrie 2010, dintre echipele Steaua Rangers si FTC Orangeways Ferencvaros A FOST AMANATA, urmand a fi reprogramata la o data ulterioara.

 

Conducerea CSA Steaua si a sectiei de hochei pe gheata isi exprima speranta ca Federatia Romana de Hochei pe Gheata sa rezolve in cel mai scurt timp problema patinoarului, astfel incat antrenamentele echipei de hochei sa poata fi reluate, iar partida de duminica, 12 septembrie, cu Ujpesti TE sa se desfasoare in conditii tehnice normale.

 

http://Steaua.ro/hochei/2010/09/10/Steaua-...tiilor-tehnice/

 

Daniel-Ionut10.09.2010 10:03

Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul :sleep:

f234567k10.09.2010 10:08

I-N-C-R-E-D-I-B-I-L

De ani de zile cel mai important patinoar din Bucuresti este intr-o stare jalnica si nimeni nu ia atitudine. Tot ce s-a facut, de fiecare data, a fost sa se schimbe 3-4 geamuri si sa se dea o pensula de vopsea. In fiecare an stam cu emotii ca sunt sanse sa nu se joace nu stiu ce meci sau sa ne amanam inceputul de campionat din cauza conditiilor de la Flamaropol. In ce tara civilizata din Europa, iarna, in timpul meciului, ninge pe gheata din cauza gaurilor din acoperis? Mai avem si pretentii dupa sa ne luptam de la egal la egal cu Miercurea Ciuc.

pytycrys10.09.2010 10:29

Macar sa-l "reabiliteze" pentru duminica.

lucianix10.09.2010 10:40

ei asa spera,deci nu e sigur.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE10.09.2010 10:59

Se joaca sau nu?

dayra10.09.2010 11:13
Se joaca sau nu?

Azi sigur nu, duminica nu se stie...

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE10.09.2010 11:34
Azi sigur nu, duminica nu se stie...

 

ms.

 

saptemai10.09.2010 14:01

"In ce tara civilizata din Europa, iarna l meciului, ninge pe gheata din cauza gaurilor din acoperis"

 

sincer, mie mi-a placut momentul ala. era parca desprins din anii 30-40, ca un fel de salt romantic in timp.

BAF-kimi10.09.2010 14:23

Pfff, bine ca am aprins pc-ul, mergeam la patinoar degeaba. :|

pytycrys10.09.2010 17:02

Puneti meciul pe prima pagina sa vada cat mai multi.

In rest, hai cat mai multi la Hochei, sa le arat la unguri cum sunt romanii.

PREZENTA MAXIMA!

Edededi11.09.2010 12:48

pana la urma duminica se mai tine meciul sau nu?

Costi11.09.2010 13:06

da

 

bogdinho'11.09.2010 13:10

la hockey mai am echipa competitiva...sau ne domina "ciucanii" si in ziua de azi ???

mihai02411.09.2010 14:18

e competitiva echipa :steag_cruce_invers:

Edededi11.09.2010 14:40

deci pana la urma meciul este la ora 11 sau la 19?

Costi11.09.2010 14:56

11

bogdinho'11.09.2010 15:03
e competitiva echipa :steag_cruce_invers:

 

e bine atunci...sa fim superiori peste tot... fular-campionii

pytycrys11.09.2010 18:43

Hai sa umplem patinoarul maine. Baietii aia merita!

CSA Steaua!

Edededi11.09.2010 20:01

vii si tu costi?

Tz3pI11.09.2010 20:18

Sper sa fim mai multi decat am fost azi la rugby...

daaani.11.09.2010 20:27

Chiar daca este o ora cam matinala..sper sa fim destui..booozgooreee sa-ti dam la muuuue !

 

Steaua inseamna CSA !

andrrrei11.09.2010 20:37

"Vineri seara s-au disputat celelalte trei meciuri din etapa secunda a Ligii Mol, inregistrandu-se urmatoarele rezultate:

 

Dab.Docler " Sap Fehervar 14-1

 

SC Miercurea Ciuc " Ujpesti 17-2

 

Vasas Budapesta " Fenestela Brasov 0-2"

Sursa: onlinesport.ro

 

Daca Miercurea Ciuc le-a dat 17...ar trebui sa castigam si noi.

 

 

«1383940414277»