care vine,in special din Brasov,sa strigam pt Steaua?
care vine,in special din Brasov,sa strigam pt Steaua?
voi aveti telefoane pe post de bibelou sau ca e o fitza sa ai...?????
Din acest sezon competitional, echipa de hochei a clubului Steaua va avea un presedinte de onoare. Și nu unul oarecare, ci o personalitate marcantă a sportului romanesc si mondial. Este vorba despre Ilie Nastase, fosta mare glorie a tenisului romanesc, care a acceptat propunerea facută de Cristi Carlan, presedintele sectiei de hochei, de a se implica in bunul mers al formatiei roș-albastre.
Am vorbit cu Cristi Carlan si am fost de acord să devin presedintele de onoare al sectiei de hochei. Clubul Steaua reprezintă totul pentru mine. Am fost si voi fi toată viata mea stelist. Voi incerca să ajung la cat mai multe meciuri ale baietilor, pentru a fi alaturi de ei, a precizat Ilie Nastase pentru Libertatea.
libertatea
![]()
multa bafta echipei Steaua RANGERS in Liga nationala de hockey si Liga mol,sintem multi alaturi de voi dar greu o aratam,nu stiu de ce,voi sinteti SEMPER SUPERIORES,nenorocitii astia din secuime vor simti cat de curand cine a fost Steaua in hockey
hehe,astept cu nerabdare hokey-ul.Un sport oarecum curat in ce priveste clubul nostru.Sa ne strangem cat mai muli sa umplem peluza patinoarului si sa cantam impreuna pentru victoria echipei favorite.
+ abia astept ungurii la Bucuresti dar si deplasarile promise la hokey anul asta.
prezent mereu la datorie :X pentru culori ![]()
ora 19:30 va fi in DIRECT pe GSPtv SC Mc Ciuc - Steaua RANGERS !
hai ca baietii joaca neasteptat de bine pt inceputul de sezon.
HAI Steaua! HAI Armata!
gunoaiele astea nomade deja au inceput cu tiganiile specifice boz.go.ri.lor, si arbitrii le tin isonul: doua eliminari de 2min si una de 10min neacordate.
cat s-a terminat?
vezi AICI la comentarii
Speram sa se incalzeasca bine in primele meciuri si sa joace cat de curand la capacitate maxima.Imi pare rau de rezultat insa ma bucur ca sportul romanesc inca traieste prin asa ceva.
Cat mai multi la hokey anul asta!
A fost un meci bun, pacat ca am terminat benzina in repriza a 3-a. Avem insa sperante de viitor.
Urmatoarele trei meciuri sunt acasa:
Steaua Rangers - FTC Orangeways (10 septembrie 2010 19:00)
Steaua Rangers - Újpesti TE (12 septembrie 2010 19:00)
Steaua Rangers - Vasas HC (17 septembrie 2010 19:00)
Cat o sa platim maine la intrare, are cineva idee?
5 lei
Mersi AG ![]()
Ba , gluma gluma , dar ar trebui postat pe prima pagina , ca dupa ne trezim cu patinoaru gol ca nu stie lumea ![]()
Steaua Rangers - Újpesti TE (12 septembrie 2010 19:00)
Asta se va disputa de la ora 11:00.
Se poate un articol pe prima pagina? poate multi nu cauta aici pe forum sectiunea asta..cu totii la meci..baietii au nevoie de noi.
Steaua inseamna CSA !
Sa facem haos pe patinoar..
Sa facem haos pe patinoar..
Sa facem focu` pe patinoar.
Si un pastrav la gratar.
sper ca de data asta sa incurajam cu toti echipa... chiar daca avem ochelari si ne place cs-ul.... !
Si un pastrav la gratar.
Luci tu ai ramas cu pastravu de la Brasov ![]()
Pai da.