FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1373839404177»
tipbv20.08.2010 09:25

care vine,in special din Brasov,sa strigam pt Steaua?

tipbv22.08.2010 10:08
gabitzubrasov22.08.2010 13:12

voi aveti telefoane pe post de bibelou sau ca e o fitza sa ai...?????

AG27.08.2010 07:24

Din acest sezon competitional, echipa de hochei a clubului Steaua va avea un presedinte de onoare. Și nu unul oarecare, ci o personalitate marcantă a sportului romanesc si mondial. Este vorba despre Ilie Nastase, fosta mare glorie a tenisului romanesc, care a acceptat propunerea facută de Cristi Carlan, presedintele sectiei de hochei, de a se implica in bunul mers al formatiei roș-albastre.

 

Am vorbit cu Cristi Carlan si am fost de acord să devin presedintele de onoare al sectiei de hochei. Clubul Steaua reprezintă totul pentru mine. Am fost si voi fi toată viata mea stelist. Voi incerca să ajung la cat mai multe meciuri ale baietilor, pentru a fi alaturi de ei, a precizat Ilie Nastase pentru Libertatea.

 

libertatea

 

 

:D

tipbv04.09.2010 12:38

multa bafta echipei Steaua RANGERS in Liga nationala de hockey si Liga mol,sintem multi alaturi de voi dar greu o aratam,nu stiu de ce,voi sinteti SEMPER SUPERIORES,nenorocitii astia din secuime vor simti cat de curand cine a fost Steaua in hockey

lucianix04.09.2010 23:17

hehe,astept cu nerabdare hokey-ul.Un sport oarecum curat in ce priveste clubul nostru.Sa ne strangem cat mai muli sa umplem peluza patinoarului si sa cantam impreuna pentru victoria echipei favorite.

 

+ abia astept ungurii la Bucuresti dar si deplasarile promise la hokey anul asta.

PrymarU07.09.2010 09:53

prezent mereu la datorie :X pentru culori :)

Lari07.09.2010 14:04

ora 19:30 va fi in DIRECT pe GSPtv SC Mc Ciuc - Steaua RANGERS !

saptemai07.09.2010 17:40

hai ca baietii joaca neasteptat de bine pt inceputul de sezon.

 

HAI Steaua! HAI Armata!

 

gunoaiele astea nomade deja au inceput cu tiganiile specifice boz.go.ri.lor, si arbitrii le tin isonul: doua eliminari de 2min si una de 10min neacordate.

Bogdan07.09.2010 19:57

cat s-a terminat?

Dragoshel07.09.2010 20:03

vezi AICI la comentarii

lucianix07.09.2010 22:43

Speram sa se incalzeasca bine in primele meciuri si sa joace cat de curand la capacitate maxima.Imi pare rau de rezultat insa ma bucur ca sportul romanesc inca traieste prin asa ceva.

 

Cat mai multi la hokey anul asta!

mstef08.09.2010 03:15

A fost un meci bun, pacat ca am terminat benzina in repriza a 3-a. Avem insa sperante de viitor.

 

Urmatoarele trei meciuri sunt acasa:

Steaua Rangers - FTC Orangeways (10 septembrie 2010 19:00)

Steaua Rangers - Újpesti TE (12 septembrie 2010 19:00)

Steaua Rangers - Vasas HC (17 septembrie 2010 19:00)

Geolin09.09.2010 11:29

Cat o sa platim maine la intrare, are cineva idee?

AG09.09.2010 12:28

5 lei

Geolin09.09.2010 13:19

Mersi AG :D

RaMs3s09.09.2010 13:29

Ba , gluma gluma , dar ar trebui postat pe prima pagina , ca dupa ne trezim cu patinoaru gol ca nu stie lumea :)

Daniel-Ionut09.09.2010 17:31
Steaua Rangers - Újpesti TE (12 septembrie 2010 19:00)

 

Asta se va disputa de la ora 11:00.

daaani.09.09.2010 19:21

Se poate un articol pe prima pagina? poate multi nu cauta aici pe forum sectiunea asta..cu totii la meci..baietii au nevoie de noi.

 

Steaua inseamna CSA !

lucianix09.09.2010 20:20

Sa facem haos pe patinoar..

Daniel-Ionut09.09.2010 20:32
Sa facem haos pe patinoar..

 

Sa facem focu` pe patinoar.

lucianix09.09.2010 20:39

Si un pastrav la gratar.

LUPANU09.09.2010 20:40

sper ca de data asta sa incurajam cu toti echipa... chiar daca avem ochelari si ne place cs-ul.... !

 

 

PrymarU10.09.2010 05:17
Si un pastrav la gratar.

Luci tu ai ramas cu pastravu de la Brasov :))

lucianix10.09.2010 05:49

Pai da.

«1373839404177»