FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1444546474877»
andrrrei22.11.2010 09:42

Steaua Rangers - Miskolci JJSE

 

Data: duminica, 21 noiembrie

Ora: 15:00

Locatie: Patinoarul Mihai Flamaropol (Bucuresti)

lucianix22.11.2010 10:43

Haideti cu totii la patinoar.Ora e rezonabila,intrarea libera,mai este si duminica.Haideti sa incurajam baietii spre o victorie.

 

Steaua inseamna CSA

pytycrys22.11.2010 10:45

Haidem la patinuar.

Vine careva?

lucianix22.11.2010 10:57

venim,dar sper sa depasim numarul obisnuit de suporteri :))

andrey2722.11.2010 11:19

pana la urma cati vom fii acolo ??

pytycrys22.11.2010 11:30

Eu vin si inca 1, vine Daniel, AG , Lucian si cine mai vrea sa ridice 2 degete. =))

Daniel-Ionut22.11.2010 11:50
Eu vin si inca 1, vine Daniel, AG , Lucian si cine mai vrea sa ridice 2 degete. =))

 

Da` te-a pus cineva sa faci prezenta? :huh:

pytycrys22.11.2010 12:04

Profesoru'.

lucianix22.11.2010 12:28

Daca fiecare vine in functie de x si de y iar o sa fim 10 insi.Cine are placere sa vina si cine tine la culori si la traditie,sa isi faca prezenta.

In acest fel o sa fim din ce in ce mai multi.

AG22.11.2010 20:32
Eu vin si inca 1, vine Daniel, AG , Lucian si cine mai vrea sa ridice 2 degete. =))

acuma.. zi tu.. ai fost la meci ?

k la fatza nu te-am vazut

pytycrys22.11.2010 20:51

Ti-am zis pe PM.

LUPANU22.11.2010 21:12
Haideti cu totii la patinoar.Ora e rezonabila,intrarea libera,mai este si duminica.Haideti sa incurajam baietii spre o victorie.

 

Steaua inseamna CSA

nu ti-e ba rusine sa zici : HAIDETI SA INCURAJAM BAIETII SPRE O VICTORIE ? SI SA PLECI SA TE PLIMBI PRIN PATINOAR ?

STARforce23.11.2010 09:39

Doresc sa imi apreciez cele mai profunde sentimente celor prezenti(mai ales cei care au stat jos la tribuna) pentru modul in care au sustinut echipa!

Sunt mandru de voi!

pukka23.11.2010 11:44

Astazi este ziua veteranului Stelei Viorel Nicolescu ( Calu ) - 22.11.1970 - La multi ani ! si sa o tina tot asa :hooray:

LUPANU23.11.2010 12:35
Astazi este ziua veteranului Stelei Viorel Nicolescu ( Calu ) - 22.11.1970 - La multi ani ! si sa o tina tot asa :hooray:

Sa ne traiasca

pytycrys23.11.2010 13:27
Astazi este ziua veteranului Stelei Viorel Nicolescu ( Calu ) - 22.11.1970 - La multi ani ! si sa o tina tot asa :hooray:

La multi ani.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE23.11.2010 14:41

LA MULTI ANI.

pukka24.11.2010 10:16

HSC Csíkszereda - Steaua Rangers 6-4

 

http://szekelyhon.ro/videos/view/625/golza...c-gyozelem.html

tipbv24.11.2010 13:59
LA MULTI ANI! :worthy: senior al ghetii
Lari25.11.2010 00:29

HSC Miercurea Ciuc a invins pe Steaua Rangers Bucuresti cu scorul de 6-4 (2-2, 2-1, 2-1), marti seara, pe patinoarul ''Vakar Lajos'', intr-un meci din Liga Mol la hochei pe gheață.

 

Pentru harghiteni au punctat Ottó Attila Bíró (00:40, 03:52), Vaclav Novak (23:02), Endre Kósa (34:47), Zsolt Molnár (49:53) si Csanád Virág (52:17). Golurile oaspetilor au fost semnate de Claudiu Mihailescu (05:39), Evgheni Emelianenko (11:53), Mihai Georgescu (27:50) si Ioan Timaru (58:31).

 

Ferencvaros TC-Orangeways a dispus de CSM Corona Fenestela 68 Brasov cu scorul de 4-1 (0-0, 2-1, 2-0), prin golurile marcate de Illés Galló (22:55), Attila Borsos (36:20), Imre Peterdi (52:19), Christopher Eade (53:44), respectiv József Adorján (32:48).

 

În alte meciuri, Miskolci JJSE a surclasat pe Újpesti TE cu 11-3, iar Sapa Fehérvár AV19 a câștigat surprinzator cu Dab.Docler, 5-4.

 

HSC Miercurea Ciuc se mentine lider, cu 61 puncte (26 jocuri), urmată de Miskolci JJSE, 55 p (26 j), Dab.Docler, 54 p (25 j), Vasas HC, 47 p (25 j), SCM Fenestela 68 Brasov, 40 p (26 j), FTC-Orangeways, 37 p (25 j), Sapa Fehérvár AV19, 29 p (27 j), Steaua Rangers, 19 p (26 j), Újpesti TE, 3 p (24 j).

tipbv25.11.2010 19:42

slabi sintem,nu sintem in stare sa ne strangem 100 odata,rad ungurii de noi,Steaua e cel mai mare cosmar al lor, cu cat o umilesc cu atat vom cadea in anonimat

STARforce25.11.2010 19:53

Stiu,e fff naspa mai ales ca pe Flamaropol de cele mai multe ori suntem maxim 10 persoane care merg si mai striga ceva....

pytycrys25.11.2010 20:15

Atunci sa fie mai mediatizat macar meciul de duminica, daca nu cel de maine. Maine oricum , va fi foarte putina lume, insa duminica ar fi ceva sperante, mai ales ca jucam din nou cu bozgorii ( Ujpest).

dayra25.11.2010 20:39
Atunci sa fie mai mediatizat macar meciul de duminica, daca nu cel de maine. Maine oricum , va fi foarte putina lume, insa duminica ar fi ceva sperante, mai ales ca jucam din nou cu bozgorii ( Ujpest).

 

Si maine tot cu bozgori jucam ;)

Daniel-Ionut25.11.2010 20:43

Steaua RANGERS :oleole:

Vineri, 26 noiembrie, la ora 19:00, Steaua Rangers intalneste Ferencvárosi TC, intr-un meci contand pentru Liga MOL.

Vă asteptam la patinoarul M. Flamaropol să sustineti echipa!

«1444546474877»