Steaua Rangers - Miskolci JJSE
Data: duminica, 21 noiembrie
Ora: 15:00
Locatie: Patinoarul Mihai Flamaropol (Bucuresti)
Steaua Rangers - Miskolci JJSE
Data: duminica, 21 noiembrie
Ora: 15:00
Locatie: Patinoarul Mihai Flamaropol (Bucuresti)
Haideti cu totii la patinoar.Ora e rezonabila,intrarea libera,mai este si duminica.Haideti sa incurajam baietii spre o victorie.
Steaua inseamna CSA
Haidem la patinuar.
Vine careva?
venim,dar sper sa depasim numarul obisnuit de suporteri ![]()
pana la urma cati vom fii acolo ??
Eu vin si inca 1, vine Daniel, AG , Lucian si cine mai vrea sa ridice 2 degete. =))
Eu vin si inca 1, vine Daniel, AG , Lucian si cine mai vrea sa ridice 2 degete. =))
Da` te-a pus cineva sa faci prezenta? ![]()
Profesoru'.
Daca fiecare vine in functie de x si de y iar o sa fim 10 insi.Cine are placere sa vina si cine tine la culori si la traditie,sa isi faca prezenta.
In acest fel o sa fim din ce in ce mai multi.
Eu vin si inca 1, vine Daniel, AG , Lucian si cine mai vrea sa ridice 2 degete. =))
acuma.. zi tu.. ai fost la meci ?
k la fatza nu te-am vazut
Ti-am zis pe PM.
Haideti cu totii la patinoar.Ora e rezonabila,intrarea libera,mai este si duminica.Haideti sa incurajam baietii spre o victorie.
Steaua inseamna CSA
nu ti-e ba rusine sa zici : HAIDETI SA INCURAJAM BAIETII SPRE O VICTORIE ? SI SA PLECI SA TE PLIMBI PRIN PATINOAR ?
Doresc sa imi apreciez cele mai profunde sentimente celor prezenti(mai ales cei care au stat jos la tribuna) pentru modul in care au sustinut echipa!
Sunt mandru de voi!
Astazi este ziua veteranului Stelei Viorel Nicolescu ( Calu ) - 22.11.1970 - La multi ani ! si sa o tina tot asa ![]()
Astazi este ziua veteranului Stelei Viorel Nicolescu ( Calu ) - 22.11.1970 - La multi ani ! si sa o tina tot asa![]()
Sa ne traiasca
Astazi este ziua veteranului Stelei Viorel Nicolescu ( Calu ) - 22.11.1970 - La multi ani ! si sa o tina tot asa![]()
La multi ani.
LA MULTI ANI.
HSC Miercurea Ciuc a invins pe Steaua Rangers Bucuresti cu scorul de 6-4 (2-2, 2-1, 2-1), marti seara, pe patinoarul ''Vakar Lajos'', intr-un meci din Liga Mol la hochei pe gheață.
Pentru harghiteni au punctat Ottó Attila Bíró (00:40, 03:52), Vaclav Novak (23:02), Endre Kósa (34:47), Zsolt Molnár (49:53) si Csanád Virág (52:17). Golurile oaspetilor au fost semnate de Claudiu Mihailescu (05:39), Evgheni Emelianenko (11:53), Mihai Georgescu (27:50) si Ioan Timaru (58:31).
Ferencvaros TC-Orangeways a dispus de CSM Corona Fenestela 68 Brasov cu scorul de 4-1 (0-0, 2-1, 2-0), prin golurile marcate de Illés Galló (22:55), Attila Borsos (36:20), Imre Peterdi (52:19), Christopher Eade (53:44), respectiv József Adorján (32:48).
În alte meciuri, Miskolci JJSE a surclasat pe Újpesti TE cu 11-3, iar Sapa Fehérvár AV19 a câștigat surprinzator cu Dab.Docler, 5-4.
HSC Miercurea Ciuc se mentine lider, cu 61 puncte (26 jocuri), urmată de Miskolci JJSE, 55 p (26 j), Dab.Docler, 54 p (25 j), Vasas HC, 47 p (25 j), SCM Fenestela 68 Brasov, 40 p (26 j), FTC-Orangeways, 37 p (25 j), Sapa Fehérvár AV19, 29 p (27 j), Steaua Rangers, 19 p (26 j), Újpesti TE, 3 p (24 j).
slabi sintem,nu sintem in stare sa ne strangem 100 odata,rad ungurii de noi,Steaua e cel mai mare cosmar al lor, cu cat o umilesc cu atat vom cadea in anonimat
Stiu,e fff naspa mai ales ca pe Flamaropol de cele mai multe ori suntem maxim 10 persoane care merg si mai striga ceva....
Atunci sa fie mai mediatizat macar meciul de duminica, daca nu cel de maine. Maine oricum , va fi foarte putina lume, insa duminica ar fi ceva sperante, mai ales ca jucam din nou cu bozgorii ( Ujpest).
Atunci sa fie mai mediatizat macar meciul de duminica, daca nu cel de maine. Maine oricum , va fi foarte putina lume, insa duminica ar fi ceva sperante, mai ales ca jucam din nou cu bozgorii ( Ujpest).
Si maine tot cu bozgori jucam ![]()
Steaua RANGERS ![]()
Vineri, 26 noiembrie, la ora 19:00, Steaua Rangers intalneste Ferencvárosi TC, intr-un meci contand pentru Liga MOL.
Vă asteptam la patinoarul M. Flamaropol să sustineti echipa!