FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1545556575877»
NICKSTELIST SI DUPA MOARTE30.03.2011 11:48

Prezent. :steag_cruce_invers:

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE01.04.2011 11:26

Cine nu are ce sa faca acasa diseara sa vina la hochei ora 18:00. :)

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE01.04.2011 19:03

7-1 dupa doua reprize.

tipbv29.04.2011 16:41

pisarenko s-a intors acasa,respect!

Asanta07.06.2011 07:25

Unde o sa va mai antrenati daca se darama patinoarul Flamaropol? Asa vrea madam' Udrea ca sa faca o sala polivalenta FARA patinoar!

 

whizah08.06.2011 07:22

Din cate am inteles de la presedintele FRH,conditia pusa pt demolarea patinoarului a fost ca noua sala polivalenta sa poata gazdui si meciuri de hochei.Daca nu,se cam duce dracu hocheiul in Bucuresti. Sa speram ca asta nu este si interesul ungurilor din federatie...

Asanta08.06.2011 09:33

Bine, meciuri sau spectacole sa zicem ca se vor putea gazdui, dar ce te faci cu antrenamentele din fiecare zi, ca doar n-o sa puna gheata, scoate gheata in fiecare zi. Nu cred ca vor construi un patinoar de antrenament, iar o prostioara din aia acoperita cu balon nu tine macar pana in aprilie.

Am vazut patinoare de antrenament pe structura metalica, relativ usor de facut, dar nu cred ca ii va duce capul (sau interesul) la asa ceva.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE15.06.2011 21:45

Pana la urma cica nu mai il demoleaza pantinoarul o va face langa patinoar polivalenta.

Asanta16.06.2011 05:41

De unde stii?

Daniel-Ionut16.06.2011 06:32

Din presa.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE16.06.2011 09:04
tipbv09.08.2011 09:52

Program Cupa Brasov 2011

 

Vineri: 12.08.2011

 

13.50- 14.10 Incalzire

14.30- 17.00 HSC Csikszereda- Steaua Rangers

17.20- 17.40 Incalzire

18.00- 20.00 Corona " Romania U20

 

Sambata: 13.08.2011

 

13.50- 14.20 Incalzire

14.30- 17.00 HSC Csikszereda- Romania U20

17.20- 17.40 Incalzire

18.00- 20.00 Corona " Steaua Rangers

 

Duminica: 14.08.2011

 

13.50- 14.20 Incalzire

14.30- 17.00 Steaua Rangers- Romania U20

17.20- 17.40 Incalzire

18.00- 20.00 Corona " HSC Csikszereda

 

 

 

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE09.08.2011 10:05

Ceva bilete sau intrarea e libera? ca as veni vineri cu miercurea.

tipbv09.08.2011 15:29

nu stiu nimic dar cred ca va fii 10 lei biletul,ca in iarna,poate va fii reducere pt studenti-5lei

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE10.08.2011 14:12

Aha.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE12.08.2011 15:03

Victorie cu 4-2 in primul meci.

Asanta19.08.2011 05:27

Se pare ca ideea cu inlociuirea patinoarului revine, ii obsedeaza, trebuie sa scoata bani din ceva si au gasit: http://www.gsp.ro/gsp-special/divers...ei-251678.html

http://www.tvr.ro/articol.php?id=108150&c=137

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE19.08.2011 08:57

Tvr spune ca va fi in locul patinoarului, dar si langa patinoar nici ei nu stiu unde.

Asanta19.08.2011 09:10

Am primit acum vreo 2 luni o scrisoare "oficiala" de la MDTR, in urma scrisorii pe care le-am trimis-o eu, in care ma asigurau ca sala polivalenta va fi langa patinoar, iar Flamaropol va ramane de antrenament si va fi folosit ca patinoar de antrenament si pentru eventualele spectacole sau competitii pe gheata care vor avea loc in noua sala. Dar poti sa pui baza pe ce spun astia? Azi e intr-un fel, maine e pe dos, sa vedem din toamna daca vor mai avea sportivii unde sa se antreneze.

MoWeed19.08.2011 09:34

Pai si in timpul sezonului cand sunt meciuri de hochei din 2 in 2 zile + handbal + baschet + concerte + expozitii ce o sa se faca?

nea_Caisa05.09.2011 14:33

desi nu s-a anuntat oficial, Steaua rangers va inscrie si o echipa secunda in Liga nationala care va juca in prima parte a sezonului. in plus, maine va incepe Liga mol cu meciul dintre echipa secunda a clubului alba volan si hsc miercurea ciuc. primul meci al Stelei va fi tot in deplasare la szekesfehervar cu alba volan, vineri, urmand apoi partide la dab docler si ferencvaros. primul meci la Bucuresti va avea loc teoretic pe 16 septembrie cu dab docler dar, avand in vedere problemele cu gheata din trecut ma astept sa jucam pana in octombrie la Brasov cel mai probabil.

tipbv06.09.2011 06:33

ar fii interesant sa joace Steaua in Brasov ,mai ales ca AISS Brasov a sunat adunarea cam de fiecare data desi nu sintem f multi

nea_Caisa13.09.2011 00:26

poti sa incepi sa strangi baietii, meciul de vineri va fi la Brasov la ora 3 se pare

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE13.09.2011 11:33

Da.

nea_Caisa13.09.2011 14:15

http://www.eliteprospects.com/player.php?player=6194

inca 2 locuri de straini sunt libere, daca mai aducem inca 2 baieti de nivelul asta, cred ca putem putin spera la semifinale in Liga mol. daca ar fi dupa mine, ar trebui sa aducem un centru si un fundas.

«1545556575877»