FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1575859606177»
1on16.12.2011 01:58

Juniorii Ciucului s-au pisat pe cei ai Stelei in prima faza a campionatului national, ca si pe mai toate celelalte echipe (care jucau cu seniorii). Deci, de ce sa joace echipele din ungurime si-n fazele preliminare? Ca sa se pise pe ceilalti in tot cursul anului? E aceeasi situatie ca la handbal feminin (unde Valcea a luat tot), rugby (unde Baia Mare si Timisoara, mai nou, iar au luat tot), polo (unde Oradea domina tot).

 

Problema e ca-n secuime sunt 800.000 de oameni si 3 patinoare (incluzand si Brasovul) iar in Bucuresti si Galati 2.500.000 de oameni, 2 patinoare din care cel din Bucuresti e o epava si care gazduieste cel mult 200 de oameni la fiecare meci. Daca nimeni nu sustine hocheiul din Bucuresti si din Galati, de ce ne mai miram ca in nationala e 1 singur roman, si acela nascut la Gheorgheni (Catrinoi) si vorbitor perfect de maghiara?

pytycrys17.12.2011 12:39

Luni la 5:30 Steaua - miercurea ciuc la Flamaropol.

MoWeed17.12.2011 12:47

De acord cu tine 1on, cu precizarea ca Brasovul nu este in secuime. Componenta echipei din Brasov, nu reflecta componenta orasului...

MRobert17.12.2011 19:51

In legatura cu meciul de luni,de unde iau bilete si cat costa?La patinoar exista un magazin oficial unde se pot cumpara bluze ceva?

pytycrys17.12.2011 19:59

Nu costa nimic, intrarea e gratis.

MRobert18.12.2011 10:15

http://www.libertatea.ro/detalii/articol/T...iei-370343.html

 

n-ar merge luni un mesaj gen cel de la Steaua-Ujpest?

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE21.12.2011 20:08

Victorie cu 10-4 cu dunarea Galati, in finala va juca cu Brasov, baietii astia merita mai mult decat aia care castiga mii de euro pe luna,nu vreau sa fiu singurul din tribuna care se bucura de castigarea cupei la Galati hadeti si voi macar aia care veniti mereu la meciuri.

Daniel-Ionut22.12.2011 19:54

Steaua A CASTIGAT CUPA Romaniei ! :oleole:

 

4-3 contra Brasovului.

misulikca22.12.2011 19:58

Sa vina cupa,sa vina cupa,sa vina cupa in Ghencea:))

 

 

Senzatie de meci:)) :steag_cruce_invers:fular-campionii

MoWeed22.12.2011 20:56

Felicitari!

STARforce23.12.2011 08:19

Super Rangers!Cupa Romaniei castigata de all romanians!

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE23.12.2011 10:04

Inca o zi din viata mea dedicata pentru csa multi kilometri parcusi de mine sau noi pentru doar doua culori,a meritat sa stau de la 12:30 pana la 4:50 in gara, daca veneam cativa aveam o seara in club de neuitat ia luat pe niste tarani cu ei dupa......meci.

tipbv23.12.2011 18:37

haideti prieteni marti pe 27 in Brasov,sa cantam pt Steaua

 

Al1nn23.12.2011 19:57

Foarte frumos , au iesit la rampa veteranii !

Sa va dam la m**e unguri

gabitzubrasov28.12.2011 13:34

SP_A0407.jpg

fenestela- Steaua RANGERS 3-5

RESPECT PT BAIETII CU BANERUL

RUSINE cetatenilor care s-au simtit jigniti :shit: ...aseara ati spus totul despre hocheiul brasovean :sick:

DA aseara mi-a fost rusine in(de) orasul natal...

 

Steaua RANGERS -SUNTEM MANDRI DE VOI :clap:

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE28.12.2011 14:09

Suntem mandri de voi dar si de noi. steagro

MoWeed28.12.2011 15:21

Gabitzule, tu esti din Codlea, nu mai minti lumea :))

 

Felicitari baietilor cu bannerul. Acum regret si mai mult ca n-am putut ajunge...

STARforce28.12.2011 18:43

Avem echipa!Ne vedem diseara in Maxx,aia 10!

 

P.S. Bucurii si santatate multa baietilor care au facut carpa!

gabitzubrasov28.12.2011 20:59

Caline acum sunt din Oradea norocul meu,poate voi vorbi cu oamenii de acolo sa ofere putina civilizatie sa aduc in Brasov... ;)

PS pot spune ca ai pierdut mult nevenind dar sti bine ca asta e can can :))

 

PS2 Distractie Placuta alaturi de echipa care mai pastreaza spirtul viu si trebuie sa le multumim mereu pt asta ;)

f234567k28.12.2011 23:22
Daniel-Ionut29.12.2011 14:50
Cam aiurea filmuletul

 

CE PORCARIE, vrei sa zici.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE29.12.2011 16:01

Azi la stirile din sport de la Pro TV va imagini de aseara.

rezistenta_ultras29.12.2011 17:21
NICKSTELIST SI DUPA MOARTE29.12.2011 17:27

De bataia care a luat-o nu vb nimeni.

MRobert29.12.2011 20:25

400 lei amenda...luata in Romania din ordinul unui bozgor.ce-am fost si ce-am ajuns!

«1575859606177»