FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1333435363777»
Geolin15.03.2010 16:45

Trebuie sa castigam meciul asta, in cel mai rau caz sa fie 3-1 dupa meciurile din deplasare si sa le rupem franele pe 24 si 25 acasa! Maine o sa vin la patinoar si o sa aduc cat mai multi cu mine!

abusajjid15.03.2010 18:09

Tre să platim la meciul de maine???? Da bate si topoare putem lua cu noi.... că vin ungurii. :steag_cruce_invers::steag_sah_mic:fular-campionii

andrrrei15.03.2010 20:16

http://www.Steaua-rangers.com/ro/video-new...eci-de-la-ciuc/

 

este incredibil ce s-a intamplat cu arbitrajul la ciuc !!!!!!!!!!!! (citind acest articol)

mstef15.03.2010 20:18

Intre 5-15 Ron s-a incadrat pretul biletelor pana acum (5 Ron de obicei).

saptemai15.03.2010 20:34

era de asteptat vis-a-vis de arbitraj. ne-au furat ei in Bucuresti daramite in Miercurea-Ciuc intre mongoli.

andrrrei15.03.2010 20:47

http://www.Steaua-rangers.com/ro/video-new...ste-lupta!/

 

pretul unui bilet este de 10 RON si se pare ca vor veni si 50 de suporteri ciucani.

pukka16.03.2010 09:16
http://www.Steaua-rangers.com/ro/video-new...eci-de-la-ciuc/

 

este incredibil ce s-a intamplat cu arbitrajul la ciuc !!!!!!!!!!!! (citind acest articol)

Sa si vedeti furaciunea de la Ciuc ....... RUSINE ....SE MAI CRED SI MARE ECHIPA ...DACA NU POT EI II AJUTA FEDERATIA SI ARBITRII ...NE LUPTAM CU MORILE DE VANT ... ISI BAT JOC DE MUNCA UNOR OAMENI ...A UNEI ECHIPE :thumbdown:

 

http://szekelyhon.ro/videos/view/145/a-spo...-felvonast.html

red&blue_boy16.03.2010 12:37

Sper intr-o victorie azi cu ungurii,mama lor!!!

Geolin16.03.2010 15:33

Am si eu o curiozitate si sper ca-mi puteti raspunde : meciul de la Ciuc a tinut mult? Au fost foarte multe intreruperi, faulturi, batai, s.a.m.d? Astazi o sa trebuiasca sa ma intorc cu metroul acasa si stiu SIGUR ca daca meciul va trece de ora 22:45, 23 o sa am mult de mers pe jos :(!

r3fl3x16.03.2010 16:41
Am si eu o curiozitate si sper ca-mi puteti raspunde : meciul de la Ciuc a tinut mult? Au fost foarte multe intreruperi, faulturi, batai, s.a.m.d? Astazi o sa trebuiasca sa ma intorc cu metroul acasa si stiu SIGUR ca daca meciul va trece de ora 22:45, 23 o sa am mult de mers pe jos :( !

Ultimul metrou de la Dristor2 pleaca la 23:09 , daca o sa pleci cu 5-10 min mai devreme, il prinzi sigur :)

Geolin16.03.2010 16:55

Ok, presupun ca o sa aflu peste 4 ore :)). Mersi mult

Lari16.03.2010 20:41

Ne batura aia cu 5-2. Au 2-0 la general.

Maye16.03.2010 20:41

Mare pacat , dar sunt mai buni.Asta e adevarul.

MoWeed16.03.2010 20:45

Pacat!

Lari16.03.2010 21:05

Avem mari probleme la finalizare, ca am fost calare pe ei destula vreme. In treimea lor suntem lipsiti si de solutii, si de luciditate.

BAF-kimi16.03.2010 21:16

Ce putini am fost azi. :( Ne-au mai dat si 5-2, sunt mai buni.

Lari16.03.2010 21:38

Golurile au fost marcate de Cameron Severson (5:15) si Viorel Nicolescu (38:11), pentru Steaua, respectiv Csanad Virag (17:47), Jozef Hruby (27:34), Szabolcs Szocs (35:39) si Levente Hozo (44:01, 53:12), pentru campioana Romaniei.

 

Urmatoarea partidă se va disputa vineri, la Miercurea Ciuc, la ora 20:30, meci transmis de GspTV.

saptemai16.03.2010 21:43

0 goluri marcate in cele 4 superioritati.

2 goluri primite in inferioritate.

2 goluri primite la maxim 5 secunde dupa terminarea superioritatilor noastre.

 

cineva trebuie sa le explice jocul in -/+ un om. si cineva trebuie sa-i invete sa-si protejeze portarul cand un adversar ii blocheaza campul vizual. my 2c.

Arian16.03.2010 21:46

Mai trist a fost numarul mic de suporteri de la patinoar decat rezultatul final.

Geolin16.03.2010 21:47

Eu am observat altceva amuzant, atunci cand arbitrul ridica mana pt penalizare impotriva celor de la Ciuc, Catrinoi nu se ducea pe banca. ?!?!?!

In fine, cred ca au fost 2 momente ale meciului care puteau sa schimbe finalul asta nenorocit, unul a fost ca Soso a lovit atunci cand nu trebuia, daca nu lovea aveam superioritate 2 minute, si atunci cand nu mai stiu cine a scapat singur cu portarul lor, noi fiind in 4, si a incercat sa-i dea craci, insa goalie-ul a strans la timp...

f234567k19.03.2010 19:11

Dupa prima repriza, SC-Steaua 1-1

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE19.03.2010 19:24

cum am condus cum ne-a dat eliminare.

f234567k19.03.2010 19:49

IN-CRE-DI-BIL furt pe fata! Pana si comentatorii au spus ca Soso are dreptate..

 

LE: 1-1 dupa doua reprize

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE19.03.2010 19:56

E clar ciuc e campioana.

f234567k19.03.2010 20:57

4-2 din pacate...

«1333435363777»