Trebuie sa castigam meciul asta, in cel mai rau caz sa fie 3-1 dupa meciurile din deplasare si sa le rupem franele pe 24 si 25 acasa! Maine o sa vin la patinoar si o sa aduc cat mai multi cu mine!
Trebuie sa castigam meciul asta, in cel mai rau caz sa fie 3-1 dupa meciurile din deplasare si sa le rupem franele pe 24 si 25 acasa! Maine o sa vin la patinoar si o sa aduc cat mai multi cu mine!
Tre să platim la meciul de maine???? Da bate si topoare putem lua cu noi.... că vin ungurii. ![]()
![]()
![]()
http://www.Steaua-rangers.com/ro/video-new...eci-de-la-ciuc/
este incredibil ce s-a intamplat cu arbitrajul la ciuc !!!!!!!!!!!! (citind acest articol)
Intre 5-15 Ron s-a incadrat pretul biletelor pana acum (5 Ron de obicei).
era de asteptat vis-a-vis de arbitraj. ne-au furat ei in Bucuresti daramite in Miercurea-Ciuc intre mongoli.
http://www.Steaua-rangers.com/ro/video-new...ste-lupta!/
pretul unui bilet este de 10 RON si se pare ca vor veni si 50 de suporteri ciucani.
http://www.Steaua-rangers.com/ro/video-new...eci-de-la-ciuc/
este incredibil ce s-a intamplat cu arbitrajul la ciuc !!!!!!!!!!!! (citind acest articol)
Sa si vedeti furaciunea de la Ciuc ....... RUSINE ....SE MAI CRED SI MARE ECHIPA ...DACA NU POT EI II AJUTA FEDERATIA SI ARBITRII ...NE LUPTAM CU MORILE DE VANT ... ISI BAT JOC DE MUNCA UNOR OAMENI ...A UNEI ECHIPE ![]()
http://szekelyhon.ro/videos/view/145/a-spo...-felvonast.html
Sper intr-o victorie azi cu ungurii,mama lor!!!
Am si eu o curiozitate si sper ca-mi puteti raspunde : meciul de la Ciuc a tinut mult? Au fost foarte multe intreruperi, faulturi, batai, s.a.m.d? Astazi o sa trebuiasca sa ma intorc cu metroul acasa si stiu SIGUR ca daca meciul va trece de ora 22:45, 23 o sa am mult de mers pe jos
!
Am si eu o curiozitate si sper ca-mi puteti raspunde : meciul de la Ciuc a tinut mult? Au fost foarte multe intreruperi, faulturi, batai, s.a.m.d? Astazi o sa trebuiasca sa ma intorc cu metroul acasa si stiu SIGUR ca daca meciul va trece de ora 22:45, 23 o sa am mult de mers pe jos!
Ultimul metrou de la Dristor2 pleaca la 23:09 , daca o sa pleci cu 5-10 min mai devreme, il prinzi sigur ![]()
Ok, presupun ca o sa aflu peste 4 ore
. Mersi mult
Ne batura aia cu 5-2. Au 2-0 la general.
Mare pacat , dar sunt mai buni.Asta e adevarul.
Pacat!
Avem mari probleme la finalizare, ca am fost calare pe ei destula vreme. In treimea lor suntem lipsiti si de solutii, si de luciditate.
Ce putini am fost azi.
Ne-au mai dat si 5-2, sunt mai buni.
Golurile au fost marcate de Cameron Severson (5:15) si Viorel Nicolescu (38:11), pentru Steaua, respectiv Csanad Virag (17:47), Jozef Hruby (27:34), Szabolcs Szocs (35:39) si Levente Hozo (44:01, 53:12), pentru campioana Romaniei.
Urmatoarea partidă se va disputa vineri, la Miercurea Ciuc, la ora 20:30, meci transmis de GspTV.
0 goluri marcate in cele 4 superioritati.
2 goluri primite in inferioritate.
2 goluri primite la maxim 5 secunde dupa terminarea superioritatilor noastre.
cineva trebuie sa le explice jocul in -/+ un om. si cineva trebuie sa-i invete sa-si protejeze portarul cand un adversar ii blocheaza campul vizual. my 2c.
Mai trist a fost numarul mic de suporteri de la patinoar decat rezultatul final.
Eu am observat altceva amuzant, atunci cand arbitrul ridica mana pt penalizare impotriva celor de la Ciuc, Catrinoi nu se ducea pe banca. ?!?!?!
In fine, cred ca au fost 2 momente ale meciului care puteau sa schimbe finalul asta nenorocit, unul a fost ca Soso a lovit atunci cand nu trebuia, daca nu lovea aveam superioritate 2 minute, si atunci cand nu mai stiu cine a scapat singur cu portarul lor, noi fiind in 4, si a incercat sa-i dea craci, insa goalie-ul a strans la timp...
Dupa prima repriza, SC-Steaua 1-1
cum am condus cum ne-a dat eliminare.
IN-CRE-DI-BIL furt pe fata! Pana si comentatorii au spus ca Soso are dreptate..
LE: 1-1 dupa doua reprize
E clar ciuc e campioana.
4-2 din pacate...