facem rost.. dam in cap, un telefon , o geanta ...
facem rost.. dam in cap, un telefon , o geanta ...
ma, da **** aia de la csa, unde draci posteaza pozele alea care le'a facut ?
Io cre' ca avea nevoie de poster pe peretele de acasa. Bineinteles,cu tine in prim plan ![]()
ma nu chiar, k eu am stat sus .. baietii cu steaguri or sa iasa in primplan ... la puscarie , cu otto la puscarie ![]()
aveti bani
Cica a luat vagabondul de Ag salariu. ![]()
ma nu chiar, k eu am stat sus .. baietii cu steaguri or sa iasa in primplan ... la puscarie , cu otto la puscarie![]()
Ba,nu esti cooperativ deloc.. n-ai vazut si cand te-ai dus ca huliganu pe gheata numa' la tine se uita ![]()
deja jumate din el s'a dus
si nu fac deplasarea cu mai mult de 50 d lei in buzunar ![]()
Ba,nu esti cooperativ deloc.. n-ai vazut si cand te-ai dus ca huliganu pe gheata numa' la tine se uita![]()
bruneta ma ? bn k mi'ai zis, o reperez la bv. pacat k nu pot veni maine seara ![]()
bruneta ma ? bn k mi'ai zis, o reperez la bv. pacat k nu pot veni maine seara![]()
Pai ar trebui s-o suni sa-i zici sa nu mai vina degeaba maine
Da' ai vazut ca-i perseverenta,de aici denota ca-i fata serioasa
pacat k nu pot veni maine seara![]()
Nici eu nu pot maine seara:|
da tu care esti ?
deja jumate din el s'a dussi nu fac deplasarea cu mai mult de 50 d lei in buzunar
![]()
Pune 50 si pt mine ca o sa ii vezi inapoi.
dc am vaga impresie ca tu esti ?![]()
Nu e ma, elika e cea care a stat cu mine.
L.E:
Meciul doi al Semifinalei dintre Steaua Rangers si CSM Fenestela 68 Brasov se va juca tot la Bucuresti miercuri, 3 martie, incepand cu ora 18.30.
Sa-i f.t in gura. Schimba si astia data meciului odata la doua zile.
Nu e ma, elika e cea care a stat cu mine.
L.E:
Meciul doi al Semifinalei dintre Steaua Rangers si CSM Fenestela 68 Brasov se va juca tot la Bucuresti miercuri, 3 martie, incepand cu ora 18.30.
dayra tu,ne'ai tradat, telefonul ti'a vibrat =))
dayra tu,ne'ai tradat, telefonul ti'a vibrat =))
=))))
pai daca mi se tot parea ca suna...
pana la urma a sunat saracu` ![]()
Si daca va fi cazul si de un meci 3, ala unde plm se va mai juca ?
http://Steaua.ro/hochei/2010/02/27/duminic...nestela-Brasov/
Bucuresti
Duminica, 28 februarie, ora 18.30 Steaua Rangers " CSM Fenestela 68 Brasov
Marti, 2 martie, ora 18.30 Steaua Rangers " CSM Fenestela 68 Brasov
Brasov
Vineri, 5 martie, ora 18.00 CSM Fenestela 68 Brasov " Steaua Rangers
Duminica, 7 martie, ora 18.00 CSM Fenestela 68 Brasov " Steaua Rangers (daca e cazul)
Bucuresti
Marti, 9 martie, ora 18.30 Steaua Rangers " CSM Fenestela 68 Brasov (daca e cazul)
Meciul doi al Semifinalei dintre Steaua Rangers si CSM Fenestela 68 Brasov se va juca tot la Bucuresti miercuri, 3 martie, incepand cu ora 18.30.
Asta apare pe Steaua.ro
Meciul doi al Semifinalei dintre Steaua Rangers si CSM Fenestela 68 Brasov se va juca tot la Bucuresti miercuri, 3 martie, incepand cu ora 18.30.
Asta apare pe Steaua.ro
Pentru ca initial era stabilit marti, apoi l-au mutat miercuri. ![]()
Acum inteleg, ms. ![]()
vom face deplasarea si de la Bucuresti, un grup consistent
chiar asa te consideri un grup consisent?=))
Ce mah, numai AG vine? ![]()
MAINE VINE CINEVA LA HOCHEI LA SEMIFINALA ?
Doar nu crezi ca o sa fii singur pe tot patinoaru... ![]()
Steaua Rangers 6-2 Sport Club Municipal Fenestela 68 Brasov
repriza 1 - 4 - 0
repriza 2 - 1 - 2
repriza 3 - 1 - 0
Scor final 6 - 2