Maye lider de peluza
Maye lider de peluza
Maye sta acasa la Sibiu si da la laba
Nu te arunca bai Caline , ca din 2 sau 3 prind si eu 1.
Sa speram ca nu se suprapune cu aia , stii tu.
Tristule!
Brasov
Vineri, 5 martie, ora 18.00 CSM Fenestela 68 Brasov " Steaua Rangers
Duminica, 7 martie, ora 18.00 CSM Fenestela 68 Brasov " Steaua Rangers (daca e cazul)
Parca vad ca iar te dai pe fese ca la baschet
Eram boschetar atunci. Eram falit, plm.
maine la hochei toata lumea
Pai ce ba , acum nu mai esti?
Mai am o speranta ca imi iese biletul azi.
CARE VINE AZI LA HOCHEI SUNT SINGURU???
NIMENI?
vor venii destui
stai linistit
multi sunt la Cluj
toate stima si repsectu pentru cei ce au venit asta seara la hockey !
Steaua Rangers 4-3 Fenestela Brasov . victorie a militarilor cu gol de aur in prelungiri.
felicitari, bravo lor ![]()
Ce meci greu... am fost dominati in multe momente din repriza a3-a.Adi ne-a salvat de cateva ori.
ma, da **** aia de la csa, unde draci posteaza pozele alea care le'a facut ?
ma, da **** aia de la csa, unde draci posteaza pozele alea care le'a facut ?
Ag le tine pentru ea ![]()
Poate le pune pe site-ul echipei de hochei ![]()
Ag le tine pentru ea![]()
dc am vaga impresie ca tu esti ? ![]()
dc am vaga impresie ca tu esti ?![]()
gresesti nu sunt eu ![]()
sunt putin rautacios dar as vrea intr-un fel 2 meciuri la Brasov dar vorba aia nemultumitului i se ia darul...mai bine sa ii batem 3 consecutive sa fim odihniti pt finala ![]()
sper sa fim mai multi de data asta la Brasov si sa-i sutinem pe baieti,asa ca HULIGANILOR vineri seara adunareaaaaaaaa ![]()
vom face deplasarea si de la Bucuresti, un grup consistent
Ala'i. Bem intr'o carciuma de langa gara pan' la 3.
aveti bani