FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1303132333477»
f234567k26.02.2010 23:53

Maye lider de peluza

MoWeed26.02.2010 23:56

Maye sta acasa la Sibiu si da la laba

Maye27.02.2010 00:01

Nu te arunca bai Caline , ca din 2 sau 3 prind si eu 1.

Sa speram ca nu se suprapune cu aia , stii tu.

Tristule!

RobYnho27.02.2010 18:21

Brasov

 

Vineri, 5 martie, ora 18.00 CSM Fenestela 68 Brasov " Steaua Rangers

 

Duminica, 7 martie, ora 18.00 CSM Fenestela 68 Brasov " Steaua Rangers (daca e cazul)

MoWeed27.02.2010 18:29

Parca vad ca iar te dai pe fese ca la baschet

RobYnho27.02.2010 18:44

Eram boschetar atunci. Eram falit, plm.

radusteaua2327.02.2010 18:50

maine la hochei toata lumea

Maye27.02.2010 18:50

Pai ce ba , acum nu mai esti?

RobYnho27.02.2010 19:28

Mai am o speranta ca imi iese biletul azi.

radusteaua2328.02.2010 13:35

CARE VINE AZI LA HOCHEI SUNT SINGURU???

radusteaua2328.02.2010 13:57

NIMENI?

fredysteaua28.02.2010 14:47

vor venii destui :) stai linistit

radusteaua2328.02.2010 15:10

multi sunt la Cluj

AG28.02.2010 21:11

toate stima si repsectu pentru cei ce au venit asta seara la hockey !

Steaua Rangers 4-3 Fenestela Brasov . victorie a militarilor cu gol de aur in prelungiri.

crx28.02.2010 22:41

felicitari, bravo lor :bananadance:

f234567k01.03.2010 00:16

Ce meci greu... am fost dominati in multe momente din repriza a3-a.Adi ne-a salvat de cateva ori.

AG01.03.2010 08:21

ma, da **** aia de la csa, unde draci posteaza pozele alea care le'a facut ?

elika01.03.2010 08:52
ma, da **** aia de la csa, unde draci posteaza pozele alea care le'a facut ?

 

 

 

Ag le tine pentru ea :D

r3fl3x01.03.2010 08:58

Poate le pune pe site-ul echipei de hochei :D

AG01.03.2010 09:08
Ag le tine pentru ea :D

dc am vaga impresie ca tu esti ? :)

elika01.03.2010 09:15
dc am vaga impresie ca tu esti ? :)

 

gresesti nu sunt eu :whistle:

gabitzubrasov01.03.2010 14:15

sunt putin rautacios dar as vrea intr-un fel 2 meciuri la Brasov dar vorba aia nemultumitului i se ia darul...mai bine sa ii batem 3 consecutive sa fim odihniti pt finala :bananadance:

 

sper sa fim mai multi de data asta la Brasov si sa-i sutinem pe baieti,asa ca HULIGANILOR vineri seara adunareaaaaaaaa :alcoholic:

AG01.03.2010 15:31

vom face deplasarea si de la Bucuresti, un grup consistent

RobYnho01.03.2010 15:33

Ala'i. Bem intr'o carciuma de langa gara pan' la 3.

Maye01.03.2010 15:35

aveti bani

«1303132333477»