FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1282930313277»
mstef18.02.2010 18:16

http://cuparomaniei.stats.pointstreak.com/...?gameid=1230075

 

EDIT:

Repriza I: Brasov - Steaua 2-1 (Elekes Levente '4, Tanko Attila '9 - Zabludovsky Denis '12)

Repriza II: Brasov - Steaua 3-4 (Peter Levente '1 - Butochnov Andrei '17, Severson Cameron '19, Timaru Ioan ' 19)

Repriza III: Brasov - Steaua 5-4 (Antal Zsombor '10, Nagy Csaba '13)

 

Final: Brasov - Staua 5-4, infrangere pentru baietii nostri... pacat! Urmatorul meci este tot in deplasare, cu Progym Gheorghieni pe data de 20.02.2010. Dupa acest meci urmeaza 3 acasa (22, 24 si 26 februarie). Succes in continuare si sa umplem sala la Bucuresti.

r3fl3x18.02.2010 20:28

noteamlogo.gif Sport Club Municipal 5 noteamlogo.gif CSA Steaua 4

 

mai sunt 2 minute..

 

LE: 5-4 s-a terminat..

Ragnarok18.02.2010 20:46
Urmatorul meci este tot in deplasare, cu Progym Gheorghieni pe data de 20.01.2010.

 

Pe cat?

mstef18.02.2010 20:52

februarie... am modicat.

MoWeed18.02.2010 22:36

Pacat, mare pacat de meciul asta, puteam sa batem ungurii lejer

RobYnho18.02.2010 22:37

Mda. Chiar preluasem conducerea in 3-4 minute.

f234567k18.02.2010 23:09

Ce pacat! Aveam sanse mari sa terminam pe 1.

Bogdan19.02.2010 08:53

conteaza sa terminam in primele doua locuri. Daca terminam pe primul loc parca jucam mai multe meciuri in play-off-ul final.

Dragos_G19.02.2010 23:41

Da, ultimul meci era acasa...

gabitzubrasov20.02.2010 11:20
micuta galerie din Brasov :bananadance: (scz de claritate si sunet)
Costi20.02.2010 12:26

cati ati fost?

 

RobYnho20.02.2010 12:29

Putini. In jur de 15, maxim 20.

MoWeed20.02.2010 12:32

Vreo 20 mai exact

Fane20.02.2010 13:37
micuta galerie din Brasov :bananadance: (scz de claritate si sunet)

 

:D rai astia mici...bv voua mah !

 

Daniel-Ionut20.02.2010 15:01
micuta galerie din Brasov :bananadance: (scz de claritate si sunet)

 

Da ati filmat cu fixu'? :D

 

Bravo! ;)

RobYnho20.02.2010 15:52
Da ati filmat cu fixu'? :D

 

Nu. Cu statia. :D

gabitzubrasov20.02.2010 18:13
Da ati filmat cu fixu'? :D

 

Bravo! ;)

 

 

fixu' era acasa si am incercat cu mobilul nu a iesit, data viitoare incercam cu o camera ceva :P

saptemai20.02.2010 22:16

bravo baieti. ce daca ati fost 15-20 sau 2-3? atitudinea si prezenta conteaza. BV BV! :)

tipbv21.02.2010 09:54

Steaua RANGERS la primul meci in Brasov pe noul patinoar olimpic-18.02.2010

Daniel-Ionut21.02.2010 09:59

E chiar frumos patinoarul.

Geolin21.02.2010 13:59

Yey, maine la patinoar!

f234567k21.02.2010 14:05

Felicitari baietilor din Brasov care au cantat pentru Steaua !!!!

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE21.02.2010 14:12
Yey, maine la patinoar!

 

Poimanie.

radusteaua2321.02.2010 14:15

se joaca pe Mihai flamaropol?

AG21.02.2010 14:16

luni, 22, ora 17

«1282930313277»