FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1293031323377»
f234567k21.02.2010 14:21

Iar ore din astea...

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE21.02.2010 14:39
bravo baieti. ce daca ati fost 15-20 sau 2-3? atitudinea si prezenta conteaza. BV BV! :)

 

 

A fost si unul din Bucuresti.

Geolin21.02.2010 15:41

Da, se joaca pe Flamaropol de la ora 17 conform calendarului de pe Steaua-rangers.com .

elika21.02.2010 16:36
Da, se joaca pe Flamaropol de la ora 17 conform calendarului de pe Steaua-rangers.com .

 

 

Si eu am vazut reclama la gsp .. ca incepe de la ora 20:30:)

Geolin21.02.2010 16:57

20:30

Steaua - Miercurea Ciuc

 

Da, ai dreptate, acum m-am uitat pe http://www.GeSePetv.ro/program1.php si apare la ca o sa fie la 20:30 Live. Mersi pt informatie :D.

elika21.02.2010 17:00
20:30

Steaua - Miercurea Ciuc

 

Da, ai dreptate, acum m-am uitat pe <a href="http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/program1.php" target="_blank">http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/program1.php</a> si apare la ca o sa fie la 20:30 Live. Mersi pt informatie :D.

 

 

 

Geolin .. si eu am crezut tot la fel ca este la ora 17 .. eram confuza .E bine ca este o ora mai potrivita si pot veni mai multi

:D

r3fl3x22.02.2010 20:21

CSA Steaua 1 Sport Club 3

mai sunt 15 minute:|

 

LE: 2-3, inca 8 minute

LE: 3-3, min 53.. 3-3 dupa 60 de minute

 

 

LE : 4-3 , i-am batut pe unguri !

 

CSA Steaua 4 Sport Club 3

mstef22.02.2010 22:18

Meciul asta o sa il tin minte mult timp de acum incolo!

Nota 10 pentru cei prezenti astazi la patinoar, dar e jignitor sa fim atat de putini...

crx22.02.2010 22:46
Meciul asta o sa il tin minte mult timp de acum incolo!

Nota 10 pentru cei prezenti astazi la patinoar, dar e jignitor sa fim atat de putini...

 

intr-adevar, ce meci :worthy:

pacat ca nu e mediatizat acest sport

red&blue_boy23.02.2010 06:33

Da,frumos meci!Era bine sa-i fi batut in 60 de minute...Asa,parca tot ungurii sunt in clasament pe primul loc...

RobYnho23.02.2010 09:02
Asa,parca tot ungurii sunt in clasament pe primul loc...

 

Mda.

mstef24.02.2010 08:13

Miercuri, 24 februarie 2010, pe patinoarul Mihai Flamaropol, militarii vor intalni pe CSM Fenestela 68 Brasov, de la ora 20:30 , meci transmis in direct de GSP TV. Cu aceasta ocazie suporterii pot castiga tricoul oficial al capitanului Stelei, Ioan Timaru, prin déjà consacratul concurs de suturi la poarta.

tipbv24.02.2010 16:34

respect din Brasov pt baietii care sustin Steaua pe flamaropol

Lari24.02.2010 20:36

Am batut cu 4-2, dupa 4-0 la a doua pauza

martzafoi25.02.2010 21:12

Vineri terminam meciurile din playoff. Tot acasa, pe Flamaropol, de data asta cu Progym Gheorgheni.

Desi recunosc ca miercuri am fost pentru prima oara la un meci al echipei de hochei, pana acum urmarindu-i doar la TV, pot sa spun cu mana pe inima ca baietii astia merita mult mai multa atentie decat pana acum.

 

Eu, cel putin, am simtit o liniste incredibila la meci fata de gustul amar care imi vine mereu cand ma gandesc la echipa de fotbal si Gigi al ei.

 

Forza Steaua Rangers!

 

 

r3fl3x26.02.2010 14:49

Hai sa sustinem echipa in ultima etapa a playoff-ului!

RaMs3s26.02.2010 15:25

meciu e de la 8:30 si 5 lei biletu nu?

mstef26.02.2010 15:27

Este de la 19.00 si probabil ca biletul este 5 Ron.

mstef26.02.2010 20:43

Steaua - Progym 3 - 0.

Meci bun, spectatori putini din pacate dar sa speram la mai bine in meciurile urmatoare.

 

Edit:

 

Astazi, Sport Club Miercurea Ciuc si Steaua Bucuresti dispută ultimele meciuri din play-off-ul campionatului national, in care SC Miercurea Ciuc intalneste Progym Gheorgheni, iar Steaua va da piept cu SCM Fenestela Brasov.

 

În urma acestor partide, cele două combatante iși vor afla adversarul din semifinale. În proportie de 99,99%, acesta este stiut si doar o surpriză de proportii ar mai putea schimba ceva in ierarhia finală a acestui playoff.

 

rohockey.ro - 26.02.2010

 

WTF?!? Chiar sunt numai tampiti in federatia aia?

tipbv26.02.2010 21:03

e muces primavera saitul federatiei,e varza oricum e facut de anti-Steaua,normal ca la ei scorul Stelei cu progym e 0-0 la final

Dragoshel26.02.2010 21:23

de saptaman viitoare veti putea urmari LIVE text mai multe meciuri ale CSA Steaua, pe www.Steaua.ro . PROMITEM :)

f234567k26.02.2010 21:28

Felicitari lui Kari, a facut un meci foarte bun :D

Nyghty26.02.2010 21:37
Felicitari lui Kari, a facut un meci foarte bun :D

Si noi am fost buni ma :whistle:

f234567k26.02.2010 23:36

Sport Club Miercurea Ciuc a invins la Brasov pe noul patinoar olimpic pe SCM Fenestela Brasov cu scorul de 3-1(1-0, 1-0, 1-1) in ultima etapă a play-off-ului Camponatului National. Cu această victorie, SC si-a asigurat primul loc clasament si va juca in semifinale cu formatia de pe locul patru, Progym Gheorgheni. În cealaltă semifinală se vor intilni Steaua-Rangers si Fenestela Brasov. Penultimul act al competitiei interne se dispută după sistemul "cel mai bun din cinci partide". Meciurile incep să se dispute de pe 28 februarie.

 

gsp

MoWeed26.02.2010 23:51

Iar vin baietii la Brasov. Lux!

«1293031323377»