Iar ore din astea...
Iar ore din astea...
bravo baieti. ce daca ati fost 15-20 sau 2-3? atitudinea si prezenta conteaza. BV BV!![]()
A fost si unul din Bucuresti.
Da, se joaca pe Flamaropol de la ora 17 conform calendarului de pe Steaua-rangers.com .
Da, se joaca pe Flamaropol de la ora 17 conform calendarului de pe Steaua-rangers.com .
Si eu am vazut reclama la gsp .. ca incepe de la ora 20:30:)
20:30
Steaua - Miercurea Ciuc
Da, ai dreptate, acum m-am uitat pe http://www.GeSePetv.ro/program1.php si apare la ca o sa fie la 20:30 Live. Mersi pt informatie
.
20:30Steaua - Miercurea Ciuc
Da, ai dreptate, acum m-am uitat pe <a href="http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/program1.php" target="_blank">http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/program1.php</a> si apare la ca o sa fie la 20:30 Live. Mersi pt informatie
.
Geolin .. si eu am crezut tot la fel ca este la ora 17 .. eram confuza .E bine ca este o ora mai potrivita si pot veni mai multi
![]()
CSA Steaua 1 Sport Club 3
mai sunt 15 minute:|
LE: 2-3, inca 8 minute
LE: 3-3, min 53.. 3-3 dupa 60 de minute
LE : 4-3 , i-am batut pe unguri !
CSA Steaua 4 Sport Club 3
Meciul asta o sa il tin minte mult timp de acum incolo!
Nota 10 pentru cei prezenti astazi la patinoar, dar e jignitor sa fim atat de putini...
Meciul asta o sa il tin minte mult timp de acum incolo!Nota 10 pentru cei prezenti astazi la patinoar, dar e jignitor sa fim atat de putini...
intr-adevar, ce meci ![]()
pacat ca nu e mediatizat acest sport
Da,frumos meci!Era bine sa-i fi batut in 60 de minute...Asa,parca tot ungurii sunt in clasament pe primul loc...
Asa,parca tot ungurii sunt in clasament pe primul loc...
Mda.
Miercuri, 24 februarie 2010, pe patinoarul Mihai Flamaropol, militarii vor intalni pe CSM Fenestela 68 Brasov, de la ora 20:30 , meci transmis in direct de GSP TV. Cu aceasta ocazie suporterii pot castiga tricoul oficial al capitanului Stelei, Ioan Timaru, prin déjà consacratul concurs de suturi la poarta.
respect din Brasov pt baietii care sustin Steaua pe flamaropol
Am batut cu 4-2, dupa 4-0 la a doua pauza
Vineri terminam meciurile din playoff. Tot acasa, pe Flamaropol, de data asta cu Progym Gheorgheni.
Desi recunosc ca miercuri am fost pentru prima oara la un meci al echipei de hochei, pana acum urmarindu-i doar la TV, pot sa spun cu mana pe inima ca baietii astia merita mult mai multa atentie decat pana acum.
Eu, cel putin, am simtit o liniste incredibila la meci fata de gustul amar care imi vine mereu cand ma gandesc la echipa de fotbal si Gigi al ei.
Forza Steaua Rangers!
Hai sa sustinem echipa in ultima etapa a playoff-ului!
meciu e de la 8:30 si 5 lei biletu nu?
Este de la 19.00 si probabil ca biletul este 5 Ron.
Steaua - Progym 3 - 0.
Meci bun, spectatori putini din pacate dar sa speram la mai bine in meciurile urmatoare.
Edit:
Astazi, Sport Club Miercurea Ciuc si Steaua Bucuresti dispută ultimele meciuri din play-off-ul campionatului national, in care SC Miercurea Ciuc intalneste Progym Gheorgheni, iar Steaua va da piept cu SCM Fenestela Brasov.
În urma acestor partide, cele două combatante iși vor afla adversarul din semifinale. În proportie de 99,99%, acesta este stiut si doar o surpriză de proportii ar mai putea schimba ceva in ierarhia finală a acestui playoff.
rohockey.ro - 26.02.2010
WTF?!? Chiar sunt numai tampiti in federatia aia?
e muces primavera saitul federatiei,e varza oricum e facut de anti-Steaua,normal ca la ei scorul Stelei cu progym e 0-0 la final
de saptaman viitoare veti putea urmari LIVE text mai multe meciuri ale CSA Steaua, pe www.Steaua.ro . PROMITEM ![]()
Felicitari lui Kari, a facut un meci foarte bun ![]()
Felicitari lui Kari, a facut un meci foarte bun![]()
Si noi am fost buni ma ![]()
Sport Club Miercurea Ciuc a invins la Brasov pe noul patinoar olimpic pe SCM Fenestela Brasov cu scorul de 3-1(1-0, 1-0, 1-1) in ultima etapă a play-off-ului Camponatului National. Cu această victorie, SC si-a asigurat primul loc clasament si va juca in semifinale cu formatia de pe locul patru, Progym Gheorgheni. În cealaltă semifinală se vor intilni Steaua-Rangers si Fenestela Brasov. Penultimul act al competitiei interne se dispută după sistemul "cel mai bun din cinci partide". Meciurile incep să se dispute de pe 28 februarie.
gsp
Iar vin baietii la Brasov. Lux!