FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1262728293077»
Elvis08.02.2010 17:36
:))

invers :P ...Se opreste si ninsoarea/dac-obtinem egalarea.

Fie gerul cat de greu/La hochei suntem mereu.

Si mai era una... De la rusi vin toti nametii/Suntem la meci ca baietii... sau ceva de genu` :))

De la rusi vin toti nametii/ Am venit iar ca baietii .

:bananadance:

fredysteaua08.02.2010 17:39

nu o mai spune, te rog :)))

Inima ros-alb@str@08.02.2010 17:48
:))

invers :P ...Se opreste si ninsoarea/dac-obtinem egalarea.

Fie gerul cat de greu/La hochei suntem mereu.

Si mai era una... De la rusi vin toti nametii/Suntem la meci ca baietii... sau ceva de genu` :))

 

De unde le stii ???

Ai fost la meci ??? :D

 

:steag_cruce_invers:

Arian08.02.2010 17:49

Cand e urmatorul meci?

 

 

dayra08.02.2010 17:52
De la rusi vin toti nametii/ Am venit iar ca baietii .

:bananadance:

 

 

asa, ca nu mai tineam minte=))

 

@inima ros-albastra

da...altfel crezi ca le-as fi stiut?

Inima ros-alb@str@08.02.2010 17:54
asa, ca nu mai tineam minte=))

 

@inima ros-albastra

da...altfel crezi ca le-as fi stiut?

 

ma gandeam yo ... :P

esti fata care era in spatele nostru ???

Geolin10.02.2010 10:54

Salut baieti, tin sa va spun ca s-a lansat siteul http://Steaua-rangers.com, e foarte bine facut, iar calendarul acela ne va permite foarte usor sa aflam cand vor fi urmatoarele meciuri, nu mai tre' sa ne chinuim cu site-ul ala rohockey. Toate cele bune!

Lari10.02.2010 11:08

Mie unu' imi place site-ul.

 

BAFTA si SPOR!

1on10.02.2010 13:37

Și mie. Da' bine că au pus calendarul ala incepand cu duminică si cu zilele scrise-n engleza

RobYnho15.02.2010 10:47

Joi, 18 februarie, ora 17.00 Fenestela 68 Brasov si Steaua Rangers se vor intalni la inagurarea patinoarului din parcul Tractorul. Meciul conteaza pentru Liga Nationala de Hochei.

 

Toti stelistii din Brasov sunt asteptati pe patinoarul din parcul Tractorul sa SUSTINEM echipa.

Maye15.02.2010 10:49

Numai brasovenii bai derbedeule?

Va las fara geamuri la Tractor :D

 

Toti sibienii care vor sa vina sa imi lase un PM.

RobYnho15.02.2010 10:50
Numai brasovenii bai derbedeule?

 

Nu doar brasovenii, ba, dar lumea lucreaza joi la ora 17.00 si doar derbedeii ca tine se urca in tren si vin la Brasov.

Maye15.02.2010 10:52
Nu doar brasovenii, ba, dar lumea lucreaza joi la ora 17.00 si doar derbedeii ca tine se urca in tren si vin la Brasov.

Sa nu mai mearga la lucru.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE15.02.2010 11:58

Baaaaaaaaaaaaaa ce stelisti adevarati ce sunteti voi Brasovenii, va zic ca mai este un meci pana la meciul cu Brasov, la miercurea ciuc sa nu mergeti ca va bate ungurii, sau sa nu slabti, vin eu din Bucuresti si voi care aveti maxim 60 de kilometri, bine face in dleplasari cand nu lasa sa intre decat bucuresteni.

RobYnho15.02.2010 12:13
sa nu mergeti ca va bate ungurii

 

Da, ne e frica sa nu ne BATE ungurii.

E grele, vorba lu' Fane.

Maye15.02.2010 12:14

Mie imi e frica de unguoroaice.Ca au 2 lingurite de miere in p....

 

MoWeed15.02.2010 12:15

Asa e romanul: se plange ca nimeni nu face nimic si, apoi, cand cineva incearca sa faca ceva(putin, mult, e totusi ceva) il critica.

 

@Nick

 

Acum vreun an cand la hochei se juca acasa cu cateva zeci de fani, nu erai asa vehement...

Maye15.02.2010 12:18

Deci joi nu mai mergem.Vorba ta Caline , ii lasam pe cei tru.

Stanici15.02.2010 13:16
Baaaaaaaaaaaaaa ce stelisti adevarati ce sunteti voi Brasovenii, va zic ca mai este un meci pana la meciul cu Brasov, la miercurea ciuc sa nu mergeti ca va bate ungurii, sau sa nu slabti, vin eu din Bucuresti si voi care aveti maxim 60 de kilometri, bine face in dleplasari cand nu lasa sa intre decat bucuresteni.

 

Bravo, m-a. Ce leai ziso. Mie m-ai mare dragul de ce-i ca tine.

1on15.02.2010 14:08

Fenestela Brasov unde juca pană a se face patinoarul asta?

 

Padrese15.02.2010 14:16

1on - Pe Vakar Lajos din Miercurea Ciuc

RobYnho15.02.2010 14:17

Nu a jucat niciodata in fata proprilor suporteri. (daca are)

Dupa 12 luni de constructie, patinoarul din parcul Tractoru' este 99% gata.

f234567k15.02.2010 15:16

Nick, probabil ai fost la toate meciurile de hochei.. bravo tie. Asta nu iti da dreptul sa-i critici pe niste baieti care nu sunt din Bucuresti si totusi fac multe pentru Steaua.

RobYnho15.02.2010 15:55

Nu toti s'au nascut in Capitala. Sa se simta norocos ca s'a nascut in Capitala si ca are ocazia si posibilitatea de a merge la fiecare meci. (chiar si in deplasare) Asta nu inseamna ca el este mai stelist ( daca exista aceasta comparatie ), decat unul din provincie, care de cate ori a avut posibilitatea, s'a dus la meciuri, chiar si singur, si si'a sustinut echipa iubita sau a facut ceva (putin) ca protestul anti-cioban sa fie si in orasului lui.

Adrian15.02.2010 16:02
Baaaaaaaaaa ce stelisti adevarati ce sunteti voi Brasovenii, va zic ca mai este un meci pana la meciul cu Brasov, la miercurea ciuc sa nu mergeti ca va bate ungurii, sau sa nu slabti, vin eu din Bucuresti si voi care aveti maxim 60 de kilometri, bine face in dleplasari cand nu lasa sa intre decat bucuresteni.

 

 

Ia zi, vii la Cluj la meciuri? Ca sa nu fiu eu singurul bou care sparge cate 2 milioane si pierde 2 zile pe drumuri pentru un singur meci.

 

Steaua joaca la Cluj si cu echipa de fotbal locala si cu echipele de baschet(cu amandoua cred). Asa ca, 3 drumuri. Te astept. Sa intrebi de mine si iti fac cinste cu o bere.

 

Apoi sa vorbim de stelisti adevarati. Bine?

«1262728293077»