FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1252627282977»
AG03.02.2010 16:30

situ federatiei e un rahat atunci

The Game06.02.2010 13:19

Deci unde mergem baetii?La hochei sau la baschet?

r3fl3x06.02.2010 14:10

asta ma intreb si eu.. unde si cu cine sa ma duc?

 

LE: din cate am auzit la sport FM ..la hochei

mircea_1007.02.2010 07:51

ce presa de rahat in tara asta...am cautat peste tot si nu am gasit rezultatul meciului de ieri...in schimb cate 20 de stiri despre Becali, Borcea, Iancu etc...

36Valy07.02.2010 09:22

Ai dreptate. Asa este, Steaua cand castiga la alte discipline, mediatizarea e aproape zero. Daca, in schimb, pierde, imediat apare un aricolas pe site-uri. Asa cum s-a intamplat cand am pierdut cupa sau cand ne-a batut Dinamo la polo cu 9-5. Dupa acel meci, la nici un sfert de ora dupa incheierea lui pe site-ul Prosportului a apratut un mic articol, intitulat 'Dinamo a bagat Steaua la apa'. Avem o presa care mai mereu ne face imagine negativa. Nu numai la fotbal, dar si la celelalte discipline.

 

Bine ca i-am baut pe ciucani. Sa vedem ce vom face astazi. Dar mai important este in play-off.

r3fl3x07.02.2010 14:29

Merge cineva azi la hochei?

STARforce07.02.2010 14:41

Sper sa ii batem la scor iar!

f234567k07.02.2010 14:43

Ne vedem la un ceai!

john_8607.02.2010 17:38

hai baietii, cei care prindeti gsp-ul, mai actualizati si pe aici un rezultat

zob7907.02.2010 17:47
hai baietii, cei care prindeti gsp-ul, mai actualizati si pe aici un rezultat

0-1 dupa prima repriza

boz.gorii au marcat in minutul 1 in superioritate numerica

Marius07.02.2010 17:48

1-0 pt unguri dupa prima repriza.

KuzMaN07.02.2010 17:54

Cei care n-aveti gsp TV puteti sa va uitati aici la meci : http://www.digi-sportstv.com/

Marius07.02.2010 18:04

e 2-0 pt unguri. bun finlandezul ala.

Geolin07.02.2010 20:04

Cat s-a terminat, nu am putut sa ma mai duc si azi.

Nyghty07.02.2010 20:22
Cat s-a terminat, nu am putut sa ma mai duc si azi.

5-1 daca nu ma insel..

Costi07.02.2010 20:36

ce l-a trosnit soso pe ala :))

KERATOCONUS07.02.2010 21:23
ce l-a trosnit soso pe ala :))

 

Pacat ca a primit pedeapsa de meci, ca-l mai trosnea de cateva ori. :))

f234567k07.02.2010 21:31

Atmosfera putin cam trista.

fredysteaua07.02.2010 21:34

respect tuturor celor care au venit si au indurat viscolul si zapada pentru Steaua !!

 

PS: Afara ninge cumplit / noi la hochei am veniiit

 

fularultras

 

 

Inima ros-alb@str@08.02.2010 00:50
respect tuturor celor care au venit si au indurat viscolul si zapada pentru Steaua !!

 

PS: Afara ninge cumplit / noi la hochei am veniiit

 

fularultras

 

Adevarat, ca sa mergi 4 statii de tramvai pe jos, pe viscolu` asta, e ceva ...

Pentru Steaua, facem orice !!!

Indiferent de rezultat, ciucul este de kkat !!!

 

:steag_cruce_invers:

elika08.02.2010 16:54
Atmosfera putin cam trista.

 

 

 

Daca obtinem egalarea se opreste si ninsoarea !!!

dayra08.02.2010 16:57
Daca obtinem egalarea se opreste si ninsoarea !!!

 

:))

invers :P ...Se opreste si ninsoarea/dac-obtinem egalarea.

Fie gerul cat de greu/La hochei suntem mereu.

Si mai era una... De la rusi vin toti nametii/Suntem la meci ca baietii... sau ceva de genu` :))

fredysteaua08.02.2010 17:00

astea eu le-am facut cu ninsoarea si cu rusii :)) )))) aia cu baietii e cam aiurea nu o mai repetati

 

LE: mai era si "nu-si mai iau jandarmii banii / daca nu batem ciucanii"

=))

elika08.02.2010 17:03
Daca obtinem egalarea se opreste si ninsoarea !!!

 

 

... Asa era. :thumbup: imi cer scuze ..Respect celor care au fost prezenti!!

dayra08.02.2010 17:03

oricum, inspirata faza, ca prea era liniste :))

macar s-a mai ras un pic...

 

si in ultimu` minut...Noi de aici nu plecam/Pana nu ii egalam=)))

«1252627282977»