situ federatiei e un rahat atunci
situ federatiei e un rahat atunci
Deci unde mergem baetii?La hochei sau la baschet?
asta ma intreb si eu.. unde si cu cine sa ma duc?
LE: din cate am auzit la sport FM ..la hochei
ce presa de rahat in tara asta...am cautat peste tot si nu am gasit rezultatul meciului de ieri...in schimb cate 20 de stiri despre Becali, Borcea, Iancu etc...
Ai dreptate. Asa este, Steaua cand castiga la alte discipline, mediatizarea e aproape zero. Daca, in schimb, pierde, imediat apare un aricolas pe site-uri. Asa cum s-a intamplat cand am pierdut cupa sau cand ne-a batut Dinamo la polo cu 9-5. Dupa acel meci, la nici un sfert de ora dupa incheierea lui pe site-ul Prosportului a apratut un mic articol, intitulat 'Dinamo a bagat Steaua la apa'. Avem o presa care mai mereu ne face imagine negativa. Nu numai la fotbal, dar si la celelalte discipline.
Bine ca i-am baut pe ciucani. Sa vedem ce vom face astazi. Dar mai important este in play-off.
Merge cineva azi la hochei?
Sper sa ii batem la scor iar!
Ne vedem la un ceai!
hai baietii, cei care prindeti gsp-ul, mai actualizati si pe aici un rezultat
hai baietii, cei care prindeti gsp-ul, mai actualizati si pe aici un rezultat
0-1 dupa prima repriza
boz.gorii au marcat in minutul 1 in superioritate numerica
1-0 pt unguri dupa prima repriza.
Cei care n-aveti gsp TV puteti sa va uitati aici la meci : http://www.digi-sportstv.com/
e 2-0 pt unguri. bun finlandezul ala.
Cat s-a terminat, nu am putut sa ma mai duc si azi.
Cat s-a terminat, nu am putut sa ma mai duc si azi.
5-1 daca nu ma insel..
ce l-a trosnit soso pe ala ![]()
ce l-a trosnit soso pe ala![]()
Pacat ca a primit pedeapsa de meci, ca-l mai trosnea de cateva ori. ![]()
Atmosfera putin cam trista.
respect tuturor celor care au venit si au indurat viscolul si zapada pentru Steaua !!
PS: Afara ninge cumplit / noi la hochei am veniiit
![]()
respect tuturor celor care au venit si au indurat viscolul si zapada pentru Steaua !!
PS: Afara ninge cumplit / noi la hochei am veniiit
Adevarat, ca sa mergi 4 statii de tramvai pe jos, pe viscolu` asta, e ceva ...
Pentru Steaua, facem orice !!!
Indiferent de rezultat, ciucul este de kkat !!!
![]()
Atmosfera putin cam trista.
Daca obtinem egalarea se opreste si ninsoarea !!!
Daca obtinem egalarea se opreste si ninsoarea !!!
![]()
invers
...Se opreste si ninsoarea/dac-obtinem egalarea.
Fie gerul cat de greu/La hochei suntem mereu.
Si mai era una... De la rusi vin toti nametii/Suntem la meci ca baietii... sau ceva de genu` ![]()
astea eu le-am facut cu ninsoarea si cu rusii
)))) aia cu baietii e cam aiurea nu o mai repetati
LE: mai era si "nu-si mai iau jandarmii banii / daca nu batem ciucanii"
=))
Daca obtinem egalarea se opreste si ninsoarea !!!
... Asa era.
imi cer scuze ..Respect celor care au fost prezenti!!
oricum, inspirata faza, ca prea era liniste ![]()
macar s-a mai ras un pic...
si in ultimu` minut...Noi de aici nu plecam/Pana nu ii egalam=)))