FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1222324252677»
dayra27.01.2010 17:14
Care sunteti amabili va rog frumos sa imi spuneti ce trebuie sa iau de la scanteia sa ajung la pationoar?

 

 

330 pana la televiziune, apoi metroul

alex_costin8027.01.2010 17:27
Vineri 29.01 se pun in vanzare biletele pentru finala cu M.Ciuc.

sa traiasca domnul fane,am trecut azi pe la patinoar si surpriza cica simbata se pun in vanzare inainte cu vreo 2-3 ore de meci!

ar fi super daca se pun vineri,trec pe acolo si te anunt!

Geolin27.01.2010 17:27

330,331 sau 131 pana la Aviatorilor, de-acolo iei metroul pana la Victoriei, schimbi magistrala si o iei inspre Piata Muncii; ai iesit la Piata Muncii, vezi o biserica, vezi Bulevardul Basarabia, mergi pe el iar undeva in stanga o sa vezi o arena; acela-i Flamaropol.

Razvan WWE27.01.2010 17:30
sa traiasca domnul fane,am trecut azi pe la patinoar si surpriza cica simbata se pun in vanzare inainte cu vreo 2-3 ore de meci!

ar fi super daca se pun vineri,trec pe acolo si te anunt!

 

Ok, mersi frumos!

alex_costin8027.01.2010 17:33

se pare ca ora este 13:30!

deci ne apucam de baut de la 10 dimineata care bea bineinteles! :bananadance::bananadance::bananadance:

Daniel-Ionut27.01.2010 18:03

Am facut ceva pentru finala:

steauarangers.jpg

Geolin27.01.2010 18:16

Salut, poti sa-mi dai si mie mascota separat te rog? O caut de ceva vreme cu acel SR sub patina. Bannerul e marfa, dar ai cam abuzat Drop Shadow-ul :D.

Daniel-Ionut27.01.2010 18:28
Salut, poti sa-mi dai si mie mascota separat te rog? O caut de ceva vreme cu acel SR sub patina. Bannerul e marfa, dar ai cam abuzat Drop Shadow-ul :D .

 

Ia si tu mascota :)

86297997.jpg

john_8627.01.2010 18:28

Sper sa nu fie stricata atmosfera de scandari anti-cioban. Jegul nu are nicio legatura cu sectia de hochei si nici cu alta sectie din cadrul CSA.

STARforce27.01.2010 18:29

@ Daniel-Ionut

Ai uitat sa pui sigla AISS pe undeva pe acolo!

Daniel-Ionut27.01.2010 18:33
@ Daniel-Ionut

Ai uitat sa pui sigla AISS pe undeva pe acolo!

 

Pun si sigla AISS daca vreti.. :rolleyes:

steauarangers.jpg

Le reseau pansant27.01.2010 19:02

Acum cu tot respectul pentru munca depusa, dar astfel de afise nu se fac in format vectorial? imaginea e mult prea pixelizata ca si dispozitia nerealista pe verticala pe marginea din dreapta a unor sigle.

 

Si mai e ceva, o greseala flagranta, se spune patinoar, nu patinuar, e simplu vine din limba franceza de la patinoire.

 

A si inca ceva, ce ma-sa cauta jos de tot emblema de la clubul de fotbal cu mdi pe verticala?

1on27.01.2010 19:07

Cu tot respectul pentru munca depusa dar organizator e Federatia de Hochei...

Razvan WWE27.01.2010 19:33

Pana la urma maine se pot cumpara bilete? Si inca ceva...daca e cineva amabil sa imi raspunda, sunt nou in sportu' asta...exista mai multe sectoare...sau unde ar trebui sa imi iau bilet alaturi de galerie?

r3fl3x27.01.2010 20:05
Pana la urma maine se pot cumpara bilete? Si inca ceva...daca e cineva amabil sa imi raspunda, sunt nou in sportu' asta...exista mai multe sectoare...sau unde ar trebui sa imi iau bilet alaturi de galerie?

 

Pe bilet nu scrie tribuna, sector, rand si loc,scrie Acces general

AG27.01.2010 21:09

15 lei biletu ?

Le reseau pansant27.01.2010 21:33
15 lei biletu ?

da domne stiu e scump, la nea Gigi e pa gratis

RedScorpyON27.01.2010 23:43

Meciul e la 13:30? :O

crx27.01.2010 23:44

Chiar daca e scump biletul(din contra, cred ca e un pret accesibil) ar fii pacat sa nu fim prezenti la acest meci, trecem cu vederea prea usor astfel de evenimente.

 

Baietii merita aceasta finala si cred ca merita sa joace cu casa inchisa.

 

Ce poate fi mai frumos decat o sala plina, ca pe vremuri.

 

Ar trebui sa lasam rautatile de-o parte la aceasta finala, chiar daca vre-unul dintre noi greseste cu ceva sau deranjeaza pe cineva, cred ca i se poate explica civilizat ca a gresit.

 

Haideti cu totii sambata la patinoar sa sustinem echipa, sa uitam (macar 99%) la aceasta finala de scandarile dedicate ciobanului, sa-l ignoram la acest meci, pentru ca v-a veni si timpul lui.

Inima ros-alb@str@28.01.2010 01:38

La placinta, inainte. (Steaua)

La razboi, inapoi. (fecali) - doar la meciul asta.

Prezent la spectacol, pentru ca asta v-a fi in tribuna, peluza...

Magica Steaua !!!

:steag_cruce_invers::steagcruce:

AG28.01.2010 08:32

nu mi se pare scump biletul, dinpotriva, eu spun ca isi face toti banii, baietii de la hockey muncesc si merita finala si trofeul. nu va zgarciti la 15 lei,renuntati o zi la tigari si la cola :)

Daniel-Ionut28.01.2010 11:06
Si mai e ceva, o greseala flagranta, se spune patinoar, nu patinuar, e simplu vine din limba franceza de la patinoire.

 

Corect... nu stiu unde mi'era mintea... greseala mea. am modificat :P

Geolin28.01.2010 14:02

Ma refeream la mascota simpla, fundal alb, fundal transparent, ceva asemanator; daca ai facut afisul in photoshop salveaza-l si paseaza-mi si mie .psd-ul te rog ca mi-o iau eu :D.

 

kata_roby28.01.2010 17:10

Credeti ca o sa mai gasesk bilete cu 2 ore inainte de a incepe partida ? :)

lbj28.01.2010 19:00

@kata, da

«1222324252677»