Care sunteti amabili va rog frumos sa imi spuneti ce trebuie sa iau de la scanteia sa ajung la pationoar?
330 pana la televiziune, apoi metroul
Care sunteti amabili va rog frumos sa imi spuneti ce trebuie sa iau de la scanteia sa ajung la pationoar?
330 pana la televiziune, apoi metroul
Vineri 29.01 se pun in vanzare biletele pentru finala cu M.Ciuc.
sa traiasca domnul fane,am trecut azi pe la patinoar si surpriza cica simbata se pun in vanzare inainte cu vreo 2-3 ore de meci!
ar fi super daca se pun vineri,trec pe acolo si te anunt!
330,331 sau 131 pana la Aviatorilor, de-acolo iei metroul pana la Victoriei, schimbi magistrala si o iei inspre Piata Muncii; ai iesit la Piata Muncii, vezi o biserica, vezi Bulevardul Basarabia, mergi pe el iar undeva in stanga o sa vezi o arena; acela-i Flamaropol.
sa traiasca domnul fane,am trecut azi pe la patinoar si surpriza cica simbata se pun in vanzare inainte cu vreo 2-3 ore de meci!ar fi super daca se pun vineri,trec pe acolo si te anunt!
Ok, mersi frumos!
se pare ca ora este 13:30!
deci ne apucam de baut de la 10 dimineata care bea bineinteles! ![]()
![]()
![]()
Am facut ceva pentru finala:

Salut, poti sa-mi dai si mie mascota separat te rog? O caut de ceva vreme cu acel SR sub patina. Bannerul e marfa, dar ai cam abuzat Drop Shadow-ul
.
Salut, poti sa-mi dai si mie mascota separat te rog? O caut de ceva vreme cu acel SR sub patina. Bannerul e marfa, dar ai cam abuzat Drop Shadow-ul.
Ia si tu mascota ![]()

Sper sa nu fie stricata atmosfera de scandari anti-cioban. Jegul nu are nicio legatura cu sectia de hochei si nici cu alta sectie din cadrul CSA.
@ Daniel-Ionut
Ai uitat sa pui sigla AISS pe undeva pe acolo!
@ Daniel-IonutAi uitat sa pui sigla AISS pe undeva pe acolo!
Pun si sigla AISS daca vreti.. ![]()

Acum cu tot respectul pentru munca depusa, dar astfel de afise nu se fac in format vectorial? imaginea e mult prea pixelizata ca si dispozitia nerealista pe verticala pe marginea din dreapta a unor sigle.
Si mai e ceva, o greseala flagranta, se spune patinoar, nu patinuar, e simplu vine din limba franceza de la patinoire.
A si inca ceva, ce ma-sa cauta jos de tot emblema de la clubul de fotbal cu mdi pe verticala?
Cu tot respectul pentru munca depusa dar organizator e Federatia de Hochei...
Pana la urma maine se pot cumpara bilete? Si inca ceva...daca e cineva amabil sa imi raspunda, sunt nou in sportu' asta...exista mai multe sectoare...sau unde ar trebui sa imi iau bilet alaturi de galerie?
Pana la urma maine se pot cumpara bilete? Si inca ceva...daca e cineva amabil sa imi raspunda, sunt nou in sportu' asta...exista mai multe sectoare...sau unde ar trebui sa imi iau bilet alaturi de galerie?
Pe bilet nu scrie tribuna, sector, rand si loc,scrie Acces general
15 lei biletu ?
15 lei biletu ?
da domne stiu e scump, la nea Gigi e pa gratis
Meciul e la 13:30? :O
Chiar daca e scump biletul(din contra, cred ca e un pret accesibil) ar fii pacat sa nu fim prezenti la acest meci, trecem cu vederea prea usor astfel de evenimente.
Baietii merita aceasta finala si cred ca merita sa joace cu casa inchisa.
Ce poate fi mai frumos decat o sala plina, ca pe vremuri.
Ar trebui sa lasam rautatile de-o parte la aceasta finala, chiar daca vre-unul dintre noi greseste cu ceva sau deranjeaza pe cineva, cred ca i se poate explica civilizat ca a gresit.
Haideti cu totii sambata la patinoar sa sustinem echipa, sa uitam (macar 99%) la aceasta finala de scandarile dedicate ciobanului, sa-l ignoram la acest meci, pentru ca v-a veni si timpul lui.
La placinta, inainte. (Steaua)
La razboi, inapoi. (fecali) - doar la meciul asta.
Prezent la spectacol, pentru ca asta v-a fi in tribuna, peluza...
Magica Steaua !!!
![]()
![]()
nu mi se pare scump biletul, dinpotriva, eu spun ca isi face toti banii, baietii de la hockey muncesc si merita finala si trofeul. nu va zgarciti la 15 lei,renuntati o zi la tigari si la cola ![]()
Si mai e ceva, o greseala flagranta, se spune patinoar, nu patinuar, e simplu vine din limba franceza de la patinoire.
Corect... nu stiu unde mi'era mintea... greseala mea. am modificat ![]()
Ma refeream la mascota simpla, fundal alb, fundal transparent, ceva asemanator; daca ai facut afisul in photoshop salveaza-l si paseaza-mi si mie .psd-ul te rog ca mi-o iau eu
.
Credeti ca o sa mai gasesk bilete cu 2 ore inainte de a incepe partida ? ![]()
@kata, da