FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1161718192077»
bodanelu14.01.2010 13:35

vedem.. discutam.. analizam.. consumam..

kata_roby14.01.2010 16:53

PREZENT : :steag_cruce_invers:

MikStelista14.01.2010 17:01

Merg si eu la meci....ma primiti?

Fane14.01.2010 17:59
Merg si eu la meci....ma primiti?

 

Hai mah fata,de cand te astept ;)

dayra14.01.2010 18:14
Daniel-Ionut14.01.2010 18:16

De cand se numeste Steaua Rangers? :D

MikStelista14.01.2010 18:50
Hai mah fata,de cand te astept ;)

 

Ne vedem acolo :steag_sah_mic:

danimarcu14.01.2010 19:01
vedem.. discutam.. analizam.. consumam..

Deci avea "ne-a" Gigi dreptate cand spunea ca va drogati!... :whistle:

lbj14.01.2010 19:10
De cand se numeste Steaua Rangers? :D

o sa se numeasca incepand cu 23 ianuarie, cand va disputa un meci in compania FC Barcelona.

Daniel-Ionut14.01.2010 19:26
o sa se numeasca incepand cu 23 ianuarie, cand va disputa un meci in compania FC Barcelona.

 

Hochey Club Barcelona... ca nu vine Fotbal Club Barcelona sa joace meci de hochey cu Steaua :))

Incepe sa ma atraga si p mine putin proiectul asta... macar cu coada ochiului acolo... :D

kata_roby14.01.2010 19:41
Hochey Club Barcelona... ca nu vine Fotbal Club Barcelona sa joace meci de hochey cu Steaua :))

Incepe sa ma atraga si p mine putin proiectul asta... macar cu coada ochiului acolo... :D

 

Investitorii aia ca am auzit o sa vina niste investitori din afara , nu vor sa investeaska si in Fotbal Club Steaua Bucuresit ? :naughty:

lbj14.01.2010 21:02
Hochey Club Barcelona... ca nu vine Fotbal Club Barcelona sa joace meci de hochey cu Steaua :))

Incepe sa ma atraga si p mine putin proiectul asta... macar cu coada ochiului acolo... :D

Toate echipele se numesc FC Barcelona, indiferent de sport, si au aceeasi emblema.

AG14.01.2010 21:05

pt cine e din provincie, mo & maye .. ofer cazare :)) da dati bere plm, am un ap cu 2 camere

Maye14.01.2010 21:08

Discutam.

AG14.01.2010 21:34

e Romania este tara noastra :steag_cruce_invers:

dayra14.01.2010 21:42

si ne pi**m pe uNGARIA voastra

ale,ale,ale,ale

sa-ti dam la ****, bozgore!

 

ar fi frumos scorul de duminica trecuta si in finala...

Lari14.01.2010 21:50

Da, ala de dupa prima repriza!

dayra14.01.2010 22:11
:thumbup:
AG14.01.2010 22:23

va fi, un infern pentru unguri, rai pentru soldatii nostri

fredysteaua15.01.2010 09:01

AG vrei sa-i cazezi pe mo si maye la tn in rulota ? :)))))) >:D<

 

sper ca pe 30 ian "ADVERSARII DE FRICA SA NU SE MAI VADA PE TEREN" (si de fum bineinteles) :))

AG15.01.2010 09:10

da da , vreau sa'i trimit la produs

36Valy15.01.2010 18:19
si ne pi**m pe uNGARIA voastra

ale,ale,ale,ale

sa-ti dam la ****, bozgore!

 

ar fi frumos scorul de duminica trecuta si in finala...

 

Ma idiotule, ungurii pe care-i injuri tu au facut Steaua mare la hochei. In anii '70 si '80 am castigat campionate si cupe cu doua linii de 'unguri'. Mai pe intelesul tau, vreo 10 jucatori de la Steaua erau de etnie maghiara Si in ultimii ani, la Steaua au evoluat jucatori unguri. Fratii Bazilides, Kostandi, Lòrand Kari, Solomon sau Adorján iti spun ceva? Bineinteles ca nu. Esti un mare ignorant, care in afara de injuraturi la adresa celui care adus echipa in semifinalele Cupei UEFA si de 3 ori consecutiv in Liga Campionilor nu esti capabil de nimic.

Tupac Amaru15.01.2010 18:45
Fratii Bazilides, Kostandi, Lòrand Kari, Solomon sau Adorján iti spun ceva?

 

Mie imi spun: Romani maghiarizati, UDMR, partid etnic, maghiarism ca politica de stat, iredentism, Kelemen Hunor si dorinta sa de a fi un presedinte pentru faramitarea Romaniei....

 

Dar intr-adevar ai mare dreptate - multi unguri au facut foarte mult pentru Romania, mai degraba involuntar insa, in sensul ca nu pentru ca iubeau Romanii si Romania prea mult....

Stanici15.01.2010 18:46
Ma idiotule, ungurii pe care-i injuri tu au facut Steaua mare la hochei. In anii '70 si '80 am castigat campionate si cupe cu doua linii de 'unguri'. Mai pe intelesul tau, vreo 10 jucatori de la Steaua erau de etnie maghiara Si in ultimii ani, la Steaua au evoluat jucatori unguri. Fratii Bazilides, Kostandi, Lòrand Kari, Solomon sau Adorján iti spun ceva? Bineinteles ca nu. Esti un mare ignorant, care in afara de injuraturi la adresa celui care adus echipa in semifinalele Cupei UEFA si de 3 ori consecutiv in Liga Campionilor nu esti capabil de nimic.

 

Calmeaza-te. Cantecelul e destinat jegurilor din tribune care ne-au huduit imnul cu fiecare ocazie pe care au avut-o.

36Valy15.01.2010 18:48
Mie imi spun: Romani maghiarizati, UDMR, partid etnic, maghiarism ca politica de stat, iredentism, Kelemen Hunor si dorinta sa de a fi un presedinte pentru faramitarea Romaniei....

 

Dar intr-adevar ai mare dreptate - multi unguri au facut foarte mult pentru Romania, mai degraba involuntar insa, in sensul ca nu pentru ca iubeau Romanii si Romania prea mult....

 

 

 

Vorbim de hochei sau facem politica??? N-am stiut ca acest site are orientare sovina.

«1161718192077»