Ba, cine era ala care statea langa bodanelu si mi-a zis mie si lui kimi sa plecam, sa ne ducem la tribuna? S-a vazut si el vreun lider de galerie, sau si-a cumparat cumva patinoar? Ne-a vazut cumva 3 insi si el cu vreo 20 si gata, hai sa ne dam smecheri? Uitati stelistii unde erau, ca atunci cand i-am zis da ma ce vrei s-au uitat vreo 30 de insi la noi de parca cine stie ce facusem, eram in tricou pentru ca ne incalzisem, si acum comentati pe forum ca nu se canta cand noi in 2 min ramasesem fara voce. Astept un raspuns de la cetateanul ala( era gras atat imi mai amintesc de el). La ce frica ne-a fost de el ne-am dat 3m mai incolo.








