FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1141516171877»
crx14.11.2009 11:05

azi 19:45 Sport Club Miercurea Ciuc - Steaua pe Sport Klub

 

duminica 15:00 Sport Club Miercurea Ciuc - Steaua pe Sport Klub

red&blue_boy16.11.2009 09:03

Dupa o infrangere in primul meci,Steaua a invins ieri in al doilea meci la Ciuc cu 3-2 ! Bine baieti !

tipbv17.12.2009 18:28

sa fim cat mai multi la patinoar sapt viitoare..pt Steaua..pt culori

fredysteaua17.12.2009 20:51

te-as ruga sa dai si tu mai multe detalii daca poti :D

AG18.12.2009 08:22

cine ce ?? cum ? cand

andrrrei18.12.2009 13:13

Începând de duminică, va incepe sezonul 2009-2010 al Cupei României, intr-un nou format. Pe lângă noul format, ediția din acest an a Cupei României se va bucura de o vizibilitate mult mai mare decât in sezonul precedent, după ce conducerea Federației Române de Hochei pe Gheață a incheiat un parteneriat cu grupul Intact. Așa cum s-a intâmplat și sezonul trecut, Cupa României va fi sponsorizată de compania Murfatlar.

 

Din acest sezon, iubitorii hocheiului din România vor putea urmări partidele din Cupa României la postul Gsp TV, care va transmite in direct unele meciuri, altele inregistrate, precum și câteva rezumate.

 

Echipele participante au fost impărțite in două grupe:

Grupa A: Sportul Studențesc, Steaua București și CSM Brașov - meciurile se vor disputa la București;

Grupa B: Sport Club Miercurea Ciuc, Progym Gheorgheni și Dunărea Galați, meciurile urmând a se juca la Miercurea Ciuc și Gheorgheni.

 

GRUPA A " Bucuresti

 

luni, 21 decembrie: SPORTUL STUDENȚESC " Steaua BUCUREȘTI, ora 15.30, GSPTV (direct)

 

marți, 22 decembrie: CSM BRAȘOV " SPORTUL STUDENȚESC, ora 17.30 GSPTV (rezumat)

 

miercuri, 23 decembrie: Steaua BUCUREȘTI " CSM BRAȘOV, ora 19.00, GSPTV (direct)

 

GRUPA B " GHEORGHENI, MIERCUREA CIUC

 

Duminică, 20 decembrie: PROGYM GHEORGHENI " DUNĂ'REA GALAȚI, ora 17.30, GSPTV (inregistrat)

 

luni, 21 decembrie: DUNĂ'REA GALATI " SPORT CLUB MIERCUREA-CIUC, ora 15.30, GSPTV (rezumat)

 

marți, 22 decembrie: SPORT CLUB MIERCUREA-CIUC " PROGYM GHEORGHENI, ora 15.30 GSPTV (direct)

 

Semifinale

 

8 ianuarie 2010: MIERCUREA-CIUC , GSPTV (direct)

 

10 ianuarie 2010: Bucuresti " GSPTV (direct)

 

Finala: 30 ianuarie 2010

Sursa: Siteul Oficial al Federatiei Romane de Hochei pe gheata :steag_cruce_invers:

S.S.Lazio18.12.2009 13:23

sunt prezent luni !

AG18.12.2009 20:19

prezent

sweetamber24.12.2009 20:29

Voi fi acolo la toate meciurile care au mai ramas!

 

Forza Steaua!

 

 

Cry.Baby731.12.2009 00:23

stie cineva unde se fac tricourile de hocheisti?

dayra31.12.2009 15:06
stie cineva unde se fac tricourile de hocheisti?

 

 

nu, dar stiu pe cineva care are 1 de vanzare :)

AG31.12.2009 18:01

pai, da si tu mai multe detalii

dayra02.01.2010 15:38
pai, da si tu mai multe detalii

 

 

nu stiu decat ca are unul si ca il vinde, pot sa va dau nr lui de tel, pe privat, bineinteles :)

Cry.Baby703.01.2010 00:55
:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:
rezistenta_ultras05.01.2010 23:26

Steaua-progym in semifinalele cupei.

duminica,10 ianuarie,ora 20:30.

cu totii la pationoar!

1on05.01.2010 23:38

Acuma l-au pus doar-doar n-o mai prinde nimeni metroul.

Maye05.01.2010 23:52

Daca e sa ne calificam in finala , finala se va juca la Brasov?

lbj06.01.2010 08:29
Acuma l-au pus doar-doar n-o mai prinde nimeni metroul.

la 3 nu e bine, la 6 nu e bine, la 8 jumate nu e bine? meciul se termina pe la 22:30, metroul circula pana la 23:30...

1on06.01.2010 09:06

Da' nu de la Muncii inspre Victoriei. De la Dristor 2 pleacă ultimul la 23.00. Mai pune 10 minute drumul de la patinoar, dacă se mai lungeste meciul se atinge limita...

bodanelu06.01.2010 09:14

la la la la... cantam iar pentru Steaua...

AG06.01.2010 09:21

da mersu pe jos nu va mai place ma nene, eu k am mers de N ori de la Ghencea pana la cora pantelimon p jos dupa meciuri ... stati acasa pensionarilor

STARforce06.01.2010 10:45

Eu o sa vin cu masina asa ca mai pot lua inca 3 persoane.PM pentru traseu

Fane06.01.2010 10:56

@STAR force

 

Vezi cum faci cu tricolorul ala de pus pe fata ;)

 

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE06.01.2010 11:19
da mersu pe jos nu va mai place ma nene, eu k am mers de N ori de la Ghencea pana la cora pantelimon p jos dupa meciuri ... stati acasa pensionarilor

 

Eu am mers pe jos din Ghencea pana colentina aproape de europa la meciul cu valencia, mai ales ca si ploua, acum patinoarul patinoarul e mai aproape.

AG06.01.2010 12:35

pai ti-e mai bine, d la patinoar iesi prin parc, tai iancului, baicului, si ajungi in doamna ghica, de acolo, mai departe :D

«1141516171877»