FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1121314151677»
BAF-kimi28.09.2009 13:46

Unde se joaca?

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE03.10.2009 08:27
Unde se joaca?

 

azi si manie de la ora 17:30.

zob7906.10.2009 18:37

Steaua - SCM Brasov 2-1(Zabludovski 2) si 3-2(Georgescu 2, Butocinov)

fredysteaua06.10.2009 18:44

azi la hochei au venit niste tarani adusi cu autocaru (nush de unde) si au inceput sa cante numai Steaua , Steaua; scooter-maria; Bucuresti Steaua Bucuresti ... etc

noi eram vreo 8-9 insi care incercam sa ii acoperim dar fara sansa...erau vreo 50 de tarani :)))) ar fii bn sa incercam sa fim prezenti in numar mai mare la hochei...baietii chiar merita !

RaMs3s06.10.2009 19:33

sa se posteze pe forum ...ce ...cum...cand...unde...cand....si venim :)

fredysteaua06.10.2009 19:36

o sa incerc sa anunt cand stiu si eu ... cand aflu anunt aici

apropo..astazi sa cantat

toti care hochei jucati, lu Gigi **** sa-i dati..ale ale ale alee :))))))))))))

AG06.10.2009 20:04

da ma a fost marfa pl .. pacat k nu ai mai stat .. gaina gaina :))

fredysteaua06.10.2009 20:13

ag ciocu mic !! :D

 

Sambata la 17:30 si Duminica la 15:00 avem cu Sportu ... veniti cat mai multi pt ca baietii astia chiar merita...au batut de 2 ori pe brasovu (2-1 si 3-2) tinand cont ca ei au 8 jucatori de la fosta campioana care s-a desfiintat....

 

rog pe toti suporterii Stelei sa vina la hochei sa incurajam echipa!

pe Lia Manoliu la patinuarul "Flamaropol".

f234567k06.10.2009 20:22

Cu totii la patinoar sambata!!!!

Baietii astia care isi dau sufletul pentru Steaua de ani de zile merita!!!

AG07.10.2009 07:58

Sambata 24.10.2009 de la ora 17.30 respectiv duminica 25.10.2009 de la ora 15.00 CSA Steaua București intanleste formatia Sportul Studențesc , partide ce se vor desfasura la patinoarul Mihai Flamaropol ( Bulevardul Basarabia nr.37 )

Mijloace de transport

tramvaie : 40,56

metrou - statia piata muncii

autobuze & trolee : 86,90,104 ( vatra luminoasa )

 

Rugam toti Stelistii sa vina in numar cat mai mare pentru a sustine echipa de hockey, acesti baieti merita toata sustinerea noastra,pentru baietii din peluze, ne vom strange in spatele bancilor de rezerve

 

Forza Steaua

 

bodanelu07.10.2009 09:53

in primul meci a fost 2-1 pt Steaua. In al doilea? cat a fost scorul?

AG07.10.2009 10:10

3-2 Steaua, gol cu 20 de secunde inainte de final, in repriza a3a

11208.10.2009 21:48

ATENTIE !!!

 

 

Meciurile cu Sportul Studentesc se joaca luni si marti . Ora se pare a fi 18.30 , dar cei de la GSP TV vor decide cand pot sa transmita.

 

Felicitari pt meciurile cu Brasov !!

AG08.10.2009 22:19

ma pis pe ei de sus, unde zice ma k se joaca luni si marti ?

1uLy4Nn09.10.2009 16:40

pana la urma cand se joaca?

fredysteaua09.10.2009 20:13

am inteles ca nu ... dar mergem in alta parte :) daca vrei sa mergi da-mi prv

zob7919.10.2009 18:14

5-2 si 6-2 in weekend contra Fenestela Brasov, in deplasare.

Nu ma asteptam ca echipa sa mearga atit de bine sezonul asta; 4 victorii din 4 posibile contra Fenestela care a adunat tot ce-a vrut de pe piata interna de transferuri; incep sa cred ca putem prinde finala...mi-e dor sa vad Flamaropol plin si urechile sa-mi fie mangaiate de "Afara afara cu ungurii din tara".

tipbv21.10.2009 08:58

anul asta vom fii iar ce am fost..si mai mult decat atat,vorba aia

cu Steaua mereu!

AG21.10.2009 19:13

inca nu am dat de morghioli , sa vedem ce pot ei sezonul asta

Ragnarok23.10.2009 21:43

Veniti azi la hockei? Eu voi fi prezent, baietii chiar merita!

Poate puneti si un anunt pe prima pagina sa vina mai multa lume.

AG23.10.2009 23:42

24.10.2009

17.30 CSA Steaua București vs Sportul Studențesc Mihai Flamaropol

25.10.2009

15.00 CSA Steaua București vs Sportul Studențesc Mihai Flamaropol

dbd26.10.2009 12:50

e gresit asta. am fost acolo era mare distractie pe patinoar...copii lume etc. ba si o expozitie.

se pare ca meciurile sunt defapt luni si marti. nu sambata si duminica.

1on26.10.2009 13:27

De la ce oră?

Ragnarok26.10.2009 16:34

15.30

Azi a castigat Steaua cu 16-0.

darkye26.10.2009 17:19

i-am dominat total....a fost antrenament pentru baietii nostri.....speram si maine sa fie la fel....si va asteptam in numar cat mai mare la patinoar ...

«1121314151677»