Unde se joaca?
Unde se joaca?
Unde se joaca?
azi si manie de la ora 17:30.
Steaua - SCM Brasov 2-1(Zabludovski 2) si 3-2(Georgescu 2, Butocinov)
azi la hochei au venit niste tarani adusi cu autocaru (nush de unde) si au inceput sa cante numai Steaua , Steaua; scooter-maria; Bucuresti Steaua Bucuresti ... etc
noi eram vreo 8-9 insi care incercam sa ii acoperim dar fara sansa...erau vreo 50 de tarani
)) ar fii bn sa incercam sa fim prezenti in numar mai mare la hochei...baietii chiar merita !
sa se posteze pe forum ...ce ...cum...cand...unde...cand....si venim ![]()
o sa incerc sa anunt cand stiu si eu ... cand aflu anunt aici
apropo..astazi sa cantat
toti care hochei jucati, lu Gigi **** sa-i dati..ale ale ale alee
))))))))))
da ma a fost marfa pl .. pacat k nu ai mai stat .. gaina gaina ![]()
ag ciocu mic !! ![]()
Sambata la 17:30 si Duminica la 15:00 avem cu Sportu ... veniti cat mai multi pt ca baietii astia chiar merita...au batut de 2 ori pe brasovu (2-1 si 3-2) tinand cont ca ei au 8 jucatori de la fosta campioana care s-a desfiintat....
rog pe toti suporterii Stelei sa vina la hochei sa incurajam echipa!
pe Lia Manoliu la patinuarul "Flamaropol".
Cu totii la patinoar sambata!!!!
Baietii astia care isi dau sufletul pentru Steaua de ani de zile merita!!!
Sambata 24.10.2009 de la ora 17.30 respectiv duminica 25.10.2009 de la ora 15.00 CSA Steaua București intanleste formatia Sportul Studențesc , partide ce se vor desfasura la patinoarul Mihai Flamaropol ( Bulevardul Basarabia nr.37 )
Mijloace de transport
tramvaie : 40,56
metrou - statia piata muncii
autobuze & trolee : 86,90,104 ( vatra luminoasa )
Rugam toti Stelistii sa vina in numar cat mai mare pentru a sustine echipa de hockey, acesti baieti merita toata sustinerea noastra,pentru baietii din peluze, ne vom strange in spatele bancilor de rezerve
Forza Steaua
in primul meci a fost 2-1 pt Steaua. In al doilea? cat a fost scorul?
3-2 Steaua, gol cu 20 de secunde inainte de final, in repriza a3a
ATENTIE !!!
Meciurile cu Sportul Studentesc se joaca luni si marti . Ora se pare a fi 18.30 , dar cei de la GSP TV vor decide cand pot sa transmita.
Felicitari pt meciurile cu Brasov !!
ma pis pe ei de sus, unde zice ma k se joaca luni si marti ?
pana la urma cand se joaca?
am inteles ca nu ... dar mergem in alta parte
daca vrei sa mergi da-mi prv
5-2 si 6-2 in weekend contra Fenestela Brasov, in deplasare.
Nu ma asteptam ca echipa sa mearga atit de bine sezonul asta; 4 victorii din 4 posibile contra Fenestela care a adunat tot ce-a vrut de pe piata interna de transferuri; incep sa cred ca putem prinde finala...mi-e dor sa vad Flamaropol plin si urechile sa-mi fie mangaiate de "Afara afara cu ungurii din tara".
anul asta vom fii iar ce am fost..si mai mult decat atat,vorba aia
cu Steaua mereu!
inca nu am dat de morghioli , sa vedem ce pot ei sezonul asta
Veniti azi la hockei? Eu voi fi prezent, baietii chiar merita!
Poate puneti si un anunt pe prima pagina sa vina mai multa lume.
24.10.2009
17.30 CSA Steaua București vs Sportul Studențesc Mihai Flamaropol
25.10.2009
15.00 CSA Steaua București vs Sportul Studențesc Mihai Flamaropol
e gresit asta. am fost acolo era mare distractie pe patinoar...copii lume etc. ba si o expozitie.
se pare ca meciurile sunt defapt luni si marti. nu sambata si duminica.
De la ce oră?
15.30
Azi a castigat Steaua cu 16-0.
i-am dominat total....a fost antrenament pentru baietii nostri.....speram si maine sa fie la fel....si va asteptam in numar cat mai mare la patinoar ...