FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1131415161777»
dayra26.10.2009 17:34

La ce ora e?

 

 

fredysteaua26.10.2009 19:17

la ora 15:30 noi mereu stam in spatele bancilor de rezerve...va asteptam acolo :)

AG26.10.2009 20:46

freddy e lider, imparte goarne si seminte

fredysteaua26.10.2009 21:16

eu sunt cu semintele :) AG e cu sprayul :)) daca vrei sau de nu vrei AG iti ofera sprey=)))))

 

AG daca tot esti asa tare in clanta dc nu vii si la meciuri sa vezi cum impart seminte si goarne? :X

AG26.10.2009 21:29

****.. eu nu traiesc pe carca parintilor

dayra27.10.2009 17:55

Steaua - Sportul Studentesc 11 - 2

fredysteaua27.10.2009 19:26

da...din pacate doar 11-2 .. baietii nu si-au atins scorul impus (24-0) pentru a lua o prima de 2 000 euro...pacat

red&blue_boy27.10.2009 20:25

Barem la hochei batem si noi la scor,ca la fotbal nu prea mai batem de fel.Cine stie,are Steaua forta sa redevina campioana,sa ia fata ungurilor din Ciuc.Sper ca da!!!

fredysteaua27.10.2009 21:11

nu cred..echipa e in "reconstructie" asta este obiectivul...avem jucatori de 19 ani....

dar se pare ca jucam foarte bine..avem 10 victorii din 10 ...

red&blue_boy28.10.2009 07:18
nu cred..echipa e in "reconstructie" asta este obiectivul...avem jucatori de 19 ani....

dar se pare ca jucam foarte bine..avem 10 victorii din 10 ...

 

Da,asa-i,va fi greu,dar cine stie,de multe ori cand nu iti propui cine stie ce obiective sau esti in reconstructie,neavand o presiune asa mare,poti sa obtii rezultate foarte bune.

fredysteaua01.11.2009 13:13

Luni ora 15:30 Hochei: Steaua - Progym

 

Va asteptam pe patinuarul "Mihai Flamaropol" pe bvd basarabiei (Zona Piata Muncii)

 

se va juca si marti, cred ca tot la 15:30 dar mai multe aflam luni :)

 

 

f234567k01.11.2009 13:37

*uie frh si gsp

 

de ce nu mai programeaza meciurile sambata si duminica?

fredysteaua01.11.2009 14:02

morti lor, cred ca atunci e fotbal sau atunci se cearta Becali cu Dragomir si au mai mare rating la alea.. :(

fredysteaua02.11.2009 11:22

azi 15:30 hochei pe patinuarul Mihai Flamaropol :)

 

haideti ma ca baietii merita

 

 

Daniel-Ionut02.11.2009 17:52

Cat a fost scorul la hockey.gif?

MoWeed02.11.2009 18:28

8-1

_yang02.11.2009 18:43
8-1

 

 

Pentru Steaua...

fredysteaua02.11.2009 19:29

logic

red&blue_boy02.11.2009 20:03

Bine baieti !!! Si maine tot o victorie !!!

tipbv05.11.2009 19:25

baieti ce putem face cu vechiul sait la echipei de hockey?stiu ca e proprietatea c.s.a.dar ar trebui facut ceva,ne facem de rusine

fredysteaua05.11.2009 22:11

te-ai gandit ca ne facem de rusine cu siteul ?

 

eu spun ca ne facem de rusine cu prezenta la meci...noi nu meritam o echipa de hochei ca a noastra ;)

 

 

AG06.11.2009 16:21
baieti ce putem face cu vechiul sait la echipei de hockey?stiu ca e proprietatea c.s.a.dar ar trebui facut ceva,ne facem de rusine

mai degraba l-ar updata pe cel nou ...

lbj07.11.2009 00:37

Presedintele sectiei de hochei, Cristian Carlan, mi-a comunicat de mai multe ori ca se lucreaza la site. Asteptam si noi sa il puna la punct pentru inca o sursa credibila de informatii

RaMs3s13.11.2009 13:39

cand mai avem meci ... si cu cine ?

john_8613.11.2009 13:46

Sambata si duminica cu sport club m ciuc. In deplasare. Nu stiu daca va fi transmis la TV, cine stie sa zica aici postul TV si ora.

«1131415161777»