FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rangers

«1151617181977»
lbj07.01.2010 13:38

In cadrul meciului de duminica va avea loc un alt concurs pentru fanii stelisti prezenti la patinoar. In prima pauza se va face extragerea participantilor care vor trebui sa-si demonstreze abilitatea de a marca de la mijlocul terenului, cu poarta goala. In a doua pauza va avea loc concursul, in urma caruia cei 3 fani vor avea ocazia sa castige:

-locul 1: crosa lui Timaru, cu autograf

-locul 2: un tricou de joc cu autograf

-locul 3: un puck de joc

Lari07.01.2010 13:39

Atunci, gata, frate, vin si io!

saptemai07.01.2010 17:53

o7 - prezent

Adrian07.01.2010 18:00
In cadrul meciului de duminica va avea loc un alt concurs pentru fanii stelisti prezenti la patinoar. In prima pauza se va face extragerea participantilor care vor trebui sa-si demonstreze abilitatea de a marca de la mijlocul terenului, cu poarta goala. In a doua pauza va avea loc concursul, in urma caruia cei 3 fani vor avea ocazia sa castige:

-locul 1: crosa lui Timaru, cu autograf

-locul 2: un tricou de joc cu autograf

-locul 3: un puck de joc

 

Ce calumea. De aia mi-e ciuda ca nu stau in Buc.

Marius Peluza Nord08.01.2010 09:20

De acord cu baiatul asta.si io am fst la fel.io stau p aleea pantelimon si am mers de multe ori ori pe jos akasa.

crx10.01.2010 20:14

dupa primele doua reprize Steaua cnduce cu 7-2

 

dupa prima repriza scorul a fost 5-0

in a doua repriza scorul a fost 2-2

 

pauln10.01.2010 20:21

buna seara,

 

scuzati-ma pentru introducerea in acest topic dar nu stiu cum sa ma descurc sa gasec un tricou de joc de la Steaua Bucuresti pentru baiatul meu care joaca hockey.

 

Aveti o adresa sau un magazin in Bucuresti ?

 

Multumesc mult pentru ajutor?

 

Paul

crx10.01.2010 20:23

du te la antrenamentele lor si sigur vei face rost de unu

pauln10.01.2010 20:45

....ah am uitat .....este cam departe pentru mine.....;)........sunt din franta.....am o alta alternativa ?

crx10.01.2010 20:56

Steaua a castigat meciul cu Progym Gheorghieni din a doua semifinala a Cupei Romaniei cu scorul de 7-2(5-0, 2-2, 0-0) si va juca finala Cupei Romaniei pe 30 ianuarie 2010 cu Sport Club Miercurea Ciuc care a invins-o pe Fenestela Brasov cu scorul de 4-2 (1-2, 1-0, 2-0)

 

# pauln # e mai dificil daca esti in Franta, decat sa gasesti pe cineva care vinde unu sau cel mai bine incearca sa iei legatura cu cei de la club poate te ajuta ei

pauln10.01.2010 21:17

multumesc pentru sfat

 

.... acum citva timp am scris la club si nimeni nu mi-a raspuns de aceea am zis ca prin forum poate gasesc pe cineva care poate sa-mi gaseasca unul

 

....oricum astept sa vad daca cineva vede topicul si imi raspunde prin mail privat

 

 

...in Bucuresti nu exista un magazin cu articole de hockey ?

lbj10.01.2010 23:56

momentan nu exista, dar am inteles ca vor sa deschida in scurt timp unul. in momentul in care se va deschide, trimite un mail la A***@*** si o sa incercam sa te ajutam cu procurarea tricoului si trimiterea lui in franta.

pauln11.01.2010 07:30

perfect, multumesc mult

 

Ziua buna la toti

 

Paul

Ragnarok11.01.2010 13:05

Castigase un baiat aseara 1 crosa, si in momentul cand am iesit afara dupa caini, au venit jandarmii si l-au luat pe sus pe motivul ca se ducea la bataie cu arma alba. I-a fost confiscata crosa, iar la sectie, la sfarsit si-a cerut crosa inapoi ca este a lui, castigata. Pe acest motiv baiatul si-a luat cateva palme de mama focului... ACAB!

Fane11.01.2010 13:11

@Ragnarok

 

S-a intamplat exact cum am prevazut aseara.

Tocmai vorbeam cu cativa prieteni...Ce-ar fi daca la iesirea din patinoar sa-l ia jandarmeria pe motiv ca ori a furat crosa ori merge la scandal cu ea.....No comment !

lbj11.01.2010 14:22

poti sa-mi dai cateva detalii pe pm? cine e baiatul, etc?

AG11.01.2010 18:48

wtf :| acab !

MoWeed11.01.2010 21:16

Numai la noi se poate intampla asa ceva

kata_roby11.01.2010 21:25

Traim in Romania ....

crx11.01.2010 22:25
Numai la noi se poate intampla asa ceva

 

nu numai la noi se intampla asa ceva, peste tot sunt abuzuri, doar ca noi nu prea facem nimic sa le stopam, din pacate suntem prea saraci si toti stiu ce inseamna si cat dureaza un proces, asa ca nu facem nimic, lasam capu jos si mergem mai departe.

 

oare ce se intampla in Italia, Franta, Anglia,....

 

sa nu uitam ca unu dintre cele mai mari abuzuri e interzicerea abonatilor pe Ghencea, cati dintre cei interzisi l-au dat in judecata pe patron?

pacat, daca toti abonatii interzisi ar fi depus o plangere la OPC, patronul ar mai fi suferit o lovitura, o mica amenda de la OPC inmultita cu cele 3000-4000 de plangeri, ar fi fost o lovitura grea pentru el mai ales in aceste momente.

 

daca ce s-a scris mai sus despre baiatul cu crosa este adevarat, ar trebui mediatizata aceasta problema, este inca un abuz din partea jandarmeriei.

 

 

 

 

mq_messi13.01.2010 20:34

ar trebui sa fie mediatizat acest caz , dar deh , mai bine il pun pe Gigi Becali si declaratiile lui idioate .

Lari14.01.2010 09:05

Finala Cupei Romaniei se va juca la Bucuresti!!!

 

:punk:

 

Pe 30 ianuarie, iar Antena 1 va transmite in direct spectacolul!

Maye14.01.2010 09:36

rahat.

bodanelu14.01.2010 09:39

te cazez la mine ma daca vrei...

 

baieti... sa fie mai frumos ca la semifinala :)

Maye14.01.2010 09:42

:D

 

vorbim.

«1151617181977»