rau ai facut .
rau ai facut .
Galeria Stelei e sublima În curand se infaptuieste planul lui Gigi. ![]()
Steaua e numai una ![]()
Bilasco daca nici azi nu face ceva...Nu stiu,inca nu s-a adaptat sau asta e valoarea lui reala...
=))))))))))))))))))
Nici n-a inceput bine, ca bum.
:-J Vai de voi ba!
Abrudan s-a pus in cur la gol , e vai de mama lui ! Nu stiu de ce mai joaca dupa gafa de la Liverpool ! Suntem de tot rasul
! Afara ca luam 5 din cauza lu` asta... Nu mai zic de Bilasco , sa intre Kapetanos...
Apostol se dribleaza singur...
Brandan e mai bun la rugby , inalta numai lumanari , mare jucator de nimic care , mai vedeam pe unul care il vedea vedeta aici pe forum la fel ca ciobanul , panarame !
Bicfalvi incepe sa innoate si el...
Pana maine daca jucam , tot nu o bagam in ate
Noroc ca mai avem un Tatarusanu !
Si Apostol nu e departe...
=))))))))))))))))))
Nici n-a inceput bine, ca bum.
:-J Vai de voi ba!
in minutul 20 zici ca nici nu a inceput bine? ![]()
Ce echipa a facut Dorinel cu jucatori de 150.000 de euro...Va dati seama ce echipa facea cu jucatori de 6,5 milioane?
in minutul 20 zici ca nici nu a inceput bine?![]()
Nu mai lua apararea mioarelor lui Jiji, ciobanule!
N-avem un sut pe poarta...
Glumea omul... Steaua supt fecali Gheorghe incepe sa joace din minutul 90 incolo.
Sunt curios ce mutari in plan tactic vor face la pauza Edi si cu Jiji,sa ne revenim putin...
Sunt curios ce mutari in plan tactic vor face la pauza Edi si cu Jiji,sa ne revenim putin...
Intra Edi in atac ![]()
Cum nu au fost suturi spre poarta?!
Latovlevici aproape peste bannerele galățenilor, Tanase in tramvai, Stancu-n tabela de marcaj.
Pasiunea e totul! Directia e bună!
Ah, da , bravo Gigi ... Brandan sparge tot pe stanga!
Edi, asa a inceput si Mourinho... ca interimar!
dar atata timp cat cei antibecali au fost izgoniti din peluza, din jurul stadionului, din presa din TV, ramanand doar pe net, ei bine-atunci ne ramane doar să ne cantam Prohodul.
VINDE, PLEACĂ', MORI!
Cand privesti la ce LOT are Styeaua...si la cum joaca pe eteren...la ce "nume" de antrenor se afla pe banca...iti vine sa-ti tragi un glonte in cap !!!!!!!!!!!
Asta e Steaua ??????????????? ![]()
sa ne dea 3-4 la zero...sa nu ne mai chinuim atat !!
Pana maine daca jucam , tot nu o bagam in ateNoroc ca mai avem un Tatarusanu !
Adevaru` e ca la golul galatenilor i-a fost frica sa nu-l faulteze pe Sarghi.
Suna-l pe tac-tu ,
Edy, suna-l pe tac-tu !
Cum nu au fost suturi spre poarta?!Latovlevici aproape peste bannerele galățenilor, Tanase in tramvai, Stancu-n tabela de marcaj.
Pasiunea e totul! Directia e bună!
Ah, da , bravo Gigi ... Brandan sparge tot pe stanga!
Edi, asa a inceput si Mourinho... ca interimar!
dar atata timp cat cei antibecali au fost izgoniti din peluza, din jurul stadionului, din presa din TV, ramanand doar pe net, ei bine-atunci ne ramane doar să ne cantam Prohodul.
VINDE, PLEACĂ', MORI!
Cei care i-ai enumerat mai sus sunt jucatori buni doar ca nu are cine-i antrena. Exact pe soricaru ala de Eduard Iordanescu si-au gasit sa-l aduca. mai bine se antreneaza echipa singura decat cu ala, mai mult incurca!! lasati-o dracu de treaba , daca pui un cioban sa se joace pe calculator nu cred ca reuseste , asa si baietii astia saracii daca nu stau cum trebuie in teren nu au cum sa se descurce. NU ARE CINE SA-I ASEZE IN TEREN!!!
Adevaru` e ca la golul galatenilor i-a fost frica sa nu-l faulteze pe Sarghi.
Pai a fost si el surprins de caderea in cur a fotbalistului " Abrudan " ! Parca tot el a gafat la Liverpool
, penibil !
Intra Edi in atac![]()
Mai indicat ar fi sa intre Jiji !Are asta un simt al portii!!! ![]()
Cum nu au fost suturi spre poarta?!Latovlevici aproape peste bannerele galățenilor, Tanase in tramvai, Stancu-n tabela de marcaj.
De astea am avut,mai e greu e sa nimerim poarta...
Nu imi vine sa cred cum jucam,ce-am putut ajunge,mai jucam si cu ani in urma prost,dar nu in halul asta.Si mi se pare ca de cand au venit "urzicenii" jucam mai slab...Mi-e rusine...
vai de oaia lor cu Napoli
, ne ciuruie Cavani !
PLEACA CIOBANEEEEE DUTE SI LASA-NE napoli o sa ne scoata fotbalul din cap
cu atitudinea asta, azi o luam urat la galati... Iordanescu junior nu e antrenor, se vede de la o posta ca joaca o echipa condusa de un novice cu o echipa condusa de un maestru al antrenoratului, Dorinel Munteanu!
cu cioara in teren (daca nu il schimba, va fi eliminat, macar asa scapam de el pentru cel putin un meci!) si cu jucatorii anesteziati, nu cred ca reusim sa tragem un sut pe poarta azi!
ciobane, mori in p...a mea de taran cu gatul ros de traista ce esti, dispari ciuma ce esti! tu si toti ziaristii asti aplatiti sa iti cante in struna
Nici pomana aia de penalty nu am luat-o
, atentiune , a dat soarele la Galati , ne intra in ochi , luam 3 ![]()
hai cu EGALAREA !!!! ![]()
![]()