FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Otelul Galati - Steaua 1-0 (1-0)

«1237»
Daniel-Ionut22.09.2010 10:20

Duminica, 26 septembrie, ora 16:30, Digisport

 

In etapa a 9-a a Ligii 1, echipa noastre se deplaseaza la Galati pentru a intalni echipa locala, Otelul, liderul la zi al campionatului.

Dupa cum ne-am obisnuit si in sezoanele precedente, ne asteapta un meci foarte greu, Otelul fiind o echipa foarte buna pe teren propriu.

 

Ultimele rezultate in Liga 1:

  • Otelul Galati - Unirea Urziceni 4-1
  • Steaua Bucuresti - Astra 1-1
Clasament:

  • 1. Otelul Galati - 8m, 5v, 1e, 2i, 10-7g, 16p
  • 3. Steaua Bucuresti - 8m, 4v, 3e, 1i, 12-7g, 15p
Echipe probabile:

 

Otelul Galati: Grahovac - Ripa, Costin, Perendija, Salageanu - Iorga, Giurgiu, Viglianti, Neagu, Ilie - Borbely

 

Steaua Bucuresti: Tatarusanu - Bonfim, Galamaz, Geraldo, Latovlevic - Nicolita, Bicfalvi, Brandan, Tanase - Stancu, Kapetanos

 

Cote: 1(3.20) X(3.10) 2(2.10)

 

Forza Steaua! :oleole:

pytycrys22.09.2010 11:30

Nicolita? Bonfim?

1 solist.

 

bogdinho'22.09.2010 12:26
Nicolita? Bonfim?

1 solist.

 

Pune-l si pe Brandan ! Imi aminteste de Toja in vremurile lui bune din cluburile Bucurestene ! :) !

AleXyS.fCSB22.09.2010 14:55
1X -
-trebuie un noroc destul de mare sa-i batem...
:steagcruce:
red&blue_boy22.09.2010 18:52

Prima victorie in campionat cu Edi! :D

Astristul22.09.2010 20:47

X2! ;)

Ste@ua2322.09.2010 21:40

rezultat SF: 0-3 :bananadance:

rezultat realist: 1-1 ;)

stefan15923.09.2010 18:23

stie cineva unde gasesc programul Stelei pentru deplasarea la galati?

 

ma refer la ora sosirii in galati,cazarea la hotel,programul in ziua meciului [-o< :steagcruce::steag_sah_mic:

sandusuddD23.09.2010 18:38

De ce stefanele ? vrei un autograf de la mister edy ?!

Alex88pl23.09.2010 18:38

3-0 pt Otelul

butcher_6923.09.2010 20:40

Sa speram la un 1-2!Hai Steaua!

 

Sa speram la un 1-2!Hai Steaua!

SteauaClan23.09.2010 20:42
stie cineva unde gasesc programul Stelei pentru deplasarea la galati?

 

ma refer la ora sosirii in galati,cazarea la hotel,programul in ziua meciului [-o< :steagcruce::steag_sah_mic:

Se cazeaza la hotel Vega, sambata seara dupa ora 19:00 si vor pleca in jur de ora 2 si jumatate a2a zi (duminica) spre stadion.

Daca cauti autografe, ma abtin de la comentarii.

Eu sunt din galati si sincer ma bate gandul sa nu vin sa incurajez echipa,dar am timp sa ma razgandesc.

VPM !!

chodi do piče23.09.2010 21:17

rezultat SF: 0-3 :bananadance:

rezultat realist: 1-1 ;)

 

rezultat final: 3-0 :gathering:

 

ionel_9424.09.2010 01:19

eu zic ca ne bate Otelul si mie frica sa nu ne bata urat de tot :(

stefanutz1124.09.2010 05:06

 

2-2...

Off topic...

Ati vazut ce i-a tras-o Duckadam lu Jiji?

 

Duckadam il contrazice pe Gigi: "Am jucat SLAB! Avem probleme mentale!"
Sursa
buflea24.09.2010 06:04

80% victorie ....insa ma enerveaza ca-l da pe digi !!! un 3-1 ar fi de vis !

 

 

bogdinho'24.09.2010 06:36
80% victorie ....insa ma enerveaza ca-l da pe digi !!! un 3-1 ar fi de vis !

 

Atunci , viseaza in continuare :) , spre imposibil !

 

@red&blue_boy : fi sigur ca nu va mai vb frumos de Edi , nu batem ! Aseara ne-am chinuit :(

 

E normal sa il criticam pe Edi :) Este vreun Jose sau Carlo sa il aplaudam ? :))

red&blue_boy24.09.2010 07:04

Mi-e ca dupa meciul asta ciobanul nu va mai vorbi asa frumos de Edy...

Ro.OBert24.09.2010 07:52

Daca jucam ca in meciul de ieri mi-e ca ne-o luam urat de tot da' urat nu asa

GalaXy3D24.09.2010 07:55

Eu nu vad ce aveti cu Edi,nici nu a jucat bine si e criticat.LAsati-l un pic sa se acomodeze,cu toate ca nu il vad prea bine.E un interimar perfect,atata timp cat e ajutat de Iordanescu senior.Dar,doar interimar,la prima vedere

mori_caine24.09.2010 08:32
3-0 pt Otelul

 

 

De acord !

Mihail_8624.09.2010 08:58

eu presimt un bulan nemernic si bate Steaua.

cam asa se intampla deobicei.

blindica24.09.2010 09:02

@Daniel-Ionut :

Nu mai da idei staff-ului tehnic cu formula aia de echipa.Vai de noi daca ii mai foloseste pe Brandan si Bicfalvi la mijloc.Dar,cum nu mai este Ilie Dumitrescu,ma astept sa joace cu

Tatarusanu - Bonfim ,Geraldo,Gardos,Brandan - Nicolita (ca doar a dat gol :)) ),Apostol,Tanase,Latovlevici - Stancu - Kapetanos.

Mihail_8624.09.2010 09:08

eu presimt un bulan nemernic si bate Steaua.

cam asa se intampla deobicei.

bogdinho'24.09.2010 09:18
eu presimt un bulan nemernic si bate Steaua.

cam asa se intampla deobicei.

 

Nu cred :)) , chiar daca nici Otelul nu e in cea mai buna forma !

 

Acelasi lucru il zic si eu red&blue_boy...oricum e greu sa mai credem ceva bun in situatia data...

«1237»